Отзиви за Национален VAG Събор - писта Дракон 2014

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
D'oh
Мнения: 581
Регистриран на: Вто 09 окт 2007 13:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Отзиви за Национален VAG Събор - писта Дракон 2014

Мнениеот D'oh » Нед 08 юни 2014 19:10


Много съм доволен ! Страшна организация, не бяхте наду цената за входа (да е примерно +кола). Много ми хареса, нямам търпение за следващото мероприятие ! :love.vwclub




Потребителски аватар
mad maniak
Мнения: 34
Регистриран на: Вто 15 фев 2011 20:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: plovdiv

Re: Х-ти Национален VW събор, VAG събор и 10 години vwclub.b

Мнениеот mad maniak » Нед 08 юни 2014 20:57


БРАВО!Аз лично съм много доволен от уикенда,много добре си прекарахме,като изключим ш..... слънце !БРАВО!


Потребителски аватар
ZeroCool
Мнения: 1840
Регистриран на: Сря 26 апр 2006 23:23
Автомобил: ImamDa
Двигател: sVatreshnoGorene
Местоположение: Горна Оряховица
Контакти:

Отзиви за Калояново 2014

Мнениеот ZeroCool » Пон 09 юни 2014 10:44


Изтрили са ми темичката, ма нищо, аз си запазих поста и ше го пусна пак, сигурно някаква техническа грешка е станала, гледам че съм на 4 предупреждения...с това което съм получил във връзка с тая тема...тей че пак ше има модула......важното е да сме здрави, нали знаете.

По стара шумерска традиция.....аз пускам темата за отзивите след поредния събор.

И нетрадиционно, дирекнто ше си напиша мнението набързо в първото такова на темата, че не съм спал два дена...и неам време да чекам некой заблудйен фйен.

Отвратителен събор :)
Аз досега не съм ходил...тая година за пръв път.....ама миналата година май е било още по-тъпо! Така че поздравления за клуба че са вдигнали нивото!
Там за карането нищо немога да кажа...смисъл състезателното, ше кажа за другото каране.
Малко разбъркано ше карам, като нещата ще са подредени приоритетно спрямо тва колко са ме издразнили, хубави неща нема за мене от към организация....едно две минимални май....ама на мене от организация не ми е пукало никога. Аз я карам първосигнално

1. Добрине, човек доспива ми се като водиш и губя интерес да те слушам, заклевам се.....опитвам се да чуя нещо....чуя две изречения и на третото съм заспал.....МАЛКО ЕМОЦИЯ.....водещ си! Не съобщаваш нивото на Дунава!
2. Кога ще се научида да слушате вие клубарите? и то там ШЕВОФЕТЕ, пичовете дето ги експлоатирате да седят на входа да метат плаца и нам кво и нам що си са ок.....жал ми е за Ставрев направо, па такова добро момче!!!
3. Грам не усетих, че тва е некаф юби събор.....10 години тва онова! дека беха гайдарите? Атмносфера никва...добре, че моеме се забавляваме ние.....дето нямаме пари за бензин, карета и гуми да караме по пистата, на която искахме да се събереме една колона коли, да направиме нещо като почитна обиколка.....или ебмлема да направиме на там Круасана ли му викат...и да снимаме от верандата....ама у*ц.
Като намеря един лев под седалката на колата си ми е по емоционален момент!
4. Незнам дали знаете има едно момче, то кара един голф кабрио....зелено...2H мотора...стандартните бутала, 98 коня...горе долу върви. Решихме се повозиме малко, без да пречиме на никой съответно...Не като джоузев де стана у 7 часа сутринта и почна да бие прекъсвачи....брат....на работа ли трябваше да ходиш че стана толко рано?
Та качиме са ние у кабриуту....бръм насам, бръм натам я се возим прав вятара в т*пките ми, баса в г*за ми....супер усещане, и то тва кабрио не е нащо...то ни беше дадено, да си свиршиме работата да си вземеме паричките, и да си хвърчим!
два три пет тигела на оборот по Круасана ли му викат...и един почти до входа после наобратно.....първа, веднага втора и то си хапе гумите и на 2ра че писнааа малко. Брутална скорост 30 км в час...по празната алея..щото то ора немаше вече...коли два пъти.
и после пак патрулна към пистътъ.....там на Круасана ли му викат и паркиране че да слезнеме, да утучна че питахме спициално водещия Добрин, дали може да си бръмчиме по....Круасана ли му викат....поне.....
Съответно спец частите са ни засекли с радара, преценила се може да убием хора, спира се на една педя от нас на тежките спирачки и клаксони, изкача се отколоата.....не помня кво каза, че аз не слушам много...ама беше нещо "Спирайте веднага!" или нещо такова...ама то не беше казване ми каране....па ние паркирахме...нали нямаше нужда с бясна скорост и на звуков сигнал да ни се засилва срещу нас и кабриуту...то нема къде да избягаме щото пред нас е гуми....и стена, а и това кабрио ни беше дадено....и незнам дали знаете вие там от клуба, голф 1 кабрио...е сравнително рядък автомобил....Един приятел има такова....зелено....пред блока е!
След като ни се скараха нали, аз съответно не се н*срах....и бавно и спокойно отговорих с "Не" последва
"НЕ МИ ВИКАЙ НЕ!" аз пак казах бавно и спокойно "не" като тва мое 'не очаквах да се възприеме като, не сме тръгнали да правиме глупости по алеята на входа, щото ние сме ходили на събор дето е нямало КАТ и пак не се убихме...нищо че беше хлъзгаво и кално.
Значи...и баща ми не ми се е карал така, ако в Софията така си говорите....ние тука в ПРОВИНЦИЯТА се разбираме, излушваме се чак тогава преценяваме дали има проблем, ако има го решаваме, ако няма пиеме по още едно. Аз съм човек, говоря и мисля, не е необходимо да ми се карат, не съм малък вече, разликата м/у добро и лошо я знам..и колкото повече не слушате....толкова повече ше говоря аз и толкова повече ше плюя и ше хетвам, не щото съм хейтър....ми щото със ФЕН и ЧОВЕК...не съм лумпен който едва ли не щяха да набият щото се вози у кабриуту.....дето ни беше дадено!

Кога господа ШЕВОФЕ.....ше се се напрегнете и ше се научите....кое прави един събор готин?
Кога ще почнете да ходите сред хората просто за да си говорите? с тях и да ги питате за колите им, че да вземете и вие да научите нещо за тая марка да*ба? И за тва кво е да си фен? И какво точно представлява тва общество и отделните групи в него? Аз след всеки събор организиран от клуба го говоря тва...преди 10 години бяхте само вие.....сега вече не сте.....преди 10 години нещата бяха по друг начин....сега са по друг?
Интернет нямате ли? Клипчета не гледате ли? Нали ходите по Австрия? или май вие и там като отидете, пак се излагате, че сте на грешното място, къде пак не виждате за кво става на въпрос на VW сцената?

Ае.....здраво!

Последна промяна от Pichaga на Пон 09 юни 2014 11:33, променено общо 2 пъти.
Причина: 2014 година, не 2004! Поне заглавията ги пишете правилно


Потребителски аватар
Gigabyte
Мнения: 2857
Регистриран на: Нед 29 окт 2006 9:08
Автомобил: neko drugo
Двигател: vaprosche
Местоположение: Оряхово / Велико Търнуу

Re: Отзиви за Калуянуву 2004! - Важна!

Мнениеот Gigabyte » Пон 09 юни 2014 10:58


...как беше... от фенове за фенове - аджеба дека бяха тея фенове ,че аз малко видях? Докато си стояхме на Въортерзеето ,откъдето се опитаха да ни изпъдят и да ни вкарат зад оградите кат на мача Левски-Лудогорец ,гледахме и цъкахме как един познат човек не може да видим... а ние ги знаем ,не е да речем да не сме обикаляли масите на хората и да не се познаваме ,както например органайзърите.Съвет - минавайте сред народа ,вижте добре ли са ,яде ли им се, пие им ли се ,нещо да не са болни ,че не си е работа.
Научете малко коя кола ,какво има... то е ясно и на 3годишния ми комшия ,че това е голф 2... с лети джанти! Зехме нашата компания едно кабрио ,точилка с музика малко така да си подвижим ,да напраим купона дет се казва ,ама то и аз имам същото ,само че 2H мотора и той баш не иска така.. и от 1ва 2ра върти гуми само на крика... а това дет ми го дадоха яката работа и превъртя гуми с 20км/ч. :scare3 Нищо ,че 2 дена подред разни турбинирани баткки минаваха към входа с яката газ с поне 70-80-90км/ч. Едно възпълничко момче изкочи и се почувствах даже по-лошо от един случай когат минах бързичко покрай едни полицаи... те бяха по толерантни. Не знам в Софията така ли скачат на бой веднага ,ама и ние така у прованса обикновено кат видим гръб от 20човека и 5батки СОТ се правим на интересни. И така обеснихме му ,че колата е много нервна ,но не радиото си твърдеше ,че сме най-долните убийци на пътя ,нищо че след нас се чуха още 3-4бърнаута на същата права ,на която фенове отдавна липсваха... КЪДЕ СА ФЕНОВЕТЕ? Къде са и гайдарите? :no

и щото съм човек и съм по живота и съм израснал на село ,решавам проблемите без бой и караници ,и наща група обича клуба и ударниците му... та поздравяваме го най-сърдечно ,здраве ,щастие ,берекет и просперитет ,да не се ядосва!!

Последна промяна от Gigabyte на Вто 10 юни 2014 0:15, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
lingerov
Low rider
Мнения: 629
Регистриран на: Вто 17 фев 2009 17:34
Автомобил: VW Golf Mk 2
Двигател: Г60 1991
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Отзиви за Калояново 2014! - Важна!

Мнениеот lingerov » Пон 09 юни 2014 11:53


Да взема и аз да напиша едно мнение понеже и аз съм замесен в случката с кабриото,по мое мнение човека който ни подгони с една голф 3-ка,застраши повече хората щото караше доста по диво имаше бесни спирачки,въртене на гуми,и клаксони от негова страна и спиране рязко на една педя от нашата кола,а поведението ми беше като на див селянин(извинявам се за израза) абсолютно неразбран и решен веднага да скача на бой.В последствие разбрахме че и друг път този въпросния се саморазправял и се мисли за охрана,това че е 100-и незнам си колко килограма не означава че не може да изслушва хората и да се разбира с тях по по-нормален начин ама то зависи и от възпитанието на човек де....айде стига за този случай.
Относно събора найстина оргнанизацията куцаше много скучно беше за феновете(който не караха)никакво забавление и внимание от организаторите който найстина трябва най накрая да се вслушат в мненията на феновете и да направят нещо интересно за тях . Но явно самите отганизатори не могат да се организират защото само към нашата група имаше няколко запитвания за помощ - като някой да отиде да купува вода и закуски на организаторите и някой от нас да помага за измерването на разни дисциплини...Според мен феновете нямаха голям интерес към събитието то се и видя че пистата се изпразни доста по рано от очакваното и накрая имаше шепа хора на половината състезания в неделя и награждаването.
Не за първи път идвам на калояново(тази година уж като годишнина и участието на всички ваг марки) очаквах нещо далеч по интересно и грандиозно а то си беше все едно и също.Така като гледам феновете губят интерес към това събитие както и към клуба и форума.
п.с. към организаторите и членовете на форума направете нещо интересно за хората :th_up


Потребителски аватар
zografski
Мнения: 2589
Регистриран на: Сря 25 мар 2009 18:10
Автомобил: Golf IV V6 4Motion
Двигател: AUE 2001
Местоположение: Sofia

Re: Отзиви за Калояново 2014

Мнениеот zografski » Пон 09 юни 2014 12:56


Имайте предвид, че имаше тунинг шоу в София! Според мен повечето "фенове" бяха там, а други като мен не можаха да дойдат заради счупени колици :banghead , но така като ви слушам какво е било май не трябва да съжалявам, че не можах да посетя 10 годишнината. Въпреки това съм сигурен, че има и доволни, както винаги има хора и от 2та бряга. :th_up И все пак :love.vwclub


Потребителски аватар
RISTEE
Мнения: 219
Регистриран на: Пет 09 юли 2010 20:11
Автомобил: Vw mk2 GT special
Двигател: 1.8 RP
Местоположение: riogrande

Re: Отзиви за Калояново 2014

Мнениеот RISTEE » Пон 09 юни 2014 13:14


Аз съм доволен, за това което отидох го получих адреналин мирис на бензин и гуми ! :love.vwclub


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19687
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви за Калояново 2014

Мнениеот Vlad777 » Пон 09 юни 2014 14:01


Фенове нямало. :Mr Green Fun :bowdown :bowdown :bowdown

Аз видях един не-фен, който не познавам лично, но просто съм го запомнил, защото ми направи впечатление. Това е номер 13 с черно Lupo GTI от Пловдив. Та този не-фен участва в събота в дисциплините "Майсторско шофиране", "Технична писта", "Свободно каране" и "Драг". В неделя, същият този не-фен участва в "Майсторско управление", "Технична писта", "Драг с жива сила", "Бърза смяна на гума" и "Драг". (Евала колега, бъди си винаги такъв надъхан не-фен! :bowdown )

Представете си го този не-фен отишъл на пистата да прави това, което се прави на писта (загубеняк, а може би направо луд :screwy :screwy ). Ало, не знаеш ли, че за Истинските фенове е срамно да карат на пистата!?!

