Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
Чудомир
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто 18 юли 2006 0:37
Автомобил: Passat 5.5 + Caravelle T4
Двигател: 03 V6 AMX + 97 VR6 AES
Местоположение: Нейде из Швабско или под тепетата

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот Чудомир » Пон 18 мар 2013 17:00


Едва ли може да се направи шаблон, по който да се отмятат критерии коя кола е годна за феста. Просто нещата са си индивидуални, как може да оцениш примерно с една мерилка голфа на колежката Зарка с този на колегата 420? Според мен не става, иска си поглед върху конкретната кола индивидуално.

По темата: Като пореден път неприсъствал бих предложил да има някакъв начин да се разбира и за недошлите коя кола на кой е - примерно табелки с големи номера за участие, които да се виждат по снимките и отделен списък примерно "номер автомобил - форумен юзър". Или да има план коя кола къде е, по който човек да може да се ориентира еди-коя кола е на еди-кой си. Например чак сега, след виждане на сниките от феста, открих темите на колегата 420 и на другия колега с единичката кабрио, защото рядко чета съответния подраздел. Освен това като се напише, че на sando ludia колата е станала любимка....как да разбера коя е? :yahoo_09

Последна промяна от Чудомир на Пон 18 мар 2013 17:02, променено общо 1 път.




Потребителски аватар
moskovw
Мнения: 484
Регистриран на: Пет 22 яну 2010 20:23
Автомобил: VW Polo 2f
Двигател: 1.3 NZ
Местоположение: Долно Рйо
Контакти:

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот moskovw » Пон 18 мар 2013 17:00


първи фест ми е ..тръгнах с много голяма нагласа ..но другата година няма да е така..Евала на организаторите за самото провеждане на феста (говоря за неделя ..но съм сигурен че и събота е било така)
за колите на феста ...какво да кажа,имаше хубави ..имаше и много хубави ...имаше и такива който не бяха за там ....аз имам едно предложение което никой няма да отрази но все пак:-за другата година да се изберат например 30-40 коли един месец преди феста (от организаторите) ...и да се направи нещо като снимка на месеца (да се гласува кой коли да се в залата ..например първите "15"коли с най много гласове влизат в залата ...форума да избере поне половината коли на феста .това си е мое мнение .не знам дали може да се осъществи лесно.за това само предлагам.


Потребителски аватар
CoZmO
Мнения: 676
Регистриран на: Вто 29 яну 2008 17:28
Автомобил: Passat Golf Scirocco Allroad A6C4
Двигател: PG EX EG BAU CAS AEL
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот CoZmO » Пон 18 мар 2013 17:05


Чудомир написа:Едва ли може да се направи шаблон, по който да се отмятат критерии коя кола е годна за феста. Просто нещата са си индивидуални, как може да оцениш примерно с една мерилка голфа на колежката Зарка с този на колегата 420? Според мен не става, иска си поглед върху конкретната кола индивидуално...


Съгласен съм с теб, че е така. Под критерии имам предвид - ОЕМ, тунинг, перфектно техническо състояние и т.н. Защото наистина, аз се притеснявах че имам олюпен лак на задният калник, затова и не пуснах заявка, а там имаше с олюпен кит по тавана... Това имам предвид. До каква степен ще се правят компромиси по външен вид по състояние и т.н. Или всичко си остава строго индивидуално за всеки автомобил...


Потребителски аватар
Лъвчо
KMETO
Мнения: 1649
Регистриран на: Сря 21 мар 2007 21:58
Автомобил: Passat B5 syncro
Двигател: AFN
Местоположение: Радомир/София

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот Лъвчо » Пон 18 мар 2013 18:44


Страшно много ми хареса :biggrin организацията беше перфектна,колите също :exclaim


Потребителски аватар
bace_go6o
Мнения: 237
Регистриран на: Съб 14 май 2011 23:21
Автомобил: lek
Двигател: AFN 97
Местоположение: Sofia, Dupnica, Bulgaria

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот bace_go6o » Пон 18 мар 2013 19:02


CoZmO написа:
Чудомир написа:Едва ли може да се направи шаблон...


Съгласен съм с теб, че е така. Под критерии имам предвид - ОЕМ, тунинг, перфектно техническо състояние и т.н.


Да, наистина не може да се направи шаблон защото това означава, че трябва да се притискат собствениците на автомобили да правят нещо по колата си което може да не им харесва ... Но аз имам друго мнение за липсващите критерии. Според мен е по усмотрение на ръководителите на "Клуб на привържениците на Vw в България!"

Аз също бях потеглил към Експо с ентусиазъм и вълнение, за първи път присъствах на събитие от този формат, още повече ме гъделичкаше в стомаха що се отнася за VAG! Като бивш собственик на Ауди и член на форума на същите, с голяма радост споделям, че на ауди колите бяха най-добрите и в двете зали! Моето мнение е такова!
Имаше уникални голфчета, поло 1-2, всички бяха лъснати, с блестящи джанти, но не видях по-грозна и евтина джанта от BBS и туист-а на порше.. И искате да има някакви критерии...? Замислете се малко! Организаторите хем искат да покажат много коли ( което се надявам да е наистина така ), хем събрали 50 автомобила ( като разбирам че 50% са били от минали години, което няма лошо между другото, стига да има нови попълнения които да грабнат хората) и другата част шкода и сеат. Наистина, братовчеди, но сеата ми хареса повече от някои други VW (нищо, че беше с некадърно залепено карбоново фолио по емблемата :banghead ) Както и да е.
Идея към организаторите за догодина: искате повече коли за да може хората да са двойно повече и да се разнообразят отзивите? Вкарайте повече коли! Вкарайте повече разнообразни категории тунинг. Ако от сега се обявят състезателни класации за следните: анти-тунинг(и нямам предвид двата естествено остаряли и пригнили буса); аудио сектор(паркирани с багажниците към хората мощни говорители); атрактивно и интересно боядисан автомобил, стикери; естествено и стилните и класически стиливе и т.н - желаещите да направят нещо по колите си за да впечатлят с нещо различно посетителите ще тръгнат да се подготвят от сега. Към организаторите чест и почитания, да са живи и здрави да правят такива събития, с пожелание за повече спонсори и посетители. :love.vwclub


Потребителски аватар
Formel
Мнения: 731
Регистриран на: Сря 05 юли 2006 17:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот Formel » Пон 18 мар 2013 19:21


Значи да разбирам,че за да е интересно на хората трябва да си направиме колите анти-тунинг да ги боядисаме с четката да ги регистрираме в кат,да смениме талоните,да се разправяме с катаджиите като ни спират заради лош външен вид, за да угодя на някой който е дошъл с метрото да се забавлява.Лека вечер.


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18723
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот hooligans » Пон 18 мар 2013 19:21


Чудомир написа:По темата: Като пореден път неприсъствал бих предложил да има някакъв начин да се разбира и за недошлите коя кола на кой е - примерно табелки с големи номера за участие, които да се виждат по снимките и отделен списък примерно "номер автомобил - форумен юзър".


Това на всеки фест го е имало.
Ето я табелката :Mr Green Fun
Изображение


Потребителски аватар
leonardo_vd
Мнения: 3022
Регистриран на: Съб 07 апр 2007 17:04
Автомобил: Golf mk1 VR6 TURBO
Двигател: AAA
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот leonardo_vd » Пон 18 мар 2013 19:26


TАЗИ КОЛА НЕ БЕ ОДОБРЕНА!!!! Не мисля че е над другите, но все пак има какво да се види.

Изображение

Изображение

Изображение

Преди феста колата е с полирани джанти и напълно оборудвана,,,,,,,,,,,,,, но на кой му е зор. Важното е че имаше голф 2 с РЕКЛАМА на ДАТЕКС с липсващи лайстни и вежи.

NO COMMENT :bowdown


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот dobrin » Пон 18 мар 2013 19:29


Ами вие си се притеснявайте и не пускайте заявки, пък други по-малко притеснителни ще пускат и така някои коли ще остават извън залите.
Още преди доста години имаше написано какви са критериите, още при драмите на събора в Елена през 2009 година. Ама някои хора не помнят, или по-скоро искат да забравят. Не визирам теб, CoZmo.


Потребителски аватар
Formel
Мнения: 731
Регистриран на: Сря 05 юли 2006 17:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот Formel » Пон 18 мар 2013 19:32


:love.vwclub

Последна промяна от Formel на Пон 18 мар 2013 19:34, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
xalerrelax
Мнения: 3060
Регистриран на: Чет 25 сеп 2008 10:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот xalerrelax » Пон 18 мар 2013 19:32


Не е одобрена , защото нямаш мигачи. :mrgreen
Следя развитието на колата ти и ме яд , че все по -рядко пишеш във форума.
Не се коси...колата ти събира поглед.


Потребителски аватар
leonardo_vd
Мнения: 3022
Регистриран на: Съб 07 апр 2007 17:04
Автомобил: Golf mk1 VR6 TURBO
Двигател: AAA
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот leonardo_vd » Пон 18 мар 2013 19:37


dobrin написа:Ами вие си се притеснявайте и не пускайте заявки, пък други по-малко притеснителни ще пускат и така някои коли ще остават извън залите.
Още преди доста години имаше написано какви са критериите, още при драмите на събора в Елена през 2009 година. Ама някои хора не помнят, или по-скоро искат да забравят. Не визирам теб, CoZmo.

Добри, аз знам кой визираш. Ама помня какъв беше казуса и на Елена //колата не е била с завършен интериор и била със стоковите апарати пък мотора и бил 150 коня, та това някак не се връзвало./// Кой не е пускал заявки? КОй не ти писа няколко ЛС-та кога ще излязат резултатите та да се напъна да си довърша колата? А? Ти отговори? Знам че имаш лично отнощение към мен но това не ме е*е. Кое и е недостойното на колата че нямаше място. Хайде ако си мъж и не си вложил нищо лично обясни на драгите съфорумници??? Поне и аз да разбера защо не бях допуснат? Не че ми е голяма болка ама нали е от ФЕНОВЕ ЗА ФЕНОВЕ?
Да си спомним и ЕЛЕНА А?

Изображение
Изображение
Изображение


Потребителски аватар
Чудомир
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто 18 юли 2006 0:37
Автомобил: Passat 5.5 + Caravelle T4
Двигател: 03 V6 AMX + 97 VR6 AES
Местоположение: Нейде из Швабско или под тепетата

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот Чудомир » Пон 18 мар 2013 20:07


hooligans написа:
Чудомир написа:По темата: Като пореден път неприсъствал бих предложил да има някакъв начин да се разбира и за недошлите коя кола на кой е - примерно табелки с големи номера за участие, които да се виждат по снимките и отделен списък примерно "номер автомобил - форумен юзър".


Това на всеки фест го е имало.
Ето я табелката :Mr Green Fun
[img]...[/img]

Верно бе! Отивам да си взема орловия поглед :Mr Green Fun


Потребителски аватар
ivostefanov
Мнения: 2464
Регистриран на: Нед 04 окт 2009 10:34
Автомобил: Audi A4
Двигател:
Местоположение: София

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот ivostefanov » Пон 18 мар 2013 20:24


alex3xx написа:...Когато колите излезнаха от залите очаквах нещо повече...

Например какво? :exclaim

Предполагам бягащата охрана на IEC от ляво на изхода на залите щото един ГоУф лети към тях неконтрилируемо макар че ръкопляскащата публика освен че вече не го гледаше а и беше на 500м. от него icon_idea

Или пък трите експоната които за малко щяха да са експонати до някоя карулка на КАТ на десния изход,пък да не говориме,че този охранител своевременно напусна бутката в която седеше. icon_idea

Подаваш пръстче и ти се отхапва ръката до рамото.
ФАКТ,МАНТАЛИТЕТ и каквото още решите.
И моля не го приемайте ча аз като член съм подал на някой въпросното пръстче,това е ежедневие.

п.с. Сега на кой ще гледаме минутката слава че е привлякъл и създал някаква затворена група хора,че и това не го разбирам?!!!


Потребителски аватар
bace_go6o
Мнения: 237
Регистриран на: Съб 14 май 2011 23:21
Автомобил: lek
Двигател: AFN 97
Местоположение: Sofia, Dupnica, Bulgaria

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот bace_go6o » Пон 18 мар 2013 20:27


Formel написа:Значи да разбирам,че за да е интересно на хората трябва да си направиме колите анти-тунинг да ги боядисаме с четката да ги регистрираме в кат,да смениме талоните,да се разправяме с катаджиите като ни спират заради лош външен вид, за да угодя на някой който е дошъл с метрото да се забавлява.Лека вечер.



Мисля, че всеки ЗАПАЛЕН фен ( под запален имам предвид наистина луд! а не като мит-а за Перничани) който иска да покаже нещо интересно ще го направи. Има начини, стига да има желание и поощтряване! Ако имах средства, бих си нагласил моята кола за да участвам на следващия фест! А на по-следващия бих избуйнал със нещо нестрандартно! Имам желание, но в България е такова положението, че не можеш да очакваш нещо не по-малко интересно от 17 джанти ( естествено оригинални порше или ОZ) кръгла хела, вр6 под капака и колекция от редки части! За това колите в залите не бяха нещо не виждано до сега и в огромен брой!



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта