Плевен - Локални сбирки

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
Piro_vw
Мнения: 764
Регистриран на: Пет 25 апр 2008 8:05
Автомобил: VW Passat B5
Двигател: 1.9 TDI AFN
Местоположение: Плевен

Re: Плевен - Локални сбирки

Мнениеот Piro_vw » Чет 31 май 2012 14:38


До автора на мнението от сутринта което беше премахнато.

Аз нямам проблем с никой Ако някой има или иска да ми каже нещо може да ми звънне по телефона или да дойде и до вкъщи знае къде живея.На "Калояновския събор" не съм ходил и няма да отида никога защото по отношение на конските сили няма с какво да се докажа и единственото което съжалявам за тази година е че има колеги който имат мерак за събора а няма достатъчно човешки ресурс за провеждането му,което няма да го отмени.Немисла че писането на подобни изказвания ще те направи по-велик или нещо подобно.

Поздрави на всичке от мем, има хора който им е през ........ за подобни глупости и затова предполагам беше премахнато мнението.




Потребителски аватар
titi7707
Мнения: 2482
Регистриран на: Вто 05 сеп 2006 21:21
Автомобил: Golf 3
Двигател: ABS 1993
Местоположение: Плевен

Re: Плевен - Локални сбирки

Мнениеот titi7707 » Чет 31 май 2012 22:00


Piro_vw написа:До автора на мнението от сутринта което беше премахнато.

Аз нямам проблем с никой Ако някой има или иска да ми каже нещо може да ми звънне по телефона или да дойде и до вкъщи знае къде живея.На "Калояновския събор" не съм ходил и няма да отида никога защото по отношение на конските сили няма с какво да се докажа и единственото което съжалявам за тази година е че има колеги който имат мерак за събора а няма достатъчно човешки ресурс за провеждането му,което няма да го отмени.Немисла че писането на подобни изказвания ще те направи по-велик или нещо подобно.

Поздрави на всичке от мем, има хора който им е през ........ за подобни глупости и затова предполагам беше премахнато мнението.

Ванка лошото е че ти направи разцеплението в групата а се правиш че ни лук ял ни лук мирисал!
младо момче си и не си мисли че всичко което хвърчи се яде!
щом са ти по важни Троян тийм а не колегата Християн и цялата наша група може спокойно да ходиш по събори при тях няма да е голяма загуба за Плевен тийм!
аз няма какво да си мълча аз съм се доказал и където да почукам в този форум ще ми отворят врата!
само да те осведомя вече имам няколко покани за предстоящите събори но просто нямам време да ги посетя :beer :beer :beer


Потребителски аватар
Piro_vw
Мнения: 764
Регистриран на: Пет 25 апр 2008 8:05
Автомобил: VW Passat B5
Двигател: 1.9 TDI AFN
Местоположение: Плевен

Re: Плевен - Локални сбирки

Мнениеот Piro_vw » Чет 31 май 2012 22:16


Пак продължаваш,явно си се засегнал нещо.Ако искаш може и по 2 врати да чукаш едновременно,незнам мен какво ме засяга.За какво разцепление говориш,само ти се губиш нещо последно време аз не съм се отцепил от никой И НЕМИСЛЯ ЧЕ ТОЧНО ТИ МОЖЕ ДА МИ КАЗВАШ ПО КАКЪВ НАЧИН ДА СИ ПРЕКАРВАМ СВОБОДНОТО ВРЕМЕ И КЪДЕ И ПО КОЕ ВРЕМЕ ДА СЪМ НЯКЪДЕСИ.Толкова време на "Крушунския събор" неможа ли да ми кажеш нещо или е по-добре да се изтъкнеш пред всички и да докажеш че нямам пари да си купя 5 кебапчета да се наям.

АКО ОБИЧАШ СТИГА СИ МЕ ЗАНИМАВАЛ С НЯКАКВИ СИ ТВОЙ ПРОБЛЕМИ А ЗА ОСТАНАЛАТА ЧАС ГРУПАТА НЯМА КАКВО ДА КАЖА,КАЗВАМ СИ И ГО ПОСТОЯННО И НЯКОЙ АКО ИМА ПРОБЛЕМ С МЕН МОЖЕ ДА МИ ГО СПОМЕНЕ ДА СЪМ ПОНЕ НАЯСНО С ТОВА


Потребителски аватар
steve PF
Мнения: 611
Регистриран на: Нед 15 окт 2006 16:39
Автомобил: VW
Двигател: PF PB
Местоположение: Плевен

Re: Плевен - Локални сбирки

Мнениеот steve PF » Пет 01 юни 2012 17:36


Честит празник деца!
:beer


Калоян Крумов
Мнения: 2492
Регистриран на: Нед 13 апр 2008 22:18
Автомобил: vw mk2 Candy Blue
Двигател:

Re: Плевен - Локални сбирки

Мнениеот Калоян Крумов » Пет 01 юни 2012 17:55


Към по - горните постове.Мисля, 4е никой нищо няма да спе4ели от мерене на пишки, а само ще изгубите, вие и цялата група!
ПРОВЕРЕНО!


Потребителски аватар
d0n_t0ni
Мнения: 148
Регистриран на: Чет 23 фев 2012 8:47
Автомобил: Golf IV
Двигател: AZD
Местоположение: Pleven, Bulgaria

Re: Плевен - Локални сбирки

Мнениеот d0n_t0ni » Пет 01 юни 2012 21:42


Честит празник на всички които се чувстват деца и от мен. kokobraiz :да:


Потребителски аватар
titi7707
Мнения: 2482
Регистриран на: Вто 05 сеп 2006 21:21
Автомобил: Golf 3
Двигател: ABS 1993
Местоположение: Плевен

Re: Плевен - Локални сбирки

Мнениеот titi7707 » Пет 01 юни 2012 21:58


Piro_vw написа:Пак продължаваш,явно си се засегнал нещо.Ако искаш може и по 2 врати да чукаш едновременно,незнам мен какво ме засяга.За какво разцепление говориш,само ти се губиш нещо последно време аз не съм се отцепил от никой И НЕМИСЛЯ ЧЕ ТОЧНО ТИ МОЖЕ ДА МИ КАЗВАШ ПО КАКЪВ НАЧИН ДА СИ ПРЕКАРВАМ СВОБОДНОТО ВРЕМЕ И КЪДЕ И ПО КОЕ ВРЕМЕ ДА СЪМ НЯКЪДЕСИ.Толкова време на "Крушунския събор" неможа ли да ми кажеш нещо или е по-добре да се изтъкнеш пред всички и да докажеш че нямам пари да си купя 5 кебапчета да се наям.

АКО ОБИЧАШ СТИГА СИ МЕ ЗАНИМАВАЛ С НЯКАКВИ СИ ТВОЙ ПРОБЛЕМИ А ЗА ОСТАНАЛАТА ЧАС ГРУПАТА НЯМА КАКВО ДА КАЖА,КАЗВАМ СИ И ГО ПОСТОЯННО И НЯКОЙ АКО ИМА ПРОБЛЕМ С МЕН МОЖЕ ДА МИ ГО СПОМЕНЕ ДА СЪМ ПОНЕ НАЯСНО С ТОВА

чакай малко да се разберем правилно!
1.след 4 години по събори ти беше първия който се отдели с пазаруването на месото и бирата което не се прие добре от групата!
2.ти беше единствения в групата който мрънкаше че много пари за общите неща!
3.ти беше единствения който търсихме по шатрите за рождения ден на Християн и след като му честитихме и подарихме подаръка ти беше единствения който изчезна от шатрата!
4.ти си единствения който мрънка че е прибрал клубния инвентар и го е измил и съхранил - лично аз и Цеци за 4 години ги прибирахме нещата миене почистване след събор и после пак миене и почистване преди събор един път не сме мрънкали!
5.лично аз се застъпих да станеш члена клуба без никой присъствал на общото събрание да те знае кой си така че малко по културно и малко уважение!


Потребителски аватар
abbaa
Low rider
Мнения: 292
Регистриран на: Пет 10 сеп 2010 16:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: lovech

Re: Плевен - Локални сбирки

Мнениеот abbaa » Съб 02 юни 2012 0:57


Колеги в Неделя в 6:30 се събираме Ловешката група на Лукойл на околовръсното и в 7 ще тръгваме за Калояново. Ако някой иска да заповяда с нас. :drive :drive :drive


Потребителски аватар
Piro_vw
Мнения: 764
Регистриран на: Пет 25 апр 2008 8:05
Автомобил: VW Passat B5
Двигател: 1.9 TDI AFN
Местоположение: Плевен

Re: Плевен - Локални сбирки

Мнениеот Piro_vw » Нед 03 юни 2012 9:00


Изображение


Потребителски аватар
steve PF
Мнения: 611
Регистриран на: Нед 15 окт 2006 16:39
Автомобил: VW
Двигател: PF PB
Местоположение: Плевен

Re: Плевен - Локални сбирки

Мнениеот steve PF » Нед 03 юни 2012 14:47


Вие не може да спите и двамата спокойно май.Нали си имате тел. номера?Чуйте се виж те се и се разберете като пичове (не тук като.......). Тук според мен е доста тъпо.
:beat_butt2 :beat_butt2 :beat_butt2


Потребителски аватар
peterko
Мнения: 85
Регистриран на: Пет 05 дек 2008 16:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Севлиево

Re: Плевен - Локални сбирки

Мнениеот peterko » Вто 05 юни 2012 10:20


steve PF написа:Вие не може да спите и двамата спокойно май.Нали си имате тел. номера?Чуйте се виж те се и се разберете като пичове (не тук като.......). Тук според мен е доста тъпо.
:beat_butt2 :beat_butt2 :beat_butt2

:applause: :applause: :applause: :beat_butt2 :beat_butt2 :beat_butt2


Потребителски аватар
PESHERLAN
Мнения: 1112
Регистриран на: Нед 05 фев 2006 1:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Плевен - Локални сбирки

Мнениеот PESHERLAN » Сря 06 юни 2012 2:32


Некой май требе да почерпиии!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Цветозарчооо,не са услушвай,за тебе става въпроссс!!!! :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :да: :guinnes


Потребителски аватар
Sunny
Дезертьор
Мнения: 3605
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 14:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Плевен - Локални сбирки

Мнениеот Sunny » Пет 08 юни 2012 14:18


Щооооооо?


Потребителски аватар
PESHERLAN
Мнения: 1112
Регистриран на: Нед 05 фев 2006 1:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Плевен - Локални сбирки

Мнениеот PESHERLAN » Нед 10 юни 2012 2:34


Видех едни клипове с барабанииииии!!!! :D :lol:
Много ги мокриш! :mrgreen: :lol: :applause:


Потребителски аватар
d0n_t0ni
Мнения: 148
Регистриран на: Чет 23 фев 2012 8:47
Автомобил: Golf IV
Двигател: AZD
Местоположение: Pleven, Bulgaria

Re: Плевен - Локални сбирки

Мнениеот d0n_t0ni » Чет 14 юни 2012 12:13


Айде в неделя който ще ходи на Дебнево да дойде на сбирката в 17.00 на Балканстрой за да се доразберем.А който няма възможност да дойде да пише или да звънне. :beer :да:



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 113 госта