Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
toshara
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря 17 юни 2009 13:21
Автомобил: MK2 Golf
Двигател: GTI PB 1990
Местоположение: Провадия

Re: Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Мнениеот toshara » Пон 27 апр 2015 22:29


Венци,стикери е имало тогава,просто при съответния човек са свършили.Както казах,стикерите бяха разпределени по организаторите,трбвало е да попиташ и някой друг :smile




Потребителски аватар
RoadRunner
Мнения: 4117
Регистриран на: Сря 26 ное 2008 19:32
Автомобил: VW Golf
Двигател: ASZ 2003
Местоположение: София

Re: Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Мнениеот RoadRunner » Пон 27 апр 2015 22:34


Това, което ще кажа сега съм го казвал и преди. Това е авто събор, не обикновен пикник. На такова място ако няма прекъсвачи, силна музика до зори, коли летящи с 1-2км/ч натоварени с индивиди, които по какъвто и да било (забавен) начин се опитват да изпъкнат и да се забавляват, то просто е по - добре да спре да се случва като събитие.


Потребителски аватар
GTI1.8
Мнения: 760
Регистриран на: Съб 13 мар 2010 23:44
Автомобил: Golf mk2 GTI
Двигател: PB 1990
Местоположение: Банкя

Re: Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Мнениеот GTI1.8 » Пон 27 апр 2015 22:40


За трета поредна година посетих този събор и останах на 100% доволен,изкарах си перфектно с точната компания,хапнахме,пийнахме,веселихме се и всичко беше на ниво като разбира се не забравям да поздравя организаторите и най - вече Сашо и Здравко! :bowdown С нетърпение очаквам идната година. :11


Потребителски аватар
Golf2GTISLIVEN
Мнения: 435
Регистриран на: Нед 03 мар 2013 10:23
Автомобил: VW GOLF 2
Двигател: 1.8 EV GTI + 16V KR
Местоположение: Сливен

Re: Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Мнениеот Golf2GTISLIVEN » Пон 27 апр 2015 23:08


Макар и само за един ден да бях на феста ми хареса доста обстановката , прекарах си супер с Ново Загорската компания , мястото е перфектно , водопадите са супер , определено чакам да дойде догодина за да отида отново . Единственото нещо което вече започва на мен лично да ми става малко банално че винаги едни и същи коли се представят и слагат там като специални или как да ги нарека , на всеки фест са те дори даже бих казал че доста коли от миналата година които са били , отново пак те бяха , а забелязах че на поляната имаше доста добри индивиди които не останаха забелязани и ще продължават да остават такива .От мен тая критика , като организация и всичко друго , всичко беше безупречно .


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11917
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Мнениеот К.Одаджийски » Вто 28 апр 2015 12:44


RoadRunner написа:Това, което ще кажа сега съм го казвал и преди. Това е авто събор, не обикновен пикник. На такова място ако няма прекъсвачи, силна музика до зори, коли летящи с 1-2км/ч натоварени с индивиди, които по какъвто и да било (забавен) начин се опитват да изпъкнат и да се забавляват, то просто е по - добре да спре да се случва като събитие.

Стискай палци само индивидите натоварени на капака на колата да не минат през някоя палатка вследствие употребата на алкохол, иначе нямам нищо против


Потребителски аватар
Zerga3GT
Мнения: 1276
Регистриран на: Пет 02 окт 2009 14:32
Автомобил: Golf A3
Двигател: ABU 94
Местоположение: ВТ
Контакти:

Re: Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Мнениеот Zerga3GT » Вто 28 апр 2015 17:02


Минах за бърже, останах доволен. :th_up

П.П. Ония на капанчето ме одраха 7 кинта за два кена каменица и един севън ъп! ВАРВАРИ.


Потребителски аватар
ShoGo_GTI
Мнения: 1059
Регистриран на: Вто 27 фев 2007 9:41
Автомобил: 18Т 2002 VW GOLF GTI EXCLUSIVE
Двигател: AUQ 180
Местоположение: Добрич
Контакти:

Re: Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Мнениеот ShoGo_GTI » Вто 28 апр 2015 18:08


Zerga3GT написа:Минах за бърже, останах доволен. :th_up

П.П. Ония на капанчето ме одраха 7 кинта за два кена каменица и един севън ъп! ВАРВАРИ.


и кафето по 2лв тяхното ма.. :mhihi

Аз лично си прекарах страхотно. видях се с приятели, запознах се нови, починах си. Организацията беше на много добро ниво според мен и събора се получи много добре. И двата дни хората участвали в нея не се спряха и обикаляха по поляните. Благодаря на всички замесени в това!

ПС: Знам, че е имало причини, но според мен клуба трябва да помисли по въпроса отново да подкрепя това мероприятие и поне по някакъв дори и малък начин да го подпомогне.

ПС2: кой го поръча това слънце бре, изгорях на тениска :icon_lol :mhihi :mhihi


Потребителски аватар
RoadRunner
Мнения: 4117
Регистриран на: Сря 26 ное 2008 19:32
Автомобил: VW Golf
Двигател: ASZ 2003
Местоположение: София

Re: Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Мнениеот RoadRunner » Вто 28 апр 2015 18:20


К.Одаджийски написа:
RoadRunner написа:Това, което ще кажа сега съм го казвал и преди. Това е авто събор, не обикновен пикник. На такова място ако няма прекъсвачи, силна музика до зори, коли летящи с 1-2км/ч натоварени с индивиди, които по какъвто и да било (забавен) начин се опитват да изпъкнат и да се забавляват, то просто е по - добре да спре да се случва като събитие.

Стискай палци само индивидите натоварени на капака на колата да не минат през някоя палатка вследствие употребата на алкохол, иначе нямам нищо против


Все едно на всеки събор минават през палатката... Дай на Австрия да не седим на Турбо Курве...


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11917
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Мнениеот К.Одаджийски » Вто 28 апр 2015 18:52


Те един път ще минат иначе седи където си искаш, нямам нищо против вече го написах и стискай палци да не е твоето дете отдолу :screwy


Потребителски аватар
lilqnka
Мнения: 90
Регистриран на: Пон 04 фев 2013 12:55
Автомобил: VW Golf 4 .. 1.9 TDI
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re: Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Мнениеот lilqnka » Вто 28 апр 2015 22:17


Тази година останах очарована че мина що годе всичко без проблем .. нямаше селяния и разправии за глупави и дребни неща които само развалят доброто настроение и от двете страни(с малки изключения,но поносими) .. за първа година имах честта да се влюча в организацията на подобен вид събитие и 2 дена макар да се спуках от обикаляне се забавлявах на макс .. видях се с много познати както и се запознах с нови такива ...

П.С Догодина пак ви очакваме !!!


Потребителски аватар
dispatch
Мнения: 563
Регистриран на: Сря 21 май 2008 20:33
Автомобил: Passat В6 HighLine 2010
Двигател: CBBB DSG6 02Е
Местоположение: Павликени

Re: Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Мнениеот dispatch » Чет 30 апр 2015 21:56


Аз специално за първи път присъствам на такъв събор.
Имаше наистина доста коли, а аз се заглеждах най-вече по Пасати като моя... като най-вече ми хареса Пасата на колегата Ярек... салона е уникален!
Колата ми беше на около 40 метра извън бариерата... не съм се и натискал да влизам с нея; дойдох да разгледам.
Отвратително впечатление ми направи келешката проява на един пич с Голче 3-ка... може и четворка да е било. Просто на излизане на бариерата пича осезаемо показа неизброимите коне под капака на "кочинката" си и аз с бърза реакция успях да дръпна 10-годишната си дъщеря от пистата му...
Господата полицаи с бялата Нива (която също имаше стикерче с номер) ми се усмихнаха с поглед от сорта на: "ами какво да правиш..."
Адмирации към организаторите! Те нямат вина за възпитанието и селяндурщината на някои от участниците!


Потребителски аватар
draconian
Мнения: 54
Регистриран на: Пон 30 апр 2012 20:13
Автомобил: VW Golf 3
Двигател: 2E GTI 1993
Местоположение: Варна / Велико Търново
Контакти:

Re: Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Мнениеот draconian » Пет 01 май 2015 0:10


Можеш да изкараш човек от село, но не можеш да изкараш селото от човек. Диваци безброй... добре, че си реагирал бързо, колега. Нищо не можем да направим срещу такива :banghead ... Забелязвам обаче, че със всеки следващ събор глупостта, простащината и селянията намаляват малко по малко, което е добре. :drunk


Потребителски аватар
lilqnka
Мнения: 90
Регистриран на: Пон 04 фев 2013 12:55
Автомобил: VW Golf 4 .. 1.9 TDI
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re: Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Мнениеот lilqnka » Пет 01 май 2015 0:28


На господата полицаи лично аз им лепнах номерче ей тей на базик .. а отностно селянията няма да казвам колко пъти като лепях номерца казвах на хората да направят обратен горе да не стават задръствания и да става влизането по лесно ама къде ме слушаха къде не .. другото което казвахме е да влизат по бавно без газ,че се окопават и хвърлят камъни по колите зад тях и правеха коловози,но уви отново имаше и такива които ми теглиха по една благословия(на ум) и си правеха каквото им дойде кеф .. при такива обстоятелства не може да отговаряме за реакцията на всеки един индивид дето дойде на поляните .. :))


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19695
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Мнениеот Vlad777 » Пет 01 май 2015 9:09


Като гледам отзивите се радвам, че има все повече хора, които смятат че на подобни мероприятия трябва да има правила и уважение към решенията на организаторите. Дано свикнат хората, че елементарните правила и спазването им всъщност са добри за самите тях.



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 52 госта