Какво означава да си член на клуба?

Организация и провеждане на клубните сбирки!

Достатъчно ли е да си плащаш членския внос, за да си член на клуба?

Да
50
20%
Не
206
80%
 
Общо гласове: 256
Потребителски аватар
Legolas
Мнения: 152
Регистриран на: Чет 18 окт 2007 12:59
Автомобил: GOLF 4 1.8T GTI
Двигател: AGU
Местоположение: София и провинцията

Re: Какво означава да си член на клуба?

Мнениеот Legolas » Вто 10 дек 2013 20:57


Да членуваш в клуб, в който има толкова много потребители, като за начало трябва да си готов да даваш много повече, отколкото някога ще получиш. Да ти пише някой си потребител, за някакъв си календар, още повече пък да се видите в 7 сутринта и на всичкото отгоре да се съгласи на това, за мен е много повече от член на клуба :). Моята награда беше усмивката на приятелите ми при връчването на календарите и ръкостискането с един много много харизматичен човек :). Същото мога да кажа и за останалите откликнали на лс. :).




Потребителски аватар
mirkata 4020
Мнения: 905
Регистриран на: Пон 13 окт 2008 11:57
Автомобил: vw mk3
Двигател: 1996
Местоположение: Ловеч-старият град

Re: Какво означава да си член на клуба?

Мнениеот mirkata 4020 » Вто 10 дек 2013 21:54


Повдигаш стара тема,аз доколкото си спомням идеята беше за моралния кодекс и членството,да ме поправи шефа ако греша.

И отговора на анкетата пусната тук той е дал в мнението си по горе,подкрепям го напълно.

Нещата се промениха толкова много,че плащането на членския внос според мен те прави единствено член на клуба.

Истината е,че дали членуваш или не,не те прави по малко или повече съпричастен,на мен ми липсва онова което имаше преди време духът на колектива.

Липсват ми и благотворителните мероприятия,липсва ми клубът в предишната му форма или визия как да кажа и аз.


Потребителски аватар
joromnt
Мнения: 2903
Регистриран на: Пет 08 май 2009 16:07
Автомобил:
Двигател:

Re: Какво означава да си член на клуба?

Мнениеот joromnt » Вто 10 дек 2013 22:40


Никой не ме е виждал, а си подавам молбата и си плащам таксата.
Е, според вас, аз ще стана ли член на клуба? Какво, ще ми направят психотест ли, или детектор на лъжата? Или ще откажат да ми приемат таксата, понеже не ме е виждал никой? Едва ли...


Потребителски аватар
radotom
Модератор
Модератор
Мнения: 19555
Регистриран на: Пет 10 мар 2006 19:42
Автомобил: Sharan 7M
Двигател: AFN
Местоположение: Пловдив

Re: Какво означава да си член на клуба?

Мнениеот radotom » Вто 10 дек 2013 23:08


От толкова време я има тази тема и аз още не съм я налазил... Срамота! :icon_lol :icon_lol
joromnt написа:Или ще откажат да ми приемат таксата, понеже не ме е виждал никой? Едва ли...

Ами как да ти го кажа... Май най-добре направо:
ДА!
Ще откажем да ти приемем таксата.
Както и на много други сме отказвали и ще отказваме и за в бъдеще.
Не на теб конкретно, разбира се!
Достатъчно активен си във Форума, всеки, който се интересува, би могъл да си състави мнение що за човек си. Конкретно моето мнение за теб е че бих подкрепил избирането ти за член на клуба.

Но ти говориш за някой, който нито сме го чували, нито сме го виждали, нито сме го чели.
Т.е. - напълно непознат на никого.
Амииии.... няма шанс! :no

А иначе автора на темата, както обикновено, отговора го знае! :mhihi


Потребителски аватар
Ivcho
Мнения: 1439
Регистриран на: Пет 10 сеп 2004 16:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Какво означава да си член на клуба?

Мнениеот Ivcho » Сря 11 дек 2013 12:16


Бях член на клуба, вече не съм, причината да не съм член на клуба не е че не мога да си платя членския внос а точно това, че не мога да дам повече от себе си за клуба и форума. Тук съм от самото начало познавам доста от колегите,видях една, две, дали не бяха даже три "Елени", размахвал съм ръчната през прозореца,бях против "Рецъра" в прословутите петъчни,ходил съм на срещи в стил "Тримата от запаса" даже двамата от запаса, но важна беше идеята. Определено парите не те правят член.


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво означава да си член на клуба?

Мнениеот dobrin » Сря 11 дек 2013 15:16


joromnt написа:Никой не ме е виждал, а си подавам молбата и си плащам таксата.
Е, според вас, аз ще стана ли член на клуба? Какво, ще ми направят психотест ли, или детектор на лъжата? Или ще откажат да ми приемат таксата, понеже не ме е виждал никой? Едва ли...

Макар Радо по-горе да ти е обяснил горе-долу нещата, да се включа и аз.
Първо, за да си платиш таксата (сигурно имаш предвид членски внос), трябва да бъдеш приет. Преди това - не става.
Второ, за приемането. Психотест не правим. Молбата се разглежда от Управителния съвет на клуба. Ако УС прецени, ти се насрочва събеседване с УС. Демек, първо конкурс по документи, после интервю. :mhihi Ако и на събеседването всичко е ОК, молбата ти отива за гласуване от Общото събрание на клуба. Там - каквото решат членовете на клуба. С няколко думи - това е процедурата към настоящия момент.


Потребителски аватар
Sashko_Trg
Мнения: 2756
Регистриран на: Вто 10 мар 2009 18:38
Автомобил: Audi A4 Avant
Двигател: 2 0 TDI
Местоположение: Търговище

Re: Какво означава да си член на клуба?

Мнениеот Sashko_Trg » Пон 23 дек 2013 19:18


Преди време изпратих една молба за членство, но така и не беше одобрена, предполагам защото нещо не ми е наред! Аз съм такъв че винаги ще помогна с каквото мога на хората независимо дали го познавам или не, същото се отнася и за тук. Искам да стана член но не вярвам че нещо ще се случи, просто защото съм далеч от София и се предполага че няма да мога да помагам за каквото и да било, членката такса изобщо не е проблем.


Потребителски аватар
silent
Мнения: 2618
Регистриран на: Вто 15 юни 2004 22:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Какво означава да си член на клуба?

Мнениеот silent » Сря 08 яну 2014 14:02


Аз не те познавам а и съм принципно асоциален тип..."вълк с дебел врат"....така че не мога да ти помогна с членството щото съм никакъв, но ако зависеше нещо от мен бих те направил член само заради този ти пост... Вече са малко са хората които могат да приемат отказа с достойнство без това да промени нагаласата и отношението им. :th_up


myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Re: Какво означава да си член на клуба?

Мнениеот myrshavija » Сря 08 яну 2014 14:06


silent, хората, за които пронадлежността в една или друга група определя поведението им и начина на мислене, не заслужават да им се обръща внимание.


Потребителски аватар
Pet_rov
Мнения: 4414
Регистриран на: Сря 08 май 2013 16:16
Автомобил: Passat Variant B4
Двигател: ADZ 1996
Местоположение: Шумен

Re: Какво означава да си член на клуба?

Мнениеот Pet_rov » Пет 24 яну 2014 11:05


Изобщо не е задължително да си член на какъвто и да е клуб, за да помогнеш на някого при нужда. На Хората, които помагат на другите безкористно, това им идва от вътре и никакви членства някъде не могат да го променят. Отскоро съм член на форума, записах се, защото харесвам автомобила си. Като цяло, хората тук са добри и отзивчиви, което ми харесва.
И за автора на темата, гласувах с "НЕ". :smile


Потребителски аватар
batmilko
Мнения: 8856
Регистриран на: Чет 22 юли 2004 10:19
Автомобил: Opel Zafira
Двигател: 1900 CDTI
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво означава да си член на клуба?

Мнениеот batmilko » Съб 25 яну 2014 14:09


Syncro написа:Искаше ми се да отговоря накратко с една единствена снимка, но я нямам подръка затова ще я "преразкажа". На задното ми стъкло има стикер vwclub.bg. Дори и някой ден да сменя капака или колата пак такъв стикер ще си сложа.
Във форума съм от самото начало. За добро или лошо си купих голфа точно когато форума се местеше от дир.бг. Тогава за няколко години подред форума беше истински форум. За съжаление сега сме пъти по-много, но много малко от тях си спомнят началото: Отзивчивите vaskoto1 и niksi, колегата gti, много малко от сегашните потребители си нямат на идея кой е Bufka и никога не са се смеели на глас с истинския Даскала....Вече забравихме какво е Петъчен спам! и кой беше zaio_baio....а спора за нов хостинг и благотворителните дарения за първия сериозен и собствен сървър...Колко от вас, четящите сега знаят какво е да "размахваш ръчната през прозореца" и са чели темата за Нихви :mhihi
Тогава назад във времето доста стойностни хора поставиха основите на един от най-големите и най-полезния автомобилен форум в бг пространството. Сега част от тях ги няма, но на тяхно място идват все повече нови, които по един или друг начин ползват същия този форум.
Това е форума ни, а що се отнася до клуба, то вярвайте ми за повечето от потребителите се свежда до членския внос.
ееееххх, тва кат го прочетох, чак ми се застава отново член :mhihi
Веселба си беше началота, амо то по принцип всяко начало е хубаво :wink
И сега в УС са хора от "старийо мат'рял, с чудесни идеи и способности! За това и клуба и форума се развиват :th_up


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18718
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Какво означава да си член на клуба?

Мнениеот hooligans » Пет 31 яну 2014 23:54


Pet_rov написа:Изобщо не е задължително да си член на какъвто и да е клуб, за да помогнеш на някого при нужда. На Хората, които помагат на другите безкористно, това им идва от вътре и никакви членства някъде не могат да го променят. Отскоро съм член на форума, записах се, защото харесвам автомобила си. Като цяло, хората тук са добри и отзивчиви, което ми харесва.
И за автора на темата, гласувах с "НЕ". :smile


Единственото нужно е да си човек!


Потребителски аватар
ubiboy
Мнения: 44
Регистриран на: Нед 08 ное 2009 11:47
Автомобил: VW Phaeton
Двигател: 3 0 tdi 2007 БМК 270hp
Местоположение: Мизия

Re: Какво означава да си член на клуба?

Мнениеот ubiboy » Пет 14 яну 2022 12:09


А как се подава молба за членство


thanis
Мнения: 1334
Регистриран на: Пет 21 юли 2017 9:36
Автомобил: Polo 9N
Двигател: BBY 2004

Re: Какво означава да си член на клуба?

Мнениеот thanis » Пет 14 яну 2022 12:48


ubiboy написа:А как се подава молба за членство


viewtopic.php?f=36&t=462773

Пак всичко е описано и седи в първа тема изобщо във форума. Поздрави !


Потребителски аватар
ubiboy
Мнения: 44
Регистриран на: Нед 08 ное 2009 11:47
Автомобил: VW Phaeton
Двигател: 3 0 tdi 2007 БМК 270hp
Местоположение: Мизия

Re: Какво означава да си член на клуба?

Мнениеот ubiboy » Пет 14 яну 2022 13:29


thanis написа:
ubiboy написа:А как се подава молба за членство


viewtopic.php?f=36&t=462773

Пак всичко е описано и седи в първа тема изобщо във форума. Поздрави !

Колега четох тази страница но не ми дава да сваля молбата за това попитах друг начин ли има :beer



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 175 госта