Кутия филтър кр ... За триене...

Техническа и сервизна информация за най-спортните модели на VW
thunderstorm_11
Мнения: 89
Регистриран на: Чет 05 авг 2010 8:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: shumen

Кутия филтър кр ... За триене...

Мнениеот thunderstorm_11 » Съб 21 авг 2010 18:20


хора взех това корадо за което питах в форума :D ,значи смених двигателя с КР или ПЛ никой не можа да ми каже с точност какав е та така,отворих двигаеля всичко смених всичко направихме уж както трябва сложихме го на колата утре ще сварзваме инсталацията но имам проблем механичната инжекция нама дъно тази кутия която е от долу филтъра кадето се слага и не знам откаде да намеря :( :( .И имам още едно питане за бензиновата помпа да;и ще надува достатачно защото ми казаха че на кр пл дюзите им трябвали 3.5 бара налягане за да работят а на оригиналния двигател който беше г60 не я знам колко е дайте малко инфо каде да видя тези неща че искам много да и чуя вече гласа скоро и снимки ше кача :wink:

Последна промяна от thunderstorm_11 на Пет 03 сеп 2010 17:35, променено общо 1 път.




G60

Re: Кутия филтър кр

Мнениеот G60 » Съб 21 авг 2010 20:53


Бензиновите (или бензиновата ако е само една при теб) помпи от Г60 ще ти свършат работа спокойно


thunderstorm_11
Мнения: 89
Регистриран на: Чет 05 авг 2010 8:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: shumen

Re: Кутия филтър кр

Мнениеот thunderstorm_11 » Вто 24 авг 2010 15:11


Ами знчи моята помпа бензиножата е в резервоара и няма 3.5 бара налягане сякаш ама нищо ще я пробваме така ако не стане ще търся някоя външна и така .Еи то голяма схема било с тея двигатели дас е сменят нищо не си пасва :( :( :( :(


gti---
Мнения: 267
Регистриран на: Вто 03 авг 2010 12:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Кутия филтър кр

Мнениеот gti--- » Сря 25 авг 2010 14:46


Мале оплакваш ли се не стига че тея от Фв нито правят разли4ни скорости полуоски и магарета па чак и се оплавкаш за 1 бензинова помпа,на бенз трее да имаш 5.5 бара налягане


thunderstorm_11
Мнения: 89
Регистриран на: Чет 05 авг 2010 8:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: shumen

Re: Кутия филтър кр

Мнениеот thunderstorm_11 » Пет 27 авг 2010 7:03


gti--- написа:Мале оплакваш ли се не стига че тея от Фв нито правят разли4ни скорости полуоски и магарета па чак и се ко оплавкаш за 1 бензинова помпа,на бенз трее да имаш 5.5 бара налягане
абе човеко ако знаещ коло кинти сам налял до сега в тяа кола направо ще полудея обаче имам мерак и ще стане апак не знам какво правят от фв ама да ти кажа доста неща не пасват в моя случаи..за помпата взех топран 6.5,, 7 бара това е добре сякаш.


gti---
Мнения: 267
Регистриран на: Вто 03 авг 2010 12:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Кутия филтър кр

Мнениеот gti--- » Пет 27 авг 2010 13:09


Тая марка не ми звучи убеждаваща :) иначе бош помпа е 300 лева така че нензам :) колко си якупувал твойта


patre6
Мнения: 11
Регистриран на: Съб 14 мар 2009 11:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: G.Orqhovitca

Re: Кутия филтър кр

Мнениеот patre6 » Сря 01 сеп 2010 14:03


здр.имам долна 4аст на кутията на механи4нта инжекция само ми даи размери на капака защото са два модела да видя дали щети пасне.



Върни се в “Scirocco & Corrado”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 114 госта