Предложение за карти с отстъпка на ЕКО бензиностанции

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
titi7707
Мнения: 2482
Регистриран на: Вто 05 сеп 2006 21:21
Автомобил: Golf 3
Двигател: ABS 1993
Местоположение: Плевен

Мнениеот titi7707 » Вто 10 апр 2007 20:37


моята карта е за отстъпка на еко в момента отстъпката влиза в моя джоб.доколкото разбирам от мненията ще се направят карти с лого на клуба и при зареждане на еко тази отстъпка ще отива в касата на клуба моето мнение че това ще бъде перфектна схема за спонсориране на клуба въпреки че много хора ще започнат да държат сметка тези пари къде отиват като излязат от сметката на клуба мисля че и за това трябва да се помисли а що се отнася да мен вземам си една веднага като станат готови и започвам да зареждам само на еко : vw fen




Потребителски аватар
Теодор
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 21 ное 2006 16:27
Автомобил: Ford Fiesta 6 BMW 325XI
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Теодор » Вто 10 апр 2007 20:51


Аз и досега зареждах на ЕКО така че това че отстъпката ще отива в касата на VW-CLUB може само да ме радва въпреки че не съм член на клуба а само на форума : само VW


Bill Clinton
Мнения: 36
Регистриран на: Нед 02 юли 2006 13:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Bill Clinton » Вто 10 апр 2007 22:32


Медаров, братле, знаех си че на теб може да се разчита.
Оценявам жеста. Когато и с каквото мога съм насреща.
Няма как да не обърна внимание на колегата Kahn Fen,
на Еко няма 98H просто, защото има 95H който е с по-високо октаново число, доближаващо се до 98-та но това да кажем са неща от кухнята.
За това просто зареждай 95H не слагай никакви глупави добавки и се наслаждавай на живота:)
Няма голяма разлика от 95H в Еко и 98H в Лукойл например.
Освен в цената и психологическата нагласа на клиента.
Ако искаш силен бензин изпробвай Кинитрон 100, после ми кажи мнението си, но зареди само от него без да го смесваш:):):)
Относно картите, всички получиха такива заедно с светлоотразителните жилетки, те бяха неразделна част от комплекта.
В последствие ми дойде идеята за по-ефективно използване на пластиките
Сега да не се повтарям, но ще направим нови карти по-значими и ефективни за клуба много скоро, за това предлагам всички който искат, да изчакат за да вземат от новия тип.Нещата се движат
Имайте търпение:):)


Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Vizor » Вто 10 апр 2007 22:36


Пич .. аз попринцип имам такава нагласа (както повечето българи ..). "Ако няма печалба за какво го прави". Така като гледам.. май нямаш.. странно ми е за какво го правиш.. сега на админите им се струва малко нереално май.. или се чудят.. "Ся май ши спичелим, ши си напълним новата банкува сметка" и някакви такива работи. А като гледам го правиш за клуба.. за което .. евала.. странно... но евала..


Потребителски аватар
gr_kanev
Доктора
Мнения: 5650
Регистриран на: Пон 09 окт 2006 9:01
Автомобил: VW Transporter T5 2006
Двигател: AXD
Местоположение: Търговище

Мнениеот gr_kanev » Вто 10 апр 2007 22:37


Едно въпросче (може да му е малко рано още). Аз имам карта от комплекта с жилетките. Ако се реши проблема с "плащането" към клуба, трябва ли да си сменя картата ?


Bill Clinton
Мнения: 36
Регистриран на: Нед 02 юли 2006 13:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Bill Clinton » Вто 10 апр 2007 23:00


Visor пич, искаш ли да ти кажа каква е моята изгода, защото ме подхвана, а аз се закачам на чест?
Ще ти кажа, аз работя в Еко стремя се да го правя добре, защото ми харесва за това съм и взел бензиностанция от веригата им, нещо което не е толкова просто, уверявам те поне за мен.
Същевременно карам Голф, което още повече ми харесва:)
Ако схващаш, аз просто правя нещата който ми харесват.
Имам ли възможност не я пропускам,щото живота е кратък:):)
Правя това защото така се обединяват хора около една кауза, която не е лоша. Съчетана с моята работа се получава "удовлетворение", че си направил нещо съществено.
Уверявам те нищо свързано с лична финансова изгода
Гледай по-просто на нещата и ще видиш, че не са толкова сложни, както "всеки българин" си ги върти в празната тиква.
Ние за това сме на тоя хал:)


Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Vizor » Вто 10 апр 2007 23:07


