Рожен 2011 - 27 и 28 август

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
gti
Мнения: 1793
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 10:47
Автомобил: MK4 R32
Двигател: BFH 2003
Местоположение: София
Контакти:

Re: Рожен?

Мнениеот gti » Пет 08 юли 2011 1:02


Stefan написа:Сърдете се на колегата ви с АТВ-то

Мен пък по-страшно ми се видя ,когато порядъчно наквасена с домашна ракия чичка стреляше с пистолета си на пет метра от главите ни посред нощ,отколкото от едно кръгче с АТВ!!!
Stefan написа:Сърдете се на приятелите му, които вместо да го спрат, му гледаха сейра отстрани

На същите тези които първи отидоха да спрът разрушаването на колибата по-миналата година ли???
Ако имаш нещо лично към нас,въпреки че за три години откакто посещаваме събора ,като гостоприемен домакин не дойде нито един път едно здрасти да кажеш и да се запознаем,не го използвай като причина че събор няма да има и да ни изкарваш черните овце пред хората,пък събор ако искаш организирай това си е твое решение!!!




Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18723
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Рожен?

Мнениеот hooligans » Пет 08 юли 2011 3:16


gti написа:
Stefan написа:Сърдете се на колегата ви с АТВ-то

Мен пък по-страшно ми се видя ,когато порядъчно наквасена с домашна ракия чичка стреляше с пистолета си на пет метра от главите ни посред нощ,отколкото от едно кръгче с АТВ!!!
Stefan написа:Сърдете се на приятелите му, които вместо да го спрат, му гледаха сейра отстрани

На същите тези които първи отидоха да спрът разрушаването на колибата по-миналата година ли???
Ако имаш нещо лично към нас,въпреки че за три години откакто посещаваме събора ,като гостоприемен домакин не дойде нито един път едно здрасти да кажеш и да се запознаем,не го използвай като причина че събор няма да има и да ни изкарваш черните овце пред хората,пък събор ако искаш организирай това си е твое решение!!!


Следващия път (ако има) може освен да покарате атв-то на задна гума между хората и децата, да пробвате и през палатките да минете :да:


Потребителски аватар
gti
Мнения: 1793
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 10:47
Автомобил: MK4 R32
Двигател: BFH 2003
Местоположение: София
Контакти:

Re: Рожен?

Мнениеот gti » Пет 08 юли 2011 9:21


А пък чичките могат стрелба по движещи се мишени да тренират. :да:


Потребителски аватар
nokiangage
Мнения: 3374
Регистриран на: Сря 03 фев 2010 12:40
Автомобил: Passat B3 - 35i
Двигател: 1.8 RP 1990 - 90 hp. LPG only
Местоположение: Плевен, Варна
Контакти:

Re: Рожен?

Мнениеот nokiangage » Пет 08 юли 2011 9:30


profesor humel написа:аз предлагам да направим едно общо споръзомение , което да дава право да се голобявът тези колеги които не спазват правилата :012:


Звучи резонно, но както колегата беше написал било отхвърлено... :roll: Иначе си е вариант, тогава всеки ще има камери и апарати и ако някой "мъж" тръгне да върти гуми на тревата, кеото го могат само най-добрите :063: , защото е невероятно трудно да се направи или каквато и да е друга "гениалност" - да се снима кола и регистрационен номер! Има хора, които са доста запознати с всичките аспекти и на организация и са минали през това, не можем да се сърдим на тях, ако няма Рожен 2011, но идеята ми е, че винаги може да се намери някой "ентелегент" и да прави простотии и някой друг да ги отнесе, а не би трябвало да е така...

ПС. Добре де, на другите там БМВ и подобни ускорители на елементарни частици на съборите им да не би да е като в ясла - всички по леглата в 10 и да минава някоя "лелка" да ги удря през пръстите? Съмнявам се, че се прожеждат без простотии и малоумници! При тях как е разпредлена отговорността и последствията? Не се заяждам, питам просто колеги... :обичам ви


Потребителски аватар
respeckt
Мнения: 125
Регистриран на: Сря 25 фев 2009 16:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Рожен?

Мнениеот respeckt » Пет 08 юли 2011 9:43


Stefan го подкрепям на 1000%
Нека да се пропусне събора тази година,да видите дали е по-добре така.
Да видим дали живот и здраве на следващият ще има пак такива героични постъпки :не:
Даже ако искате някой може да се научи да кара и на една гума и пак да се покаже колко е голям
Защо винаги се получава така?Вместо да се радваме,че сме се събрали от всички градове на България,да се веселим,да си правим наздраве и всичко както си му е реда,то става точно обратното,и защо,за едното големеене!
Много ми се искаше да се съберем и тази година,но няма да стане.
Вземете си поуки от това сега и то не само за събора на Рожен,а за всички други,как трябва да се държим и да оценяваме това,което се прави от хората.
scare


Потребителски аватар
hoax
Мнения: 280
Регистриран на: Съб 02 яну 2010 17:40
Автомобил: VW Golf II
Двигател: GX
Местоположение: Lovech

Re: Рожен?

Мнениеот hoax » Пет 08 юли 2011 9:54


Здрасти колега :P има една малка разлика БМВ имат един събор на Калояново и там си пилят гумите и се правят на Бързи и лоши :screwy mhihi там си е писта и няма проблеми от подобни изяви, а при нас всеки знае, че по важно е самата идея да се съберем, пиене, хапване и т.н. :drunk :talk: и подобен вид напъване да изпъкне някой си с пилаж, ръчни, или четериколки разни напомнящи за детството им, не стига че е смешно, а и малко нали незряло :beat_butt2


Потребителски аватар
hoax
Мнения: 280
Регистриран на: Съб 02 яну 2010 17:40
Автомобил: VW Golf II
Двигател: GX
Местоположение: Lovech

Re: Рожен?

Мнениеот hoax » Пет 08 юли 2011 9:58


Колега respeckt ако тази година се пропусне значи няма и да го има вече :? защото няма как да се рабере дали на Рожен 2012 ще има изцепки (най-вероятно да ) не се знае дали и тази година ще има, но ..... оставам без думи :shock


Потребителски аватар
ivchoforever
Мнения: 121
Регистриран на: Нед 29 мар 2009 3:51
Автомобил: Passat B3 1992
Двигател: 2.0 115 ADY
Местоположение: София

Re: Рожен?

Мнениеот ivchoforever » Пет 08 юли 2011 10:30


gti написа:
Stefan написа:Сърдете се на колегата ви с АТВ-то

Мен пък по-страшно ми се видя ,когато порядъчно наквасена с домашна ракия чичка стреляше с пистолета си на пет метра от главите ни посред нощ,отколкото от едно кръгче с АТВ!!!
Stefan написа:Сърдете се на приятелите му, които вместо да го спрат, му гледаха сейра отстрани

На същите тези които първи отидоха да спрът разрушаването на колибата по-миналата година ли???
Ако имаш нещо лично към нас,въпреки че за три години откакто посещаваме събора ,като гостоприемен домакин не дойде нито един път едно здрасти да кажеш и да се запознаем,не го използвай като причина че събор няма да има и да ни изкарваш черните овце пред хората,пък събор ако искаш организирай това си е твое решение!!!


И да се оправдаваш и да не се оправдаваш си един от виновните :evil:
И това,че някой е стрелял или незнам си какво си не те прави невинен!
И аз подкрепям решението на колегата Stefan ...
Всичко опира до възпитание и самоконтрол който малко хора имат!
Заради такива хора страда целия форум/клуб!


Потребителски аватар
AE86
Мнения: 1076
Регистриран на: Вто 27 окт 2009 12:22
Автомобил: Jetta mkII
Двигател: PN 1989
Местоположение: Русе

Re: Рожен?

