Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Мнениеот dobrin » Нед 26 апр 2015 23:49


Тъй като не успях за поредна година да отида, моля колегите, които са били, да споделят впечатления. :beer




Потребителски аватар
moskovw
Мнения: 484
Регистриран на: Пет 22 яну 2010 20:23
Автомобил: VW Polo 2f
Двигател: 1.3 NZ
Местоположение: Долно Рйо
Контакти:

Re: Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Мнениеот moskovw » Пон 27 апр 2015 0:03


Така като чета в фб най големия проблем на хората е бил че колите им не са били показани на поляната :mhihi инак друго не се чува за сега


Потребителски аватар
silven-VW FOREVER
Мнения: 671
Регистриран на: Пон 11 май 2009 22:31
Автомобил: Audi A6 Audi A1
Двигател: FSI TFSI
Местоположение: Козлодуй

Re: Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Мнениеот silven-VW FOREVER » Пон 27 апр 2015 6:57


Най-големия проблем беше, че беше само 2 дни :smile


Потребителски аватар
brazy
Мнения: 227
Регистриран на: Сря 08 фев 2012 20:43
Автомобил: Passat B3
Двигател: 1.9TD AAZ 1993
Местоположение: София /Горубляне
Контакти:

Re: Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Мнениеот brazy » Пон 27 апр 2015 8:06


като за първа година която ходя много ме изкефи само малко докато си намериме място беше зор ама...като за 400+ коли или поне номера бързо стана догодина пак


Потребителски аватар
RoadRunner
Мнения: 4117
Регистриран на: Сря 26 ное 2008 19:32
Автомобил: VW Golf
Двигател: ASZ 2003
Местоположение: София

Re: Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Мнениеот RoadRunner » Пон 27 апр 2015 8:53


Събора за поредна година беше страхотен! Организацията беше на ниво, за което доста помогнаха момчетата и момичетата от Търновската група. С нетърпение очаквам VWaterfalls 8, тогава сигурно ще можем да си топнем и дупарите в басейна :)


Потребителски аватар
mafiota_a4
Мнения: 674
Регистриран на: Съб 04 апр 2009 19:40
Автомобил: VW Passat B5
Двигател: AFN 09.1998
Местоположение: Ловеч,жк.Червен бряг

Re: Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Мнениеот mafiota_a4 » Пон 27 апр 2015 9:35


Надали ще можеш.Отварят го след 1-ви май.


Потребителски аватар
Kirocco
Мнения: 202
Регистриран на: Нед 22 юни 2008 17:57
Автомобил: VW Scirocco Scala
Двигател: EX
Местоположение: София

Re: Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Мнениеот Kirocco » Пон 27 апр 2015 10:23


За първи път ходя на VWaterfalls. Съобора беше уникален. Искам да се извиня на организаторите, които две поредни години ме канят и все не успявам поради лични ангажименти да отида. Надявам се за напред да нямам пропуск. Прекарах си повече от добре, както и цялата Scirocco/Corrado групичка с която бях. Останах приятно изненадан от цялата атмосфера създаваща неповторимото VAG усещане. Изкефих се максимално от броя автомобили, които се бяха събрали на поляната. Видях се с много готини хора. Специални благодарности на Пиронски и Бат Сашо за организацията на поредният готин събор за който до момента само бях слушал. :bowdown


Потребителски аватар
Sashko_Trg
Мнения: 2756
Регистриран на: Вто 10 мар 2009 18:38
Автомобил: Audi A4 Avant
Двигател: 2 0 TDI
Местоположение: Търговище

Re: Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Мнениеот Sashko_Trg » Пон 27 апр 2015 11:23


Всичко беше страхотно, 3 дни прекарани чудесно, бяхме 420+ коли.


Потребителски аватар
draconian
Мнения: 54
Регистриран на: Пон 30 апр 2012 20:13
Автомобил: VW Golf 3
Двигател: 2E GTI 1993
Местоположение: Варна / Велико Търново
Контакти:

Re: Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Мнениеот draconian » Пон 27 апр 2015 11:39


Прекарах си невероятно още от тръгването в петък .. та чак до прибирането в неделя. Радвам се, че тази година имаше толкова много коли. Поляната се напълни с 190 коли (ако не се бъркам) още в петък. Видях се със доста приятели. Доста коли останаха на паркинга преди бариерата, защото нямаше места на поляната, което беше малко в минус за колегите, но нямаше какво да направим. Единствено, което не ми хареса лично на мен е, че доста хора решиха, че трябва да обикалят поляната по 100 пъти с колите си за да ги видят всички и да пречат на други... и когато им направиш забележка, те ти изреждат цялата рода.
Догодина живот и здраве, ако се провежда събитието - пак съм там :beer


Потребителски аватар
WOB
Мнения: 168
Регистриран на: Чет 15 юли 2010 17:21
Автомобил: Vw Golf mk2 GTD
Двигател: JR 1984
Местоположение: Sandanski-Wolfsburg

Re: Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Мнениеот WOB » Пон 27 апр 2015 16:58


Естествено стикерчета си бяха запазени за някои.... Попитах бройката била 500, аз доидох около обяд и бях 240-ти автомобил.Както и да е...! Имаше толкова добре изглеждащи автомобили в заводски вид, които не бяха забелязани.

Последна промяна от WOB на Пон 04 май 2015 13:47, променено общо 1 път.


balkito
Мнения: 102
Регистриран на: Съб 31 авг 2013 12:40
Автомобил: vw golf 3
Двигател: 1.8 1993
Местоположение: Търговище

Re: Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Мнениеот balkito » Пон 27 апр 2015 18:14


Прекарах си супер и през 2016 година с радост ще отида пак ;]] стига да съм жив и здрав


Потребителски аватар
toshara
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря 17 юни 2009 13:21
Автомобил: MK2 Golf
Двигател: GTI PB 1990
Местоположение: Провадия

Re: Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Мнениеот toshara » Пон 27 апр 2015 20:37


WOB написа:Естествено стикерчета си бяха запазени за някои.... Попитах бройката била 500, аз доидох около обяд и бях 240-ти автомобил.Както и да е...! Имаше толкова добре изглеждащи автомобили в заводски вид, които не бяха забелязани. Ще започна да си ходя по сръбските и гръцките мероприятия вместо да се занимажам с глупости и селяния!

Кого попита за стикери?Стикери имаше във всеки организатор по около 100,като стикерите не стигнаха до Събота вечер.
Да,500бройки бяха,като се раздаваха на случаен принцип,където може би беше грешката и причината,някои да не получат стикери.
Доста хора ми искаха за приятели,познати и т.н,но винаги давах по 2 стикера максимум.За никой не съм пазил стикери!Дори за мен остана само един,който беше яко намачкан,но все пак си го взех.
Общо взето съм много доволен от събора и хората на него - нямаше почти никакви просташки изпълнения(oсвен безцелното обикаляне на поляната по 100пъти от някои хора),Събота вечер си беше изключително културна и без простотии,на другия ден имаше само 10ина чашки по поляната,всичко останало беше събрано и изнезено на контейнерите от всички,които бяха на поляната,за което се ГОРДЕЯ!!!Супер много се радвам,че хората се научиха да се държат културно,да си прибират отпадъците и да не противоречат на организаторите (с малки изключения) :mhihi
Въпреки,че не видяхме особено много от събора,съм изключително доволен от това,че бях част от виновниците,това събитие да се случи :beer :beer :beer


golfmk1
Low rider
Мнения: 5548
Регистриран на: Сря 12 ное 2008 8:31
Автомобил: OLD
Двигател: OTO
Местоположение: СТАРА ЗАГОРА

Re: Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Мнениеот golfmk1 » Пон 27 апр 2015 20:51


Прекарах си супер.Хубави хора и коли между които имаше доста на световно ниво.Няма да ги изброявам.Супер атмосфера и организация.До година живот и здраве пак съм там.За мен това си остава събора който най-ми лежи на сърцето.Чувствам се почти местен :mhihi


Потребителски аватар
Vencitu
Мнения: 558
Регистриран на: Вто 08 апр 2008 9:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Мнениеот Vencitu » Пон 27 апр 2015 21:33


За поредна година си изкарах перфектно.Адмирации за организацията.
Имам едно предложение към модовете - ако може да качите файла за стикерчетата, тъй като има доста, колеги които не успяха да се докопат до такова.Аз бях 247 номер (около 11:00часа) и на бариерата ми дадоха стикерче.Върнах се след 30 мин да попитам за друго,защото брат ми с друга кола щеше да пристигне доста по-късно и със сигурност нямаше да има,но уви още тогава бяха свършили.
И една критика към обикалящите колеги по супурнайсе хиляди пъти по поляната.Видяхме ви още на 3-4-я път бре пичове!
Трябва да се въведе нещо като "вечерен час" или нещо подобно за колите.Ще се претрепе някой колега докато е качен на тавана или седнал на предния капак на колата.
Лично мое мнение е,а виждам че има и колеги които ще подкрепят това.


Потребителски аватар
dinkonikolaev
Мнения: 1838
Регистриран на: Сря 25 юни 2008 16:58
Автомобил: VW Golf 2 GTI Golf 3 Variant
Двигател: PF AAM
Местоположение: Нова Загора

Re: Отзиви от VWaterfalls Крушуна 2015

Мнениеот dinkonikolaev » Пон 27 апр 2015 21:55


Прекарах си супер заедно с цялата компания.Нагледах се на хубави коли които достойно си бяха заели мястото на другата поляна :bowdown
Беше ми хубаво.....ама свърши но адмирации към организаторите :bowdown

Ще ми се да кажа и нещо друго.Аз бях с двойката с която сигурно 100 пъти както се каза по-горе обикаляхме поляната.Дали са 100 или 99 не съм броил щото пък до толкова рядко ми се налага да броя ама все пак не виждам нищо лошо да се повдигне малко атмосферата,както и да се щракнат няколко снимки и клипчета.Интересни емоции и лица се събраха на една карта памет........но за това в друга тема.

Да има и друго,бяхме една от шумните компании не само вечерта но и през деня,ако на някой му пречехме да дойде,да каже,като човек......имаше такива хора(напълно непознати) които бяха до нас и не мисля че сме ги подразнили с държанието си.

Това исках да кажа......аааа да и още нещо.Легнах си към 01:00 после ако някой е обикалял,крещял,свирил и надувал музиката НЕ СЪМ АЗ Айде живи и здрави :wink



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта