VW събор 2005

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
gti
Мнения: 1793
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 10:47
Автомобил: MK4 R32
Двигател: BFH 2003
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот gti » Вто 04 яну 2005 19:42


На мен не ми харесва нито един вариант,не мислите ли че ще е по хубаво да отидем някъде за цял week end,както го правят всички клубове. :idea:




Потребителски аватар
guard
Мнения: 975
Регистриран на: Пон 14 юни 2004 13:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Silicon Valley, CA

Мнениеот guard » Вто 04 яну 2005 20:04


pinci написа:Повече ми харесва вариант 1, минаваме през София всички ни виждат и отиваме на Панчерево да пием по бира с кеф :)


Викаш гъзария на макс :lol: , защо не......харесва ми :lol:
Само дано успея до лятото да туря лети джанти и някое и друго спойлерче. :lol:


Потребителски аватар
guard
Мнения: 975
Регистриран на: Пон 14 юни 2004 13:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Silicon Valley, CA

Мнениеот guard » Вто 04 яну 2005 20:06


gti написа:На мен не ми харесва нито един вариант,не мислите ли че ще е по хубаво да отидем някъде за цял week end,както го правят всички клубове. :idea:


Абсолютно.......аз одавна съм го намислил ако има желаещи в клуба......да си направим едно много национална среща в центъра на БГ.....на палатки примерно. :wink: Със бираааааааааа и наловена риба...........е ако не хванем ще си купим. :lol:


Потребителски аватар
asentm
airman
Мнения: 3081
Регистриран на: Вто 16 ное 2004 17:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот asentm » Сря 05 яну 2005 9:26


gti написа:На мен не ми харесва нито един вариант,не мислите ли че ще е по хубаво да отидем някъде за цял week end,както го правят всички клубове. :idea:

да ви кажа честно това няма да стане......изхождам от опита натрупан от вече 10 г. ....... опитвали сме и това......... дори имаше опции и бензина да е без пари.......стана така :
1.желаещи ама сериозни - 10 т.е. успеваемост 0, защото ако аз и още 2ма приятели се съберем и си изкараме колите .те са 10
2.после 1 дямол взе парите за бензина и с 3 коли си направи разходка из БГ
3. тези дето го дадоха се разочароваха
аз съм сигурен че няма да се съберат повече от 20 коли където и да е...../тук повечето пишат и бришат, а като стане нещо ги няма :? /

За Боксер клуба е сигурно, че почти никой няма /да има време/ да дойде. Ние ще го направим в София, защото това си ни е традиция и идват 70-тина +- 30 коли...... затова Ви каним би било добре.......ако някой иска да направи нейде в БГ нека пробва, само Ви давам съвет /Ваше право е да не го приемете/ от патило


Потребителски аватар
zmej
Мнения: 1510
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 15:35
Автомобил: Audi 8D5 Quattro
Двигател: AJL
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот zmej » Сря 05 яну 2005 15:11


gti написа:На мен не ми харесва нито един вариант,не мислите ли че ще е по хубаво да отидем някъде за цял week end,както го правят всички клубове. :idea:


Както казва Асен, успеваемост 0... Миналата година се опитахме за малко, пуснахме тема, писаха 3-4ма, и нещата умряха... Това беше... Организация зеро... :?


Потребителски аватар
gti
Мнения: 1793
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 10:47
Автомобил: MK4 R32
Двигател: BFH 2003
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот gti » Сря 05 яну 2005 19:08


Миналата година се стигна до решението че клуба трябва да се регистрира и тогава.


prj57
Мнения: 2189
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София, Лондон
Контакти:

Мнениеот prj57 » Чет 06 яну 2005 18:53


Идейката е готина, аз си мисля за около3 дена , мисля че са достатъчно, хващаме се и отиваме на Божурище, ден състезания, ден за музики и наточени коли и ден почивка и айде обратно.....


kolio gigov
Мнения: 5
Регистриран на: Чет 06 яну 2005 17:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот kolio gigov » Пет 14 яну 2005 0:21


Ако ще е събор поне 2 дена иначе е лаф на крак или среща на по цигара. Място няма значение, бира-да ама пък и риба май е множко. Ония са членове на БЛРС. Божурище е добър вариант място много, има и за гонки и за палатки и за паркинг един местен докарва бира, а и як Бас да има няма на кой да пречи пък и повечето май са от Софето. Ама незнам дали не трябва да се запази предварително все пак там събота и неделя има гонки. От мен няколко човека луди фенове на марката които нямат нет и не знаят нищо за този клуб.


Потребителски аватар
maverick
Мнения: 167
Регистриран на: Нед 26 дек 2004 14:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

PASSAT B4

Мнениеот maverick » Чет 20 яну 2005 19:10


Пан4арево ме кефи


Черноглав
Мнения: 81
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 13:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Черноглав » Нед 23 яну 2005 10:39


asentm написа:1-ви вариант - сборен пункт Александър Невски.........после трябва да се уточни маршута, за да може КАТ да ни изведат от София.....обикновено ние ходим на Панчерево, там има място за всичко
2-ри вариант- сборен пункт нейде другаде .......... примерно паркинга на ст. Васил Левски /ски пазара/ и там си стоим цял ден....... има хора дето и сергийка могат да сложат с някой чаркалак
........ давай те идеи


супер.. и на мен ми харесва така.. аз съм 50% там :wink:


Потребителски аватар
R@do
Батето
Мнения: 5449
Регистриран на: Пон 17 яну 2005 10:47
Автомобил: Audi 80
Двигател: ABK 1993
Местоположение: В планината

Мнениеот R@do » Пон 31 яну 2005 10:16


Идеята е жестока!


Потребителски аватар
maks
Мнения: 2228
Регистриран на: Чет 03 фев 2005 17:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот maks » Вто 05 апр 2005 16:48


ChampioN написа:Абсолютно.......аз одавна съм го намислил ако има желаещи в клуба......да си направим среща...на палатки примерно. :wink: Със бираааааааааа и наловена риба...........е ако не хванем ще си купим. :lol:

oleg777 написа:Пан4арево ме кефи

Аз съм за Beer


Потребителски аватар
ickata
Мнения: 594
Регистриран на: Пон 08 ное 2004 9:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот ickata » Сря 06 апр 2005 8:12


Абе май е по-добре да е за една неделя и около София, за да се съберем повече хора, иначе сигурно доста народ ще отпадне - кой в командировка, кой зает, кой незнам си кво. Ал. Невски -> Панчарево ми харесва като идея.


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19695
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Vlad777 » Сря 06 апр 2005 15:26


Подкрепям идеята за цял weekend!!!

:arrow: И предлагам weekenda и мястото да съвпадат с някой от кръговете на българския рали шампионат :!:

Така с 1 удар - 2 заека :idea: - сигурен съм, че в клуба всички са почитатели на високите скорости, а тази година бг шампионатът ще е на много добро ниво и ще има какво да се види!

Така през деня ще гледаме по някоя отсечка, а привечер ще си се занимаваме с клубни дейности.


Потребителски аватар
didodi
Мнения: 1133
Регистриран на: Сря 23 юни 2004 15:09
Автомобил: Amarok DOUBLE cab
Двигател: CSHA 2014
Местоположение: PB
Контакти:

Мнениеот didodi » Сря 06 апр 2005 21:50


И още как :P Ако се съчетае с рали България на боровец може и аз да се навия за уикенда :lol:



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 52 госта