Мнениеот AE86 » Пет 08 юли 2011 10:34


Аз предлагам да спрем излишното спамене и спрове по този въпрос.Официално няма да има Рожен това е вярно.Който има желание пак може да си отиде,да си разпъне палатката,да си палне Барбекюто и да си пие биричка.Не е болка за умиране,но и на мен ми е болно.Имах огромното желание да присъствам,но уви няма как да стане.Стига сме си чесали пръстите по клавиатурите ;) :обичам ви


Потребителски аватар
nokiangage
Мнения: 3374
Регистриран на: Сря 03 фев 2010 12:40
Автомобил: Passat B3 - 35i
Двигател: 1.8 RP 1990 - 90 hp. LPG only
Местоположение: Плевен, Варна
Контакти:

Re: Рожен?

Мнениеот nokiangage » Пет 08 юли 2011 10:42


AE86 написа:Аз предлагам да спрем излишното спамене и спрове по този въпрос.Официално няма да има Рожен това е вярно.


:да: , ако това е окончателното решение по-добре да се премахне от клубния календар... :beer


Потребителски аватар
hoax
Мнения: 280
Регистриран на: Съб 02 яну 2010 17:40
Автомобил: VW Golf II
Двигател: GX
Местоположение: Lovech

Re: Рожен?

Мнениеот hoax » Пет 08 юли 2011 10:47


Добре де майната му на конкретния пример , със сигорност не е бил само колегата с АТВ-то :? въпроса е принципен :wink: пистолети а..у.. :horror: :screwy ми аз предлагам да поканим Митето Пищова с топчето да гърми :applause: а може и да пресъздадем сценка от Шипка :roll: един ще гърми, друг ще ги гази, пичовете с колибката могат да хвърлят по тях с дъски, греди ала бала mhihi :screwy


Потребителски аватар
hoax
Мнения: 280
Регистриран на: Съб 02 яну 2010 17:40
Автомобил: VW Golf II
Двигател: GX
Местоположение: Lovech

Re: Рожен?

Мнениеот hoax » Пет 08 юли 2011 10:50


и аз съм за да спрем спаменето , и на мен не помалко ми е болно но.... :cry: :dummy:


Потребителски аватар
Bobi_S13
Der Polizist
Мнения: 6844
Регистриран на: Пет 20 юни 2008 13:44
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София(Обеля)

Re: Рожен?

Мнениеот Bobi_S13 » Пет 08 юли 2011 11:34


Който сам си го направи,никой друг не може да му го направи!

заставам зад Стефчо.

Ето че няколко хора които казаха, че могат да го организират, писаха..."аз бих се нагърбил, ама ми е далече..."

това е бягане от отговорност мили ми колеги. На приказки и клавиатура всеки може да го организира!


Потребителски аватар
hoax
Мнения: 280
Регистриран на: Съб 02 яну 2010 17:40
Автомобил: VW Golf II
Двигател: GX
Местоположение: Lovech

Re: Рожен?

Мнениеот hoax » Пет 08 юли 2011 12:06


а.. колега никой от тези двама човека които цитираш (единия от които аз) не е казал, че е добър организатор че да бягаме от отговорност !!! Не се сърдя и нямам нищо птотив поста, но нали все пак нека да не се плюем безсмислено :) аз лично правя каквото мога да събера колегите от нашия край :) и ако се замислиш ще се съгласиш, че някои който е на 300км няма как да организира и следи нещата, че най-накрая всичко да е нагласено и подготвено


Потребителски аватар
Bobi_S13
Der Polizist
Мнения: 6844
Регистриран на: Пет 20 юни 2008 13:44
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София(Обеля)

Re: Рожен?

Мнениеот Bobi_S13 » Пет 08 юли 2011 12:24


опааа...разбрахте ме погрешно! Ето за това мразя писането, на такива неща. Всеки го интерпретира както си иска...


мисълта ми беше следната, безмислено е да се пише - "аз бих, ама...", просто няма смисъл, от такива постове.

точно, кратко и ясно - няма да има тази година Рожен, поради изброените по-горе причини.

не съм искал да обидя никой. Всякакви постове, от тук насетне, са абсолютно безмислени!



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта