Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
Formel
Мнения: 731
Регистриран на: Сря 05 юли 2006 17:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот Formel » Пон 18 мар 2013 23:33


:love.vwclub

Последна промяна от Formel на Вто 19 мар 2013 13:41, променено общо 5 пъти.




Потребителски аватар
GTI 16V ABF
Мнения: 752
Регистриран на: Пон 28 фев 2011 21:29
Автомобил: VW Corrado
Двигател: 2.8 VR6 - AAA

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот GTI 16V ABF » Пон 18 мар 2013 23:39


Това някой изобщо не го оценява защото не му е направило това впечатление което е търсел,някой даже незнаят изобщо какво да ценят във един автомобил :th_up


Потребителски аватар
alpine
wheels dealer
Мнения: 3020
Регистриран на: Пон 31 яну 2005 17:41
Автомобил: L-Es
Двигател: 1H-1H-PG-1V-1Z-AJL-Cosworth
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот alpine » Пон 18 мар 2013 23:47


Поздравления на всички които са замесени това да се случи ! Много добро попълнение са новите автомобили от вносителя. По бусовете ми останаха очите и малко ни замислиха така .... групово :icon_lol Братовчедите бяха докарали страхотни екземпляри :bowdown
За щандовете Иво е прав, когато съм гледал снимки от чужди подобни събития всичко се съсредоточава в колите. За търговците би имало реклама, но надали ще направят оборот е малко съмнително.
За повтарящите коли много точно го е казал Никола "свободната душа" !
Адреналинките бяха добре.
Добри разчупваше със интересни въпроси и награди .

Честито на щастливия собственик на наградата много безаварийни километри да му навъртиш, искаме тема в която да споделиш впечетления и ако има развитие колата, много потенциал има в нея :mhihi :love.vwclub

п.п. Поздрави на всички приятели и познати с които успяхме да поговорим, и 3 дни да беше феста нямаше да ни стигнат, но предстоят още събития тази година :flag_bulgaria


Потребителски аватар
Formel
Мнения: 731
Регистриран на: Сря 05 юли 2006 17:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот Formel » Пон 18 мар 2013 23:48


:love.vwclub

Последна промяна от Formel на Вто 19 мар 2013 13:46, променено общо 2 пъти.


Потребителски аватар
skary9
Мнения: 771
Регистриран на: Съб 21 ное 2009 19:23
Автомобил: Vw MK3
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот skary9 » Пон 18 мар 2013 23:54


За 3 дена сте направили чудеса с Corrado-то.
Имате моите поздравления :smile


Потребителски аватар
Gigabyte
Мнения: 2857
Регистриран на: Нед 29 окт 2006 9:08
Автомобил: neko drugo
Двигател: vaprosche
Местоположение: Оряхово / Велико Търнуу

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот Gigabyte » Вто 19 мар 2013 0:37


Хубаво... на адаша колата не е избрана(leonardo_vd) ,а той не един път я е правил ,преправял и тн. Аз аджеба питам какво не и е за там на колата? Коли ,които виждам за хиляден път с един и същия сценарий ли? Синята стокова четворка ли е за там? Адски тъпо е персоналното мнение за даден човек ,да го отразявате върху колата му :thumb_down

Последна промяна от Gigabyte на Вто 19 мар 2013 0:42, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
onazi
Мнения: 1160
Регистриран на: Пет 27 апр 2012 1:53
Автомобил: Golf IV
Двигател: 1.9 TDI
Местоположение: София

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот onazi » Вто 19 мар 2013 0:40


Беше супер! Всички бяха много любезни и усмихнати! Настроението в залата беше на ниво, добре се посмяхме с някой членове на клуба, а и се запознах с адски много хора.
Видях страхотни коли, като изключим една, а за бусовете - адмирации!
Не знам, аз съм очарована от колите, които бяха за пореден път на феста. Хубавото си е хубаво и то трябва да се показва.
Много ми се искаше да видя на GALIANO колата там, ама уви.. Дано на следващият фест това стане.


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот dobrin » Вто 19 мар 2013 0:43


Gigabyte написа:Синята стокова четворка ли е за там?

Да, за там е. Нали не очакваш моделната история на Голф да е представена от тежко тунинговани екземпляри?


Потребителски аватар
Special mk3
Мнения: 702
Регистриран на: Пон 08 авг 2011 22:36
Автомобил: Vw Golf Mk3
Двигател: TDI
Местоположение: Видин.
Контакти:

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот Special mk3 » Вто 19 мар 2013 0:53


Един въпрос,отклоняващ се малко от темата,Кога ще има от продуктите в Fan Shop-a като фланелки,връзки за врат и др за да може да си закупят тези като мен,който не са присъствали !


Потребителски аватар
Gigabyte
Мнения: 2857
Регистриран на: Нед 29 окт 2006 9:08
Автомобил: neko drugo
Двигател: vaprosche
Местоположение: Оряхово / Велико Търнуу

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот Gigabyte » Вто 19 мар 2013 0:59


Dobrin ,не очаквах това (макар, че на награждаването на публиката видях каква е тунинг културата в БГ) ,но защо да речем 3ка нямаше напълно стоковица ,а някаква мк4 ,каквато отивам малко надолу към Горубляне и я купувам същата ,с нищо отличаваща се от на комшийката отсреща четворката :smile И за тази ,а и за други коли не беше само мое възклицание това... И пак мисля ,че Иван е достоен представител на моделната история от мк1 страната .

По тея места съм от 14годишен(по съборите организирани от вас ,фестове и тн.) - дори без книжка съм намирал начини да пропътувам над 600км за ден ,за да се насладя на любимата марка и мисля ,че имам поглед над колите - какво бяха и какво са. Всеки труд трябва да бъде оценен ,но в краен или поне доближаващ се до краен стадий на проекта.

Поздрави и дано тези неща не ги приемате като заяждане ,а като критика за напред :th_up


Потребителски аватар
Ivailo
Мнения: 9497
Регистриран на: Пет 27 апр 2007 15:21
Автомобил: VW Golf mk3
Двигател: AAZ
Местоположение: София/Видин
Контакти:

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот Ivailo » Вто 19 мар 2013 1:12


Ей, айде спрете се вече!
Разбрахме, не са били там колите, дето баш вас ви кефят.
Разбрахме, че не са били там и тия коли, дето са направени баш по ваш вкус.
Разбрахме, че и на Гошо и Пешо колите са били отвън на паркинга, ма Пешо па забравил да си пусне заявката.


Хайде малко по-конструктивно, а?
Ако имате ГРАДИВНА КРИТИКА, която се състои в проблем, решение и нищо повече - споделете я.
Ако искате да похвалите организаторите за труда - направете го, то им дава сили да продължат.

Ако целта ви е да хейтвате, да се заяждате и т.н. за да си почешате крастата - отидете в dnes.bg, в коментарите ще намерите съмишленици на 8-та минута най-късно! С подобни мнения тук само се излагате!


И преди да сте ми наскачали - не, не съм си мръднал пръста за тазгодишния фест, не съм участвал в организацията по никакъв начин и щях да го пропусна съвсем, ако не се вдигнах в неделя сутринта, за да мина, да видя хората, които вече тичаха като пчелички!


Тези, които смятат, че могат да помогнат по един или друг начин на феста са добре дошли да подадат молбите за членство, по мои наблюдения около 95% от молбите ги одобряваме на ОС. Като станат членове на клуба вече са напълно свободни да се включат в организацията по какъвто те преценят начин!


:love.vwclub Прекрасни хора има в тоя клуб!



П.П. Иване (leonardo_vd), и друг път съм ти говорил по подобни теми, не отбираш от дума. Сега ще ти кажа защо Добрин не ти е отговорил на ЛС-то как аджеба да си приведеш 1-чката в по-добър вид. Добрин от скоро е баща и на второ дете, както може би знаеш, това само по себе си е достатъчен факт да накара човек да се откаже от всякакви подобни прояви и да се концентрира върху семейството си, както и осигуряване на хляба за това семейство. Да, ама Добри освен това обича да се раздава максимално и организира за пореден път уникален фест, като е помислил за неща, за които ти никога няма да се сетиш, че съществуват! Обикалял е по спонсори, медии и т.н. за тоя дето духа, за да го има тоя фест, да е нещо повече, уникално и МАМКА МУ, ДА ПОДАРИ ЧИСТО НОВА КОЛА НА НЯКОЙ КЪСМЕТЛИЯ!!!
Опитай се да се поставиш на негово място и си помисли дали ще имаш времето, нервите, пък и дали въобще ще си спомниш, да отговориш на всеки толкова конструктивно, колкото ти се иска?


Потребителски аватар
веселин
Мнения: 8226
Регистриран на: Пет 20 май 2005 18:36
Автомобил: SkodaFabia 1 sedan
Двигател: BNM 1.4 TDI-PD 2007
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот веселин » Вто 19 мар 2013 1:47


Малииииии - голяма сапунка !!! :banghead
рев , сълзи , сополи ..... :banghead
малко да акцентирам върху думата ФЕСТ
Фестивал е дума от латински произход (Festum или festus означава празник).

Фестивалите са обикновено празненства, свързвани с честване на някакво събитие. С подбора на мястото, традицията, сградите, ваканционната атмосфера и със специалните художествени произведения фестивалите излизат извън рамките на всекидневието. Повечето фестивали се провеждат веднъж в годината или напрез две и повече години.
Не позволявайте на ламарините да изместят човещината
сърдит - сърдит ....и какво ще промениш - местиш си го в другия джоб - има и други места за изява и състезание
аре със здраве :th_up


Потребителски аватар
Adrian-AAA
Мнения: 1319
Регистриран на: Съб 10 мар 2007 21:07
Автомобил: Golf 2 and 3
Двигател: AAA and AFN
Местоположение: София(BG)/Lübeck(DE)

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот Adrian-AAA » Вто 19 мар 2013 8:20


Не се съмнявам,че Феста не е бил на Ниво,напротив дори сте се надминали Поздравления.

Съжалявам,че не можах да присъствам,(Online ако се брой значи съм присъствал)но въпреки това Чух/Прочетох много положителни така и отрицателни мнения.

Чух и голямо Heitur-стване дори до мен стигна(в Германия) около колите и хранене колко били "Не Перфектни" :stumm нямам думи просто. Не знам какво искате/очаквате от колите. :rolleyes

Много съм разочаровам от Някои потребители в Форума с нападките и отрицателното посрещане на нови потребители на Феста

Силно се замислям дори дали бих изявил желание да си предложа автомобил с който да участвам и то не заради самия Фест,а заради Семкарите дето седят и коментират и обиждат труда на хората.

Просто такава завист и обиди никои не е длъжен да търпи!!!


Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот Kuncavia » Вто 19 мар 2013 9:23


ZeroCool написа:...


Ами пич не знам какво си гледал по тази четворка, щом, си се огледал само в духалките на Bora. Ако искаш мога да ти ги изброя на лично, да не говорим, че всички ли Golf IV трябва да са с брони и прагове R32 на външен вид и 20'' BBC.

leonardo_vd написа:...


Тази двойка без лайсните, можеш да я видиш на 23-24 Март на писта Калояново, външния тунинг в тази кола винаги не е стоял на първо четене. И една лична забележка към теб... МНОГО мрънкаш :thumb_down

---

И сега да дойдем на феста. Беше повече от прекрасно, нови модели, нови хора, стари хора :D Видях се с доста познати, разгледах доста красиви проекти, мацките бяха чук. Отърках си задника в новия Golf VII, абе с две думи всичко беше на ниво. Просто, едно голямо БРАВО на замесените :bowdown :bowdown :bowdown Най-тъпото, е че нямах една стотинка и умрях от глад, а във фоайето така миришеше на скаричка :mhihi


Калоян Крумов
Мнения: 2492
Регистриран на: Нед 13 апр 2008 22:18
Автомобил: vw mk2 Candy Blue
Двигател:

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот Калоян Крумов » Вто 19 мар 2013 9:42


Като за 2-и път участник искам да кажа, че Феста върви напреде откъм организация. Този път всеки от екипа си имаше ясни задължения и при въпрос ме препращаха към правилния човек. Този път при игрите публиката внимаваше,все пак голямата награда си беше Голяма награда.
Относно колите, хубави проекти. Искам да кажа и на хората които не са доволни, че се повтарят. Просто такива са възможностите в страната. Всичко ставата много трудно и тегаво на тези години,трябва да се разбере!
Имам една забележка. Старите грамоти тези от 2011 по ми харесват,изглеждат по автентични, имат си подпис и печат :mhihi ! Другото го казах на Добрин, той си знае. :th_up



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта