Стъпков мотор за Corrado 1.8 16V

Техническа и сервизна информация за най-спортните модели на VW
liubutu
Мнения: 206
Регистриран на: Пон 07 юли 2008 17:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Стъпков мотор за Corrado 1.8 16V

Мнениеот liubutu » Нед 24 авг 2008 20:23


Колеги, аз съм нов собственик на една такава кола която съм мечтал да имам дълго време. Колата е страхотна.Взех я без делко, дистрибуторни кабели и стъпков мотор (тоест на сляпо, без дори да запаля мотора), но вече си я карам. Продавача ме увери че мотора е от основен ремонт и го взех, готов на най-лошото. Двигателят се оказа перфектен, но намирането на частите не беше най-лесно. В момента имам всичко, но не съм сигурен, че колата работи както трябва. До момента в който нямах стъпков мотор, оборотите на двигателя падаха по-бързо след изфорсиране, след като го сложих, започнаха да падат по-бавно и ме дразнят! Някой знае ли какво трябва да направя, колата е Corrado 1.8 16V KR 1990г. Климатика се вкл и изкл когато си иска, ако някой може да ми каже какъв може да е проблема? Ще се радвам ако можете да ми помогнете. :?:




G60

Мнениеот G60 » Нед 24 авг 2008 21:48


относно стъпковия мотор,ако моторът ти си държи стабилни обороти на празен ход без моторчето по добре го изключи и карай без него няма да имаш никакви проблеми ,а и на повечето двигатели на VW не им работят С.М. както трябва



Върни се в “Scirocco & Corrado”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта