Отзиви за Узана 2014

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
draconian
Мнения: 54
Регистриран на: Пон 30 апр 2012 20:13
Автомобил: VW Golf 3
Двигател: 2E GTI 1993
Местоположение: Варна / Велико Търново
Контакти:

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот draconian » Чет 04 сеп 2014 16:23


Аз тази година присъствам за пръв път на всички събори. На всеки събор виждам такива откачалки. :screwy До сега все някой се разминава на косъм, но някой път ще има нещо фатално ми се струва. Трябва да се вземат мерки за бъдещите мероприятия. Колега, който с много труд, любов и пари постигнал нещо по автомобила си и накрая някой му го съсипва или пък недай си боже стане нещо с човешки живот. Бъдете хора преди всичко! :b055




Потребителски аватар
lilqnka
Мнения: 90
Регистриран на: Пон 04 фев 2013 12:55
Автомобил: VW Golf 4 .. 1.9 TDI
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот lilqnka » Чет 04 сеп 2014 17:00


Еми като нямаш разум в главата никой не може да ти го набие.. Тва не е *** да то го набият.. Така ли не се разбра че повечето хора идват по тея събори да се напият, да си правят весело и да си леят простотията щот няя къде другаде.. Селяни винаги ще има по събори тва няма как да се избегне.. Ии не мисля че някой трябва да става звероокротител и постоянно да гледа кой какво прави вместо си гледа кефа и компанията.. А тва с пиянското обикаляне по поляната и околията просто е "голяма гъзария" и забелязах че се прави и през деня.. Ама тва си е вид леене на простотия.. Не се мисли кво може да стане щот не го ебе важно е да си направиш пиянска стенс обиколка.. Хахахахаха


Потребителски аватар
X_PERT_166
Мнения: 67
Регистриран на: Пет 10 сеп 2010 20:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Gabrovo

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот X_PERT_166 » Чет 04 сеп 2014 18:23


аз се запознах с нови хора и все бяха готини - то като цяло си личи ако поседиш и послушаш няколко за малко що за стока е - отидох при земни нормални хора - и ми остана хубав спомен - личи си че имаше няколко групи които са леко надути - или прекалено чалгясали които подминах - другото селско е как да е които квато си музика иска да слуша ама един пуснал световна музика - рок и поп - която се слуша от цял свят и до некго някжа бясна чалгия и тонколоните на колата се насират от сякаде и на коли баш няква селташтина с маанета - на ромски или турски език - по същия начин на макс и да гъгне - еи тея колеги наи осират пеизажа - предполагам много вероятно те да са оставили голяма част от боклука от неопакования - т.к - около колите им още в събота около 8 летяха хартии и наилонки от тях

и сега - за тези които ще се засегнат за чалгииското и мангасарянщината - да кажем че и в германия и в австрия има ваг събори - И ТАМ ИМА ЦИГАНИ - ама не се надуват мааанета на макс!


Потребителски аватар
VWPASSATGL
Мнения: 296
Регистриран на: Чет 07 юни 2007 14:13
Автомобил: VW Passat B6
Двигател: CBDC 2009
Местоположение: Габрово

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот VWPASSATGL » Чет 04 сеп 2014 18:37


Ето какво пишат за оставения боклук след събора. Ето и линк към броя от 04.09. stovesti.info/Arhiv_2010/1409766452_204.pdf
Не е описано последващото почистване и крайния резултат!
Прикачени файлове
Untitled.jpg

Последна промяна от hooligans на Нед 07 сеп 2014 9:52, променено общо 2 пъти.
Причина: Не е нужно да им правим услуга с активен линк.


Потребителски аватар
X_PERT_166
Мнения: 67
Регистриран на: Пет 10 сеп 2010 20:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Gabrovo

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот X_PERT_166 » Чет 04 сеп 2014 18:47


еми какво очаквате - от весникарчета - не знаете ли че лъжат и хипербулизират - ама не са виновни те а капутите дето са им дали повод! - аз мога да си фърлям стъклените шишета в колата и да си тъпча джобовете с опаковките - а някои си почесал ная работа и казал еииииииии тук да си остая мизерииката че по лесно


Потребителски аватар
avtohit77
Мнения: 1292
Регистриран на: Вто 08 дек 2009 20:22
Автомобил: VW T4 MULTIWAN + VW T3+T3 DOK
Двигател: AAB 2.4D 1992 + T3 1982 1.9TMTDI
Местоположение: Плевен-Елхово

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот avtohit77 » Чет 04 сеп 2014 21:18


Такааааааа,четох,четох и да почнем от организацията.Малко посна но-така са преценили организаторите.Оставиха "Бай Ганьо"да се развихри и да не се осети къде се намира :screwy Местноста е уникална и неповторима,и това го разбра 8 годишния ми син.Ние със бус сектата си направихме веселото и който е дошъл при нас не сме го върнали и винаги сме посрещали радушно.Двете вечери нямаше чалга и басове при нас,но имаше две луди китари които направиха веселото на компанията.Чалгата беше безмислена но това бяха хлапаци за които се надявам да се осъзнаят къде живеят :th_up Според мен на такова мероприятие трябва да има занимателни игри за феновете и малките отделно поне в съботата едно банкетче да се наиграят хората на дансинга. :11 За боклуците не знаех каква е организацията но бус бандата си носехме боклука до първия контейнер който видим.Малка ни е държавата и трябва да пазим природата си.А по повод какво имало и какво нямало нямате угодия.Гайдарите що свирели а сега що не свирели,диджей що нямало или друго.Според мен това ви е за урок да се стегнете и догодина да се направи нещо неповторимо за да се потдържа духът на фолксваген. :beer :beer :beer :love.vwclub :love.vwclub :love.vwclub


Потребителски аватар
Zerga3GT
Мнения: 1276
Регистриран на: Пет 02 окт 2009 14:32
Автомобил: Golf A3
Двигател: ABU 94
Местоположение: ВТ
Контакти:

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот Zerga3GT » Чет 04 сеп 2014 21:49


Тоя път съм със Сашо(бас) Това си е авто-събор, не е смесена развлекателна програма тип "Аз и родината"

Награди винаги трябва да има, няма значение че все едни и същи автомобили те по-грозни не са станали. Мотивация едни вид, поне да си измиеш колата. Има място много за импровизация но явно гумата на организацията издиша.

Евала ви на ентусиазма, но не мисля че трябва да се прави компромис в основата по организиране на такова мероприятие. Буса можеше да го пазарите предварително и да му закачите табела БОКЛУКА ТУК. Поне кенефи имаше ли?


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19698
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот Vlad777 » Чет 04 сеп 2014 22:13


Коя гума издиша бе колега? Ти какво организира и как ти е гумата и изобщо беше ли на този събор, за да коментираш и да критикуваш или само си чешеш клавиатурата?

Аман от писатели! :thumb_down

П.П. обикновено след съборите, тези дето не са били са все най-компетентните и с "най-полезните" съвети. Ае у лево!


Потребителски аватар
Zerga3GT
Мнения: 1276
Регистриран на: Пет 02 окт 2009 14:32
Автомобил: Golf A3
Двигател: ABU 94
Местоположение: ВТ
Контакти:

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот Zerga3GT » Чет 04 сеп 2014 23:02


Vlad777 написа:Родопските кабагайди и маанетата не са съвместими, най-малкото поради историческата фактология в българската история - за тези, които са посещавали училище де - то е ясно, че неграмотните няма как да го знаят това


Еи това ти изказване "колега" ме издразни най-много и затова писах. Засягаш тема която не е според правилата на форума ви.
По пътя на твоята логика и исторически погледнато ти караш автомобил по всяка вероятност създаден от сина/внука на човек свързан с изтреблението на едни хора и се кефиш така както аз примерно се кефя на МААНЕТАТА.

Слаба ви е била организацията чак у вестника се написа.70% от присъстващите на Узана бяха и на едно друго място. Имаше малко боклук останал, но бяхме организирани да го съберем и изхвърлим. И не е писано какви тАпанари, глупаци, селяни и т.н. са се изсрали на поляната защото каквито и да са хората са фенове. Не може всичките да са с разбиране за "почивка, вкусно хапване, хубава бира и люта домашна рекия".


Потребителски аватар
X_PERT_166
Мнения: 67
Регистриран на: Пет 10 сеп 2010 20:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Gabrovo

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот X_PERT_166 » Пет 05 сеп 2014 7:06


точно това му изказване СИЛНО ПОДКРЕПЯМ не го познавам - но е достатъчно да прочетеш малко от писаното от него за да разбереш че не е див селянин гюбекчия :no


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19698
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот Vlad777 » Пет 05 сеп 2014 8:38


Zerga3GT написа:...

Първо, познаването на българската история и наличието на елементарно образование не са срещу правилата на форума. Не е и срещу правилата на форума да познаваш и спазваш българските традиции, да бъдеш патриот и да милееш за родината си. А това, че някои се кефят повече на маанета, отколкото на кабагайди показва какви сте българи...

Второ, пак ти казвам - като не си бил и нищо не си видял, по-добре се въздържай от жалки злобни коментарчета, защото мненията ти не са свързани с естеството на темата, а именно ОТЗИВИ. Няма как да дава отзови някой, който не е присъствал, това не са отзиви а чиста доза злоба и заяждане. В тази връзка при следващ коментар, ще получиш официално предупреждение.


Потребителски аватар
draconian
Мнения: 54
Регистриран на: Пон 30 апр 2012 20:13
Автомобил: VW Golf 3
Двигател: 2E GTI 1993
Местоположение: Варна / Велико Търново
Контакти:

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот draconian » Съб 06 сеп 2014 4:52


Нещо много към off-topic взе да клони темата. Не съм я пуснал за да си говорите за история, а за да разбера какво мислите за събора. И да спорите файда няма. Аз вече чакам някой да качи снимки, че много посно стои.


myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот myrshavija » Съб 06 сеп 2014 6:50


Явно освен да качи снимките, чакаш някой да ти ги разпечата и прати по пощата: http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=77&t=425989&hilit=%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8+%D1%83%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D0%B0


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот dobrin » Съб 06 сеп 2014 11:49


Как не научихте за толкова време, че има друг раздел и други теми за снимки. Там си има и тема, и снимки.


Потребителски аватар
VWPASSATGL
Мнения: 296
Регистриран на: Чет 07 юни 2007 14:13
Автомобил: VW Passat B6
Двигател: CBDC 2009
Местоположение: Габрово

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот VWPASSATGL » Вто 09 сеп 2014 16:31





Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 124 госта