Радвам се, че тази година бихме абсолютно всички рекорди по посещаемост на събора от фенове и най-вече от не-фенове и брой автомобили, които взеха участие в дисциплините, които се проведоха. И двата дни паркингът беше препълнен с автомобили както никога до сега и имаше какво да се види. :vwknee

Като един от не-феновете поздравявам всички други не-фенове, с които покарахме и се повеселихме тези 2 дни! :biggrin За мен съборът беше една готина емоция, която отдавна чакам, тъй като шофирането винаги ми е било страст. Общо съм изминал около 560 км от тръгването до прибирането вкъщи и съм изгорил около 75-80 литра гориво. Всеки един от тези километри с кеф и пълна газ! :love.vwclub Догодина пак!

Специални поздрави и на истинските фенове естествено! Следващият път молбата ми е да разгледате подробно програмата на събора, за да се настроите правилно и да не пристигате на пистата в очакване на Лили Иванова, марсианска инвазия и Сирк Дьо Солей. За такъв тип събор са нормални скучноватите дейности като разграждане на гуми в атмосферата, безцелни обиколки с висока скорост :dummy , заобикаляне на конуси :banghead , дърпане на ръчни, хабене на дискове и накладки чрез засилване с висока скорост по дългата права и веднага след това спиране, безплодно хабене на гориво и други такива не-фенски тъпотии. Какво да се прави - някои това ги кефи. Радвам се, че съм един от тях!


Потребителски аватар
zografski
Мнения: 2589
Регистриран на: Сря 25 мар 2009 18:10
Автомобил: Golf IV V6 4Motion
Двигател: AUE 2001
Местоположение: Sofia

Re: Отзиви за Калояново 2014

Мнениеот zografski » Пон 09 юни 2014 14:15


Каквото и да е било ме е яд, че не можах да дойда и да покарам на пистата... 2012г имам медал от клас малък с предишната ми кола-Поло, зимата след това си купих сегашният голф и от тогава насам все имам пречки и не мога да посетя форумния събор на Калояново за да го тествам и него :mad
Единственото което на мен лично, като непосетил събието, не ми хареса, че съвпадна с тунинг шоуто! Аз лично съм голям фен на марката, но за напред бих се радвал да имам възможност да посетя и 2те събития, а не да трябва да избира едно от двете!


Потребителски аватар
Gigabyte
Мнения: 2857
Регистриран на: Нед 29 окт 2006 9:08
Автомобил: neko drugo
Двигател: vaprosche
Местоположение: Оряхово / Велико Търнуу

Re: Отзиви за Национален VAG Събор - писта Дракон 2014

Мнениеот Gigabyte » Пон 09 юни 2014 16:54


Господин голям органайзър ,за мен фен е не да си строша колата от каране ,бутане и сменяне на гуми... за мен фен е такъв ,който от редица години си прави колата ,който дава последната си стотинка за нея дет е казано ,такъв който рядко пропуска мероприятия от всякакъв вид(фест и Крушуна да спомена ,че НЕ съм пропускал от самото им начало).. Липсваха ми хората ,които до сега съм виждал по съборите(Крушуна ,Узана и тн).

Самата обстановка ,ние феновете не я чувстваме като гостоприемна ,за разлика да речем от Крушуна. Поработете малко за феновете ,да сте сред тях ,защото аз от шатрата ви - натам ,не съм ви видял и 2та дни.. събора не е високата сграда от която да командвате ,събора е ХОРА ,да сте сред тях ,да научавате за автомобилите им и за самите тях ,а не после да се чудите какво да кажете освен ,че голфа е червен и е с уета джанта :c020 :mhihi

Последна промяна от Gigabyte на Вто 10 юни 2014 0:22, променено общо 3 пъти.


Потребителски аватар
genobuldoka
Мнения: 132
Регистриран на: Нед 03 яну 2010 21:04
Автомобил: vw golf 7
Двигател: CUNA 2017
Местоположение: Plovdiv

Re: Отзиви за Национален VAG Събор - писта Дракон 2014

Мнениеот genobuldoka » Пон 09 юни 2014 17:36


Аз останах много доволен. Имаше уникални, да не кажа брутални машини, който много радваха окото. Организацията беше супер, но имаше малкооооооо забавяне между отделните дисциплини, след което брутален връх. А и да не забравя, вече съм с два чифта тениска :beach


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19687
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви за Национален VAG Събор - писта Дракон 2014

Мнениеот Vlad777 » Пон 09 юни 2014 17:46


Gigabyte написа:Господин голям органайзър ,за мен фен е не да си строша колата от каране ,бутане и сменяне на гуми...
За мен пък не е фен да си правиш по цял ден и нощ колата и да не можеш да вземеш един завой с повече от 30 км/ч с нея. Всеки има право на мнение и виждане и всеки има право да е фен по свой собствен начин. Националният събор на писта е точно за тези фенове, или по твоите разбирания не-фенове, които ще си правят цяла година колата, за да карат до последно и ще дадат всичко от себе си, ще си счупят колата и ще си сменят полуоската на пистата, за да могат да продължат да карат. За тези, които предпочитат да паркират и някой да им гледа колата неподвижна имаме достатъчно други мероприятия през годината.

Gigabyte написа:за мен фен е такъв ,който от редица години си прави колата ,който дава последната си стотинка за нея дет е казано ,такъв който рядко пропуска мероприятия от всякакъв вид(фест и Крушуна да спомена ,че НЕ съм пропускал от самото им начало).. Липсваха ми хората ,които до сега съм виждал по съборите(Крушуна ,Узана и тн).
Съветвам те да бъдеш малко по-отворен и иди си поговори с нови хора. Ама май не са достойни за твоето внимание? На този събор имаше много повече хора от който и да е било друг събор. Чудесна възможност да се срещнеш с тях и да научиш ти самия нещо новп. Това, че не си ги видял е просто защото сам си си поставил прегради. Аз например говорих и дори вечерта пих с доста нови хора. С приятелчетата ми не е нужно да ходя на събор, за дасе видим.

Gigabyte написа:Самата обстановка ,ние феновете не я чувстваме като гостоприемна ,за разлика да речем от Крушуна. Поработете малко за феновете ,да сте сред тях
Цял ден бях на пистата сред не-феновете и цяла нощ също. Съборът се проведе на пистата. Такъв му е замисъла от самото начало и каквото има да се случва се случва основно там. Затова се провежда на писта, а не на някой паркинг или на някоя поляна. Не разбирам кой конкретно ти липсваше да дойде при теб от организаторите и каква работа има той при теб? Заради мен ли дойде на събора и си ми сърдит, че не съм те посетил? На паркинга нямаше места за паркиране - имаше предостатъчно хора, с които можеше да си поговориш при желание. Естествено преди това обаче е необходимо да погледнеш малко по-надалеч от собствения си нос и да възприемеш, че има и други хора наоколо, които не са по-малко фенове, но явно си имаш причини да си ги пропуснал...

Gigabyte написа:аз от шатрата ви - натам ,не съм ви видял и 2та дни..
И аз не те видях от другата стана на шатрата - на пистата, където всъщност се провеждаше събора.

Gigabyte написа: събора не е високата сграда от която да командвате ,събора е ХОРА ,да сте сред тях ,да научавате за автомобилите им и за самите тях ,а не после да се чудите какво да кажете освен ,че голфа е червен и е с уета джанта :c020 :mhihi
Тук си в грешка. Този събор са точно хората, които дойдоха и участваха в дисциплините, които бяха включени в програмата, за да направят кефа свой и на публиката. Работата на организаторите не е да забавляват публиката лично, а да осигурят условията това да се случи.


Потребителски аватар
sashobas
Щастлив голфаджия
Мнения: 2831
Регистриран на: Пет 01 сеп 2006 23:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Търговище
Контакти:

Re: Отзиви за Национален VAG Събор - писта Дракон 2014

Мнениеот sashobas » Пон 09 юни 2014 18:29


Като човек коѝто почти не съм изпускал събор ще изкажа и моето мнение.Първо благодарности на организаторите и участниците без които мероприятието няма как да се случи.По мои наблюдения събора си беше както всички останали до сега,нямаше нищо по различно като за 10г.такъв.Отдавна са се писали мнения за атракции на другите участници на събора а именно тези които наричате публика.Та нима нали всички ние сме участници без значение дали едни подготвят коли с месеци за да покарат на пистата а други ги лъскат за да може всеки да им се порадва на труда ,уменията и приложените идеи върху автомобилите им.Точно за тези последните лъскавите коли или тунинг както някои ги наричаме е скучно на Калояново от години.Няма хубави коли или по скоро са малко защото тези участници са били винаги пренебрегвани.Награждаванията както и на мероприятието което организирам аз са пълна импровозация.Няма категории за оптика ,точкова система и наистина да се оценяват колите както подобава.Няма представяне на автомобилите и техните собственици което също е забавна част.Няма адреналинки облечени примерно като полицаѝки,хамалки ,монтъорки и каквото се сетите,няма и имровизирано шоу с еротична автомивка,и т.н и т.н......А в същност няма и хора които всъщност да застанат зад тези мероприятия и да са част от организацията.Всеки чака на готово някои да го развлича а после да може и да търси слабите места на организацията.Нямаше и истински организирани фото сесии ,няма аранжировка абе в България сме.В организацията няма хора с нови идеи и възможност да се реализират.Пловдивчани покараха,групата на Боби също а публиката които вие наричате другата част от участниците всъщност скуча както предните години.Трябва да се мисли в тази насока да вървим нагоре а не да тъпчим.На два от съборите лично аз и Здравко организирахме интересни фото сесии на кроасана на коли които не са минали технически прегледи ,тогава всеки от излезлите с лъскавите коли се почувства като на събор а не като публика.Дидо и Иван искаха точно това да направят фото сесия ,да направят почитна обиколка ,да се повдигне настроението.И като за последно по стара традиция в България публиката се изнася преди награждаването!!!!!!Не видях и нищо по специално за другите от VAG групата.Нямаше наградени коли от тях в оптичния.


Потребителски аватар
lilqnka
Мнения: 90
Регистриран на: Пон 04 фев 2013 12:55
Автомобил: VW Golf 4 .. 1.9 TDI
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re: Отзиви за Национален VAG Събор - писта Дракон 2014

Мнениеот lilqnka » Пон 09 юни 2014 18:56


И аз да не остана по назад хич не съм доволна .. организацията за хората които не си трошаха полуоските и скоростните кутии по пистата беше ама под всяква критика .. Било годишнина не знам си кво .. емм да ви кажа едно от най готините ми преживявания беше събота вечерта когато 30 човека държахме 5-6 шатри да не излетят .. друго интересно нямаше .. аааа тая заря просто беше пълната простотия .. вярно готина беше спор няма .. ама първите редици коли че и тези малко по-отзад бяха целите в някви картони,топчета ии много мръсни .. дори имаше укривени тавани .. паркинга бил пълен .. КОГААА ?? .. вечерта пак бяхме обичайните заподозрени .. като цяло имали сме седмични сбирки дето са ми били по интересни от тая ГОДИШНИНА .. :11 :11

Последна промяна от Pichaga на Пон 09 юни 2014 19:48, променено общо 1 път.
Причина: смали си главните букви


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19687
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви за Национален VAG Събор - писта Дракон 2014

Мнениеот Vlad777 » Пон 09 юни 2014 20:00


Ще помоля тези, които не са присъствали на събора да се въздържат от коментари в тази тема.

Програмата все още стои във форума и всеки може да я прочете. Който я е чел би следвало да е забелязал, че акцентът в програмата е това, което се случва на пистата, за разлика от феста, където концепцията е съвсем друга. Кар аудио много искахме да има, но за съжаление не се получи.

Жалки са изказванията, че само Боби и пловдивската група карали... На пистата караха над 150 автомобила в различните дисциплини. icon_idea

На паркинга пък имаше за двата дни над 1000 автомобила! Дори през нощта беше пълно в къмпинг зоната от край до край.

А щом и на зарята се намериха кусури и стана проблем - по-хейтърско изказване от това - здраве да е!

Наскачаха като гледам всички "фенове", които се чудят за какво да се хванат. Както винаги :bowdown


Към тези, които продължават да пишат, че нямало оценяване и т.н. имам само един въпрос - вие защо не направихте такова, щом можете и знаете?



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 151 госта