Отзиви за Узана 2014

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
asmo
Мнения: 39
Регистриран на: Сря 30 май 2007 19:10
Автомобил: passat variant 3b5
Двигател:
Местоположение: Сливен

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот asmo » Пон 01 сеп 2014 21:18


За първи път ходихме на събор много ни хареса беше страхотно. Жените са по-големи фенки от мъжете :th_up :love.vwclub




Потребителски аватар
kiro rachnata
Мнения: 558
Регистриран на: Съб 16 фев 2008 18:44
Автомобил: vw
Двигател: бензинов
Местоположение: в средата на България

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот kiro rachnata » Пон 01 сеп 2014 21:43


Eвала на оператора, почуствах се там за момент :th_up доста късно отидох но по-добре от колкото никога.Догодина задължително и по-навреме.


Потребителски аватар
yordannnnnn
Мнения: 616
Регистриран на: Пет 25 май 2012 21:42
Автомобил: Golf 3
Двигател: ABS 93
Местоположение: СтараЗагора

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот yordannnnnn » Пон 01 сеп 2014 21:55


Като за първа година на мен ми се стори повече от добре,предишните две години все имаше нещо което да не ми позволи да отида и не зная как е било,прекарахме добре с компанията,имаше какво да се види, имаше емоции,догодина пак сме там :th_up


Потребителски аватар
X_PERT_166
Мнения: 67
Регистриран на: Пет 10 сеп 2010 20:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Gabrovo

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот X_PERT_166 » Пон 01 сеп 2014 23:08


добре е както винаги - може би по рано като дата ще е още по добре - и когато нешо ви е хубаво - зашо се съобразявате с 5 човека които не искали гаидри и заря - НЕКА СИ СПЯТ В КОЛИТЕ и слушат радка пиратка - останалите ценят българското и са над циганията /не искам да обидя никого/ - можем - да сме малко повече Българи в центъра на България - и да си бъдем верни на :love.vwclub

като цяло се чудя защо това не е наи големия събор на територията на БГ - наи удобен за общ събор на центъра на всичко на уникално място на равни части като път за единия и другия краи на бг :question :confused - пак предполагам може би че повечето са си издухали отпуските вече - а и си е по студено - друго си е ако е по рано през годината - не че и през декември да е няма да се кача със синхрото де ама :gruebel


Потребителски аватар
Castrol
Мнения: 66
Регистриран на: Вто 24 май 2011 13:39
Автомобил: Golf 3 Vento Look
Двигател: AAM
Местоположение: Ловеч
Контакти:

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот Castrol » Вто 02 сеп 2014 16:09


По-миналата година имаше поне някъкво награждаване, това онова .. имаше какво да се види.. но тази година.. все едно от Vw Phaeton да седнеш на Trabant .. :cry


Потребителски аватар
feniksgod
Мнения: 751
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 19:33
Автомобил: VW Golf 4
Двигател: AGU 1999
Местоположение: София

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот feniksgod » Вто 02 сеп 2014 18:57


Колеги миналата година, имаше едни изказвания, че нищо не ни трябва освен музичка и пиене. Затова тази година май нещата се стекоха така. Аз лично открито съм изказал мнението си пред някои от организаторите на събитието и се надявам догодина, да си има всичко както преди.


Потребителски аватар
Sashko_Trg
Мнения: 2756
Регистриран на: Вто 10 мар 2009 18:38
Автомобил: Audi A4 Avant
Двигател: 2 0 TDI
Местоположение: Търговище

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот Sashko_Trg » Вто 02 сеп 2014 19:06


http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=4&t=393687&hilit=%D1%83%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D0%B0+2013

Ето вижте защо тази година нямаше награждаване и гайдари !


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот dobrin » Вто 02 сеп 2014 21:12


Браво, колеги! Браво на тези, които оставиха поляната в това състояние:

Изображение

Изображение

Тази година нямаше организарано общо сметоизвозване, както беше и записано в темата, както и беше отговорено на всеки, който пита на място. Оказа се, че едни могат да извозят собствения си боклук до Габрово, а други предпочетоха да го оставят на поляната. Браво!

Ето общото количество на боклука:

Изображение

Събирането му се осъществи бързо благодарение и с личното участие на колежката zarka.zlobarka, за което :bowdown :bowdown :bowdown

Сега поляната изглежда ето така:

Изображение

Изображение

Ако догодина не ни разрешат да направим събор там, може да благодарите на тези, които оставиха боклуците си на поляната.


Потребителски аватар
X_PERT_166
Мнения: 67
Регистриран на: Пет 10 сеп 2010 20:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Gabrovo

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот X_PERT_166 » Вто 02 сеп 2014 21:40


ТОВА ВЕЧЕ Е СЕЛСКИ МАНТАЛИТЕТ МАНГАЛСКИ :thumb_down - толкова ли не можете да си пуснете боклука в колата до първия контенер :screwy


dqdo_pop
Мнения: 25
Регистриран на: Сря 21 дек 2011 19:16
Автомобил: Голф 2
Двигател:
Местоположение: ruse

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот dqdo_pop » Вто 02 сеп 2014 21:56


Браво бе, Сашко ,излъга ме да прочета темата за отзиви от миналата година открай до край.С моята селска кратуна знаете ли до къв извод стигнах???
Една камара писано напразно.
Тая година си бяха същите хора, които са били и предишни години ,а имаше и много нови с които се радвам,че имах възможност да се запозная.
Много труд и много нерви са нужни за организацията на подобен род събития,много и различни хора идват.Ясно е ,че не може да са доволни абсолютно всички.Добрин го беше написал някъде-"толерантност".Съгласен съм че има нужда от контрол,щото в събота цъфнаха някви и почнаха да секат живо дърво на повече години отколкото им беше цялата групичка.Ама се намери кой да иде и да им каже да престанат.Догодина ще знаят и няма да го направят.Не мисля че е нужно Ели да обикаля цяла нощ поляните като една луда(както стана на Крушуна тая година) и да пази ,тва е обща задача на всички ни.Навсякъде по поляната имаше хора които знаят какво не трябва да се прави и отрито биха го рекнали на останалите.
Следващата тема -гайдарите.
Лично на мен ми липсваха.Приятно е да ги слушаш седнал до огъня в компанията на приятели от цялата страна.Като едно семейство сме.Незнам защо ги нямаше тая година-заради мненията на Дидо, Иван и Марто ли? Ми що се съобразявате с 3-ма.
А впрочем земете ги изкарайте от модула че ми писва да се фалят с тва.
Тея конфликти нещо не ме кефят-няма ама никакъв смисъл от тях.
Зарята дойде добре-таман много хора бяха задрямали вече.
Четох някъде че трябвало да има аниматор,DJ и тем подобни идиотии.
Някой от клубните членове ми каза ,че тая година организация нямало.
Ми събора мина добре.Живи ,здрави и презаредени.Аз и препил ,ама моята личност не е важна.
Награждаването-не е лоша идея стига да не стане идея фикс ,кат при моя любим приятел Кокича.При нас имаше едно момче,пожарникарче,с едно поло на въздух,е момчето ме изкефи-всичко си е правило само и работи.Дойде и не парадира с това което е направило, а сподели всичко от до.То както и някои други коли по поляната заслужаваха.
Добре изкараха надявам се всички.
Аз май много се разписах може и някой да ми се обиди ама се тая.
Събора мина добре и догодина пак сме там живот и здраве.
Земете го доведете тия гайдари,принтирайте 4-5 грамоти за тея дет са си направили нещо по колите.
Ако съм изпуснал нещо добавете.

Аааа понеже нямам много мнения у форума и ника ми не говори нищо на повечето хора-Владко съм от Русе...




Малеее докато съм писал Добри е качил тва с боклука.Миналата година останахме последни и помогнахме с изхвърлянето му,тая година се изложихме кат кифладжии всички е такава кочина на никой събор не е била.
БРАВО


Потребителски аватар
DrugiaBliznak
Мнения: 758
Регистриран на: Съб 21 окт 2006 21:24
Автомобил: Ford Mustang V8 GT CS
Двигател: 450bhp
Местоположение: София - Плевен

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот DrugiaBliznak » Вто 02 сеп 2014 22:07


Трябва да си много неграмотен и умствено изостанал с абсолютно отсътвие на каквото и да е възпитание, за да сътвориш такава кочина. При положение, че е такова голямо количество, все някой трябва да е видял кой хвърля. Това е повече от един човек. Кажете кои са, току виж се засрамили !


Потребителски аватар
lilqnka
Мнения: 90
Регистриран на: Пон 04 фев 2013 12:55
Автомобил: VW Golf 4 .. 1.9 TDI
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот lilqnka » Сря 03 сеп 2014 0:26


Кой беше този с фиат мареята който обикаляше???


Потребителски аватар
yordannnnnn
Мнения: 616
Регистриран на: Пет 25 май 2012 21:42
Автомобил: Golf 3
Двигател: ABS 93
Местоположение: СтараЗагора

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот yordannnnnn » Сря 03 сеп 2014 7:05


Това с боклука наистина е кофти,какво имаше толкова всеки да си събере в една торбичка отпадъците и да ги закара до някой контейнер (а не да се хвърлят по пътя в храстите),аз в интерес на истината го закарах до Стара Загора(бях забравил че е при багажа) :Mr Green Fun


Потребителски аватар
Sashko_Trg
Мнения: 2756
Регистриран на: Вто 10 мар 2009 18:38
Автомобил: Audi A4 Avant
Двигател: 2 0 TDI
Местоположение: Търговище

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот Sashko_Trg » Сря 03 сеп 2014 9:18


Тази година намерих време да дойда за малко в събота за след обеда, като цяло ми хареса, местенцето е готино, очаквах да има повече хора, но ми казаха че тази година като цяло е слабо. Според мен тези събори по-поляните станаха малко банални, БМВ и те правиха събота и неделя съборче само че на морето. Идеята не е лоша и ние може да измислим нещо подобно, лошото е че на повечето хора може да им дойде малко далече, но пък ще бъде готино и нещо различно.


balkito
Мнения: 102
Регистриран на: Съб 31 авг 2013 12:40
Автомобил: vw golf 3
Двигател: 1.8 1993
Местоположение: Търговище

Re: Отзиви за Узана 2014

Мнениеот balkito » Сря 03 сеп 2014 9:24


ем то чесно казано бяха доста хората, който си оставиха боклука точно горе на ъгала преди да си тръгнат ама понеже не ги познавам и не си спомянм регистацийте на колите ... лично аз моя боклук като си се прибрах си го изкарах от багажника и в контейнера



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта