Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
dinkonikolaev
Мнения: 1838
Регистриран на: Сря 25 юни 2008 16:58
Автомобил: VW Golf 2 GTI Golf 3 Variant
Двигател: PF AAM
Местоположение: Нова Загора

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот dinkonikolaev » Вто 03 сеп 2013 19:21


Да кажа няколко думи и аз за събора.
Лошите впечатления ще си ги запазя за себе си,защото се изписа доста.
Поздравявам първо организаторите,че се наеха да го направят този събор.Всичко това са средства,усилия и време. :bowdown

Аз лично тази година реших да взема и майка ми и баща ми с мен заедно с колегата stefanvwto
Нямахме нито шатри нито кой знае какви екстри(както се ходи на къмпинг) но си прекарахме много добре.

Получих едно супер посрещане от Калоян Крумов което още ме каара да се усмихвам като се сетя.
След това се започна обикалянето и разговори с колеги с които даже не съм си писасл....не се познавахме.
Взе обаче да ми престъргва "малкото" стомахче и беше време да се запали барбекюто...... :icon_lol нашите го бяха забравили :icon_lol
Огромни благоодарности на колегите които бяха до нас може би бяха от Бургас ако се бъркам нека да ме поправят.
Та какво направиха те.Отидох при тях и директно ги питах дали имат свободно барбекю(само да си изпека мръвките като с носих дървените въглища).Отговорът им беше че има едно което не им трябва и мога да го ползвам !!! :bowdown :bowdown :bowdown Евала момчета :beer :drunk

След това наздравици с познати,непознати и напълно непознати.
Бях седнал под шатрата на Русенлии,Търновлии .......говорихмее си надълго и нашироко.Прекарах си супер весело при тях :11 :scare3

След това се за :scare3 въртях покрай огъня и някой просто каза елате да пренесеммалко дърва към огъня.

Помогнах с една цепенца....не е много но се бяхме събрали доста хора.

Няма смисъл от повече подробности просто за мен беше хубав събор и на мен ми хареса.Винаги има какво още да се желае но това пък е повод следващия събор да е още по-незабравим!




Потребителски аватар
enigma79
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 3268
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот enigma79 » Вто 03 сеп 2013 20:29


Vlad777 написа:
KoKu написа:
Vlad777 написа:Така че момчета и момичета, съветвам ви ако ходите на други събори на VWclub.bg, се настройте, че циганиии и маанета няма да има, за да няма и недоволни после!


Вие се настройте,да си присъствате само организаторите :thumb_down


Ами щом точно липсата на маанета те отказва да присъстваш на VW събор, то да ти кажа честно личното ми егоистично мнение е, че по-добре да не идваш, защото подобни хора са ми неприятни, а пък не ми се занимава да организирам кквото и да е за неприятни хора :c020

Ами извинявам се че се намесвам но може ли следващата година да има опера,или много хитове от латино сериалите?Аз като седна на маса слушам сръбско,гръцко и поп фолк но преди 2000г. и няма сила да ме откаже от това,за съжаление доста хора са като мене и какво се получава?Спряхте това,очаквам скоро да има за посрещаме Моцарт,а за вечерна програма нещо на Бетовен,Амадеус и други от този стил певци които са в топ 10 хитове :h020
icokr написа:Гледам и невярвам на очитеси!!

Vlad777 написа:
bluepowerbg написа:
''Ей мангали спрете тази музика,не виждате ли че свирят гайдите,ако на някой не му изнася да си тръгва,тук сме се събрали да слушаме народна музика'' и в същия момент започва да свири Орк.Кристали...Наистина това е народна музика,правят се забележки за дадено нещо и в същия момент се прави абсолютно същото от хората които правят забележки...

Айде още един от шатрата с кючеците се обади недоволен :mhihi :mhihi :mhihi орк. Кристали дори да се е чул, то със сигурност няма как да е свирил по времето на гайдите. Второ, веднага щом се случи това за няма и 10 сек., отидох и напрвих същата забелжка и на DJ-я.


Аз видях как Влад веднага отиде направи забележкана DJ-я и спря музиката. На която се кефеха общо едно младо девойче на сцената...

За дървото пак бях там и никой не се отмести или помогна да премине Влад и да постави дървото.
Ако някой не е бил на пикник или из планина няма как да знае как се слага дърво до огъня с тази голяма температура.


И за десерт, всеки ако реши може да мрънка и дразни..Нека гледаме напред. :love.vwclub

Ами нормално да има едно девойче там,то останалите задрямахме по палатките,очаква се следващите събори и да ни приспят още след като мине сънчо и да ни връчат по едно топло мляко.Всеки който е присъствал на съборите без значение кой през 2009,2010,2011г знае за какво говоря,е драги зрители това вече го НЕМА,пишете го бегало.Чесно аз вече се чудя дали не е по добре вместо на събор да си опъна софрата някаде с приятелите,да си пуснем Галин-За тебе братко,Весна Змиянац Дино Мерлин-Йорговани,Сашо Роман,Наташа Теодирис и много други от далечните години и пак ще си прекарам добре.Ето това е моето мнение и който не го отърва сори,не слушам Азис но го поздравявам с парчето му ''Напипай го'' :11


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19148
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот stefan4o » Вто 03 сеп 2013 20:34


enigma79 написа:Аз като седна на маса...

:11 :11 :11
Чалгаджиите (нали не се обиждате, че ви наричам така?) сте уникални :h020
Сашо Роман, алеле майкоуууууууууууууу :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown

Последна промяна от stefan4o на Вто 03 сеп 2013 20:37, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
RoadRunner
Мнения: 4117
Регистриран на: Сря 26 ное 2008 19:32
Автомобил: VW Golf
Двигател: ASZ 2003
Местоположение: София

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот RoadRunner » Вто 03 сеп 2013 20:36


На опера, на опера, отиваме на опера, подяволите фолксвагена отиваме на опера!!!


Потребителски аватар
enigma79
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 3268
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот enigma79 » Вто 03 сеп 2013 20:37


stefan4o написа:
enigma79 написа:Аз като седна на маса...

:11 :11 :11
Чалгаджиите сте уникални :h020
Сашо Роман, алеле майкоуууууууууууууу :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown

Аз поне не се крия и не се правя на такъв какъвто не съм :a045


Потребителски аватар
YordanGergov
Мнения: 64
Регистриран на: Чет 20 яну 2011 19:56
Автомобил: Golf III
Двигател: AEE
Местоположение: Sofia

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот YordanGergov » Вто 03 сеп 2013 20:41


Като седнеш на маса правиш така и слушаш онова...
Аз се чудя като идеш на събор какво правиш...

п.п. Към хората с оплакванията... не го ли знаехте от преди какво е всъщност събора та сега плюете.


Потребителски аватар
enigma79
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 3268
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот enigma79 » Вто 03 сеп 2013 20:46


YordanGergov написа:Като седнеш на маса правиш така и слушаш онова...
Аз се чудя като идеш на събор какво правиш...

п.п. Към хората с оплакванията... не го ли знаехте от преди какво е всъщност събора та сега плюете.

Въпрос какво правя като седна на маса,ами цъкам си белот,или ако няма 4ти човек може и 3,5,8 и слушам Веско Маринов :horror
Като ида на събора си вадя преждата и започвам да плета на детето терлици и шапка че зима иде и се мъча да изплета и на моя набор един калъф за зимата да не се свива ама нещо преждата не стига :11


Потребителски аватар
enigma79
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 3268
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот enigma79 » Вто 03 сеп 2013 20:56


stefan4o написа:Добре, че е чалгата, иначе наистина какво щяхте да правите чалгаджиите, навярно наистина щяхте да усвоите плетенето на една кука :mhihi

За всяко нещо си има своето нещо :a045 За масата си е това което ти казваш чалга,но дали е така не мисля,все пак никой не казва на гръцкото и сръбското чалга и така да продължим,за път си има Металика,Армин ван Бюрен,C-Block,Nana и много други в зависимост от настроението и за релакс и креватни изпълнения си има Енигма :deal


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот dobrin » Вто 03 сеп 2013 21:32


enigma79 написа:... за посрещаме Моцарт,а за вечерна програма нещо на Бетовен,Амадеус ... не слушам Азис но го поздравявам с парчето му ''Напипай го'' :11

Виждам уникални музикални (а и не само) познания! Само си пропуснал един класик от онези горе - освен Моцарт и Амадеус има и един трети, казва се Волфганг. Повярвай ми, винаги вървят заедно - Цък. :th_up

Ето, догодина такава ще е програмата:

Изображение

Така че прецени дали отговаря на възвишените ти вкусове, или ще вземеш да объркаш бримките на плетката под тези звуци.


Потребителски аватар
enigma79
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 3268
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот enigma79 » Вто 03 сеп 2013 21:49


dobrin написа:
enigma79 написа:... за посрещаме Моцарт,а за вечерна програма нещо на Бетовен,Амадеус ... не слушам Азис но го поздравявам с парчето му ''Напипай го'' :11

Виждам уникални музикални (а и не само) познания! Само си пропуснал един класик от онези горе - освен Моцарт и Амадеус има и един трети, казва се Волфганг. Повярвай ми, винаги вървят заедно - Цък. :th_up

Ето, догодина такава ще е програмата:

Изображение

Така че прецени дали отговаря на възвишените ти вкусове, или ще вземеш да объркаш бримките на плетката под тези звуци.

Мда тез тримата са ми номер едно в плейлиста :11 :h020 Определено ще присъствам следващата година щом ще е такава програмата,даже и ще забера и баба и дядо и всички роднини.
Сега сериозно да поговорим мисля че трябва вместо да търсим причина за дразги,надскачания и тем подобни най добре да се вслушате и да отсеете това което чувате така че да се върне това което беше.Има начини всичко да бъде на място и точно защото каквото и да направите,каквито и реклами да се пускат ако хората ги няма,няма и да ги има съборите или както беше писал един колега по горе,всяка година ще има малко хора и все с нови лица които идват 1-2 пъти и не повтарят :a045
Специално за теб поздрав очаквам и този филм да бъде прожектиран,обещавам да съм на първият ред :11


Потребителски аватар
xalerrelax
Мнения: 3060
Регистриран на: Чет 25 сеп 2008 10:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот xalerrelax » Вто 03 сеп 2013 22:00


Спряхте това,очаквам скоро да има за посрещаме Моцарт,а за вечерна програма нещо на Бетовен,Амадеус и други от този стил певци които са в топ 10 хитове

Енигма колко пъти съм ти казвал колко пр.сто същество си.
Пак започна да си изливаш празноглавието си тук.
Няма такива селтаци..

Относно споровете...едните се мъчат да правят нещо , другите не правят нищо...само тропат....

Последна промяна от xalerrelax на Вто 03 сеп 2013 22:08, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
nokiangage
Мнения: 3374
Регистриран на: Сря 03 фев 2010 12:40
Автомобил: Passat B3 - 35i
Двигател: 1.8 RP 1990 - 90 hp. LPG only
Местоположение: Плевен, Варна
Контакти:

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот nokiangage » Вто 03 сеп 2013 22:08


Vlad777 написа:
KoKu написа:
Vlad777 написа:Така че момчета и момичета, съветвам ви ако ходите на други събори на VWclub.bg, се настройте, че циганиии и маанета няма да има, за да няма и недоволни после!


Вие се настройте,да си присъствате само организаторите :thumb_down


Ами щом точно липсата на маанета те отказва да присъстваш на VW събор, то да ти кажа честно личното ми егоистично мнение е, че по-добре да не идваш, защото подобни хора са ми неприятни, а пък не ми се занимава да организирам кквото и да е за неприятни хора :c020


100% заставам зад Vlad777 :bowdown , аз да кажа, че за съжаление или не не присъствах на това мероприятие, но пък мога да споделя подобен опит от последния събор на който присъствах тоест "Релакс 2013", който вече беше намесен в темата - хора, не знам дали можете да си представите песента "Лангър Зангър" (не съм сигурен дали точно така се пише на нормален език, защото преди това не я бях чувал :censored2 ) и други подобни мазнотии пускани 100+ пъти и до 4:00+ сутринта, мъртво пияни хора да обикалят и особенно един пич не знам как не си счупи врата като падна пред нас в пълната си грациозност на равно на поляната и си ритна врата с пета :horror отново в малките часове понеже спане немаааа, една Ифа или друго подбно агрикултурно средство пълно с пияни индивиди в задната част обикалящо пак през малките часове през поляната и хвърляйки жито/овес (някаква такава култура) по седящите спокойно нормални хора на поляната, тракащи карета в жалък опит за дрифт на поляната на тревата пак по никoе време от едно Audi комби в близост до паркираните автомобили... :gruebel , което сигурно е яката постъпка ако си в село Разстрели на центъра :dummy ама...

С две думи аз съм изумен как някакви хора без грам да се съобразяват с другите на поляната си "късат каишката" все едно са на селска вечеринка... :banghead :banghead :banghead В крайна сметка малко или много всеки трябва да се съобразява с другите присъстващи хора, не би трябвало да бъде все едно в "Бар Кравар" всеки е шефа. :scare3

В крайна сметка всеки може да си простее колкото капацитета му позволява, но всв пак съобразяване малко трябва. :exclaim

ПС. Евала на оргазнизаторите, че все още се опитват да правят нещо положително за подобни мероприятия. :bowdown


Потребителски аватар
radi_nrj
Мнения: 9331
Регистриран на: Вто 20 ное 2007 16:06
Автомобил: Audi A6 C4 Quattro Golf 4 TDI
Двигател: AEL ALH
Местоположение: София

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот radi_nrj » Вто 03 сеп 2013 22:20


Аз затова се притеснявам да идвам, че като засвири чалгия ще се кача на колата да си тръгвам по нощите в неясно какво състояние :mhihi :mhihi :mhihi


Потребителски аватар
Благовест
Мнения: 2117
Регистриран на: Нед 02 яну 2011 22:38
Автомобил: Passat B5
Двигател: AFN
Местоположение: Пловдив

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот Благовест » Вто 03 сеп 2013 22:31


Аз пък предлагам вместо да се гоним,за другия събор да се обособят няколко поляни!За чалгаджии,за рок,за класическа музика,за рапЕри,раЦери,прекъсвачи...С по 10 метра буферна зона!Аз също като Енигмата не мога да слушам Nana или Ъпсурт като седна на маса!Да и Dubstep(не знам даже дали така се пише това нещо наречено музикална група,пилещо ми мозъка до краен предел)!
Виждам,че някои колеги категоризират други по това каква музика слушал като седне на маса!Адмирации!Защо не се пробвате да препечелите някой лев от ясновидство!

:beer Ако е възможно в цената на стикера да влезнат и няколко чеиза порцелан за чупене! :icon_lol :mhihi

3то-защо не мрънкате за музиката осигурена от клуба,която свиреше до 03.00 и кусур?!Нали си говорим за толерантност?

Последна промяна от Благовест на Вто 03 сеп 2013 22:47, променено общо 2 пъти.


Потребителски аватар
Sashko_Trg
Мнения: 2756
Регистриран на: Вто 10 мар 2009 18:38
Автомобил: Audi A4 Avant
Двигател: 2 0 TDI
Местоположение: Търговище

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот Sashko_Trg » Вто 03 сеп 2013 22:32


Селяния винаги ще има, просто е неизбежно, колкото и да се мъчите да я предотвратите няма как да стане, на мен лично не ми пречи, важното е да се виждам с хората с които ми харесва и това е, по тая логика не трябва да се правят събори никога!!!!! :death



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 145 госта