Bill Clinton написа:Visor пич, искаш ли да ти кажа каква е моята изгода, защото ме подхвана, а аз се закачам на чест?
Ще ти кажа, аз работя в Еко стремя се да го правя добре, защото ми харесва за това съм и взел бензиностанция от веригата им, нещо което не е толкова просто, уверявам те поне за мен.
Същевременно карам Голф, което още повече ми харесва:)
Ако схващаш, аз просто правя нещата който ми харесват.
Имам ли възможност не я пропускам,щото живота е кратък:):)
Правя това защото така се обединяват хора около една кауза, която не е лоша. Съчетана с моята работа се получава "удовлетворение", че си направил нещо съществено.
Уверявам те нищо свързано с лична финансова изгода
Гледай по-просто на нещата и ще видиш, че не са толкова сложни, както "всеки българин" си ги върти в празната тиква.
Ние за това сме на тоя хал:)



Май не разбра какво имах в предвид под последния ми пост явно .. така че определено не те закачам на тема чест.. а казвах че рядко се срещат хора като теб .. за което ти правя евала ! надявам се не си ме разбрал накриво


Bill Clinton
Мнения: 36
Регистриран на: Нед 02 юли 2006 13:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Bill Clinton » Вто 10 апр 2007 23:11


Добре те разбрах, отговарям на хора който им минават такива мисли през главата, ти беше повода:)


Потребителски аватар
Sara01
Мнения: 244
Регистриран на: Вто 19 апр 2005 19:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Sara01 » Съб 14 апр 2007 0:13


Bill Clinton написа: ...... Относно картите, всички получиха такива заедно с светлоотразителните жилетки, те бяха неразделна част от комплекта.


Не всички!!!
В комплектите които аз получих и раздадох на Пловдив тийм НЯМАШЕ КАРТИ!
Това за мен въобще не е от значение, но не искам да се създават предпоставки за съмнение.


Bill Clinton
Мнения: 36
Регистриран на: Нед 02 юли 2006 13:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Bill Clinton » Нед 15 апр 2007 22:42


Карти за Пловдив нямаше, поради простата причина , че такива нямаше налични към момента
Те ще станат незиползваеми, веднага след като пусна новите карти в употреба, нещо което ще стане много скоро.
Така че търпение.


Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот DragoGT » Нед 15 апр 2007 22:45


:bowdown


Потребителски аватар
Asen_D
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет 19 яну 2006 0:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Asen_D » Пон 16 апр 2007 0:51


Sara01 написа:
Bill Clinton написа: ...... Относно картите, всички получиха такива заедно с светлоотразителните жилетки, те бяха неразделна част от комплекта.


Не всички!!!
В комплектите които аз получих и раздадох на Пловдив тийм НЯМАШЕ КАРТИ!
Това за мен въобще не е от значение, но не искам да се създават предпоставки за съмнение.

И двамата сте прави!
Така стана за Пловдив,въпреки че след София,там има най-много Еко
а и
Bill Clinton написа:...............
Те ще станат незиползваеми, веднага след като пусна новите карти в употреба, нещо което ще стане много скоро.
Така че търпение.
:да:


Потребителски аватар
Bliznak
Мнения: 942
Регистриран на: Вто 14 юни 2005 16:26
Автомобил: MK6 Golf GTI
Двигател: 2010
Местоположение: София

Мнениеот Bliznak » Пет 20 апр 2007 13:23


Bill и AGS, ако трябва съдействие и помощ за новите карти казвай. Аз имам от 'старата' карта от комплекта. Още не съм се възползвал, но от утре вече съм в играта.
Когато дойдох да взема за Плевен жилетките, отпред имаше една сива 4-ка, твоя ли беше? Много стегнато парче.


Потребителски аватар
GodLike
Мнения: 2133
Регистриран на: Чет 19 яну 2006 9:27
Автомобил: VW Touran
Двигател: CRKB 7DSG Highline
Контакти:

Мнениеот GodLike » Чет 26 апр 2007 18:00


Дайте карта да се ориентирам къде има дизелстанции на ЕКО. Търсих в Гугъл "ЕКО" и ми изкара "Еко Петролеум" :? Нали не става въпрос за едно и също нещо?


Потребителски аватар
vointex
Мнения: 163
Регистриран на: Пет 15 дек 2006 23:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот vointex » Чет 26 апр 2007 18:16


GodLike написа:Дайте карта да се ориентирам къде има дизелстанции на ЕКО. Търсих в Гугъл "ЕКО" и ми изкара "Еко Петролеум" :? Нали не става въпрос за едно и също нещо?


Напротив едно и също е. :wink:



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта