Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
alexbest
Мнения: 25
Регистриран на: Съб 26 май 2007 8:25
Автомобил:
Двигател:

Re: Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)я

Мнениеот alexbest » Вто 29 апр 2014 15:24


Да "благодаря" на колегата с розово вишнев плевенски Пасат б5 , който усърдно въртя кръгове два дена и допринесе за калните коловози! Не ти ли излезнаха хемородиди ?




Потребителски аватар
Zerga3GT
Мнения: 1276
Регистриран на: Пет 02 окт 2009 14:32
Автомобил: Golf A3
Двигател: ABU 94
Местоположение: ВТ
Контакти:

Re: Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)

Мнениеот Zerga3GT » Вто 29 апр 2014 16:06


Трябва да спрат дрифт състезанието в плевен, че много си повярваха там.


Потребителски аватар
ShoGo_GTI
Мнения: 1059
Регистриран на: Вто 27 фев 2007 9:41
Автомобил: 18Т 2002 VW GOLF GTI EXCLUSIVE
Двигател: AUQ 180
Местоположение: Добрич
Контакти:

Re: Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)

Мнениеот ShoGo_GTI » Вто 29 апр 2014 17:16


в тоя ред на мисли имаше едно кади, което в събота вечерта (май) усърдно се мъчиха да му разкажат играта, оживя ли колицата ? :)


Потребителски аватар
icokr
Мнения: 1129
Регистриран на: Пет 23 апр 2010 16:27
Автомобил: GOLF 3 GTI 16V
Двигател:
Местоположение: София

Re: Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)я

Мнениеот icokr » Вто 29 апр 2014 17:38


alexbest написа:Да "благодаря" на колегата с розово вишнев плевенски Пасат б5 , който усърдно въртя кръгове два дена и допринесе за калните коловози! Не ти ли излезнаха хемородиди ?


И аз се чудех на младежите, как цял ден не спряха бръмчат и въртят :? :screwy


Потребителски аватар
sashobas
Щастлив голфаджия
Мнения: 2831
Регистриран на: Пет 01 сеп 2006 23:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Търговище
Контакти:

Re: Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)

Мнениеот sashobas » Вто 29 апр 2014 17:53


Аз започвам с благодарностите!!!!!

Първо са към съпругата ми която я оставих в много деликатен момент за семеѝството ми заради събора и феновете на марката.След това са за Пиронски с коѝто сме се захванали с този събор от 2009г.Пирона нямаше възможност да присъства на събора тази година но участваше активно дори от разстояние с организацията.Благодаря на кмета на община Летница господин Джонев,Благодаря на Алекс,Благодаря на Ели ,Благодаря на Дидо ,Благодаря на Иван,Благодаря на Милен,Благодаря на приятели от Шумен и Търновската група.
Без помоща Ви нямаше да мога да се справя.
Благодаря на Ventix.

Благодаря и на всички които присъстваха.


Потребителски аватар
Gigabyte
Мнения: 2857
Регистриран на: Нед 29 окт 2006 9:08
Автомобил: neko drugo
Двигател: vaprosche
Местоположение: Оряхово / Велико Търнуу

Re: Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)я

Мнениеот Gigabyte » Вто 29 апр 2014 19:46


alexbest написа:Да "благодаря" на колегата с розово вишнев плевенски Пасат б5 , който усърдно въртя кръгове два дена и допринесе за калните коловози! Не ти ли излезнаха хемородиди ?


на него и една тъмно синя ловешка 3ка... дето като му задавахме къде пак отива... посрещал хора... 20 човека ли е посрещал човека не знам, но и той много допринесе за калната идилия :)


Вълчан
Мнения: 880
Регистриран на: Нед 17 мар 2013 20:11
Автомобил: Mazda 5
Двигател:

Re: Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)я

Мнениеот Вълчан » Вто 29 апр 2014 20:08


alexbest написа:Да "благодаря" на колегата с розово вишнев плевенски Пасат б5 , който усърдно въртя кръгове два дена и допринесе за калните коловози! Не ти ли излезнаха хемородиди ?

За съжаление винаги има такива индивиди.Демонстрации на това колко им е номер 1 колата и те какви състезатели са.Защо по принцип се позволяват такива работи там където е населено със хора и коли. :thumb_down Според мен трябва да има някакви правила относно такива изпълнения.Не знам но трябва да бъдат организаторите да бъдат безкомпромисни с подобни простотии...поне доколкото могат. :newsm66 ако искат този събор да го има и през следващите години там.


Потребителски аватар
Weezy
Мнения: 1352
Регистриран на: Съб 14 мар 2009 23:08
Автомобил: VW Golf mk2 1987
Двигател: JP
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)

Мнениеот Weezy » Вто 29 апр 2014 20:33


Kuncavia написа:Честно казано аз се надявам хотелчето да е готово за следващата Крушуна и със сигурност ще се възползвам от услугите му. Вярно, ще се изгуби леко чара от къмпинга, но пък поне ще може мъртвопиян да пресека улицата, да си фрасна един душ и да си легна без да ми надуват прекъсвачи на главата или да се съберат 10 човека да си обсъждат как хубаво са спали над моята палатка и винаги да съм с 2-3 часа сън на ден и цяла седмица след такъв събор да съм дроб. Но не това е най-важното, аз и в спален чувал мога да изкарам сгънат на 3, но според мен този хотел ще привлече повече представители на нежния пол както и по-малки деца, които не могат да издържат на температурните разлики ден/нощ. :th_up

Подкрепям :th_up

Като изключим калния петък, събора се получи добре.


Потребителски аватар
alexbest
Мнения: 25
Регистриран на: Съб 26 май 2007 8:25
Автомобил:
Двигател:

Re: Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)я

Мнениеот alexbest » Вто 29 апр 2014 20:57


Вълчан написа:
alexbest написа:Да "благодаря" на колегата с розово вишнев плевенски Пасат б5 , който усърдно въртя кръгове два дена и допринесе за калните коловози! Не ти ли излезнаха хемородиди ?

За съжаление винаги има такива индивиди.Демонстрации на това колко им е номер 1 колата и те какви състезатели са.Защо по принцип се позволяват такива работи там където е населено със хора и коли. :thumb_down Според мен трябва да има някакви правила относно такива изпълнения.Не знам но трябва да бъдат организаторите да бъдат безкомпромисни с подобни простотии...поне доколкото могат. :newsm66 ако искат този събор да го има и през следващите години там.


То момчето не е карало бясно или въртели, ама не се спре 2 дена нагоре надоле кат у*й кожата в това мокро поле, после газихме като в кравешки тор :gruebel


Потребителски аватар
GTI1.8
Мнения: 760
Регистриран на: Съб 13 мар 2010 23:44
Автомобил: Golf mk2 GTI
Двигател: PB 1990
Местоположение: Банкя

Re: Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)

Мнениеот GTI1.8 » Вто 29 апр 2014 22:31


Тъй като присъствам за втора година и до някаква степен имам бегла представа за събора,си позволявам и аз да напиша един пост за събора.

Аз също останах разочарован от лошото време не само там ами през целия път до там,но разбира се нито Сашко,Ели или който и да било от организаторите не са виновни за метеорологичните условия които ни сполетяха,но за комарите които можеха спокойно да те вдигнат и разнесат по поляната. :Mr Green Fun

Поздравления на Сашо за коректното отношение към всеки един от нас,сигурен съм че към всички на този събор се е отнесъл с уважение и само с добронамерени чувства.

Поздравление и на Ели за това че 3 дни не спря да тича из цялата поляна и по най - милия начин с най - добър тон преговаряше с всички които не спазваха по един или друг начин правилата на поляната,определено си свърши добре работата.

Поздравления и на всички останали които са помагали по един или друг начин за това мероприятие да се осъществи и да бъде така добре организирано,подредено и спретнато.

Благодарности и от мен на кмета на община Летница за пясъка защото не виждах как ще влезем на поляната.

Аз нямам абсолютно никакви забележки относно организацията,дори съм много доволен като изключим че освен табелките от поляната,беше открадната и една наша табела закачена на наш колега на регистрационния номер.Но отново изкарах едни много хубави три дни в които видях много нови коли,запознах се много нови приятели,обмених много информация.

Живот и здраве догодина пак съм там и се надявам да съм готов с колата до такава степен че да бъда допуснат по Специалната поляна.


Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)

Мнениеот Kuncavia » Вто 29 апр 2014 22:40


Преди малко разгледах снимките от Ventrix и видях нещо което бях пропуснал на живо. По време на награждаването го раздавах гид и показвах водопадите на 1 френд, който учудващо за мен не беше идвал преди това и в последствие разбрах, че награждаването е започнало. Гледам хубави награди, хората им се радват, но не са ли същите (подобни) на тези от Разград - Relax Edition 2012 :gruebel :no Ако съм прав е хубаво да се спомене от къде е взета идеята имайки предвид, че е взаимствано от България а не от vortex примерно. Най-малкото да се покаже уважение към автора на идеята. Ако не съм прав се извинявам, но почти съм сигурен че точно същите неща бяха и през 2012-та като награди на събора организиран от rabotnika :thumb_down

Поздрави.


Потребителски аватар
sashobas
Щастлив голфаджия
Мнения: 2831
Регистриран на: Пет 01 сеп 2006 23:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Търговище
Контакти:

Re: Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)

Мнениеот sashobas » Вто 29 апр 2014 23:05


Така да бъде.Вмятам че за миналата година именно Работника ми донесе материал до Търговище за трите купи :beer


Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)

Мнениеот Kuncavia » Вто 29 апр 2014 23:21


:beer Всичко е точно значи :th_up Между другото страшно се учудих на посещаемостта :bowdown В това време мислех, че всички ще се изплашат и ще направим някакви анти рекорди, но като пристигнах в петък и бях доста приятно изненадан, да не говорим за допълването от събота.


SmashMC
Мнения: 4
Регистриран на: Пет 03 авг 2012 14:36
Автомобил: Seat Ibiza 6k2
Двигател: 1.4MPI AUD
Местоположение: Търнава/Бяла Слатина

Re: Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)

Мнениеот SmashMC » Сря 30 апр 2014 6:44


Едно голямо ЕВАЛА на всички, които по един или друг начин са подпомогнали за организацията! Кофти се получи, че не можахме да останем с колегата и да се запознаем (пуста работа :banghead ). За следващия път ще се постарая да изкарам и 3-те дена и да успея да стисна ръцете на организаторите. Въпреки че стояхме само в петък и въпреки гадното време се събраха учудващо (за мен)голям брой автомобили..и хора.. Евала!
Поздрави от 2-та червени Сеата!


Потребителски аватар
Stefan
R.I.P Madcap
Мнения: 18394
Регистриран на: Пет 16 сеп 2005 8:50
Автомобил: VW mk1 Cabrio VW mk2 Black Betty
Двигател:
Местоположение: Чепеларе/Пампорово

Re: Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)

Мнениеот Stefan » Сря 30 апр 2014 12:04


Хубав събор, хубави хора, времето ни пощади... Всичко мина много добре :biggrin Саше, евала за пореден път, че ти се занимава да ни събираш :mhihi :beer



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта