Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
RoadRunner
Мнения: 4117
Регистриран на: Сря 26 ное 2008 19:32
Автомобил: VW Golf
Двигател: ASZ 2003
Местоположение: София

Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Мнениеот RoadRunner » Пон 08 юни 2015 7:19


Понеже не можах да присъствам на събора, ще ми е интересно да споделите как сте прекарали.




Потребителски аватар
icokr
Мнения: 1129
Регистриран на: Пет 23 апр 2010 16:27
Автомобил: GOLF 3 GTI 16V
Двигател:
Местоположение: София

Re: Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Мнениеот icokr » Пон 08 юни 2015 8:14


Атмосферата и организацията бяха на високо ниво.
Всички колеги и състезатели се представиха отлично.
Организаторите се постараха да има много игри и награди за публиката.

:arrow Снимки от писта Дракон 2015

:love.vwclub

Последна промяна от icokr на Пон 08 юни 2015 8:37, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Golf2GTISLIVEN
Мнения: 435
Регистриран на: Нед 03 мар 2013 10:23
Автомобил: VW GOLF 2
Двигател: 1.8 EV GTI + 16V KR
Местоположение: Сливен

Re: Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Мнениеот Golf2GTISLIVEN » Пон 08 юни 2015 8:20


Като атмосфера беше добре , аз си прекарах супер и през деня и през вечерта,организацията беше на ниво само едно не разбрах защо на свободното каране то и на драга май така стана се гледат най добрите времена от всички класове , няма как кола от клас б1 да е равна на б3 , трябваше за всеки клас индивидуални напредвари да има между тия с най-добри времена


Потребителски аватар
Stenly
Мнения: 1967
Регистриран на: Пет 29 апр 2005 23:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София VW Golf mk1 1600GTI EG
Контакти:

Re: Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Мнениеот Stenly » Пон 08 юни 2015 8:55


Тази година всеки клас си имаше класиране и награждаване 1 2 и 3то място от събота,както и драга така и свободното.


Потребителски аватар
Vento
Мнения: 2876
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 10:34
Автомобил: Vento+Golf 2+Golf 3
Двигател: ABS+ABF+ABV
Местоположение: Пловдив

Re: Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Мнениеот Vento » Пон 08 юни 2015 9:04


Като цяло беше доста добре, аз съм доволен! :th_up Имаше леки пропуски и обърквания, хубаво е да се корегират, като най-дразнещото от всичко и за участници, и за публика - безкрайното чакане в неведение какво се случва на този кърски пек... Можеха да се оптимизират доста неща, за да върви по-стегнато програмата, но... Лично според мен беше малко по-добре от предни години - ПОЗДРАВЛЕНИЯ за Добри и целия му екип! :th_up :love.vw :heavymetal

П.П. И нещо съвсем се омаза драгът, не разбрах защо АУДИтата не участваха и как точно Корадото стана трето, при положение, че го сцепвам отвсякъде... :gruebel :no


Потребителски аватар
курвата
Мнения: 221
Регистриран на: Съб 21 мар 2015 20:22
Автомобил: Polo + A3
Двигател: ABF + AGU
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Мнениеот курвата » Пон 08 юни 2015 9:39


Атмосферата беше добре, като организация не много добре според мен. Много бавно се случваха нещата на дисциплината драг която беше с най много участници и интерес се отдели най малко внимание, отделно стана и някакво объркване на времената и те така. Но в крайна сметка аз лично си изкарах добре покарахме и догодина пак :love.vwclub


Потребителски аватар
zografski
Мнения: 2589
Регистриран на: Сря 25 мар 2009 18:10
Автомобил: Golf IV V6 4Motion
Двигател: AUE 2001
Местоположение: Sofia

Re: Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Мнениеот zografski » Пон 08 юни 2015 9:54


...

Последна промяна от zografski на Вто 09 юни 2015 21:26, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
leonardo_vd
Мнения: 3022
Регистриран на: Съб 07 апр 2007 17:04
Автомобил: Golf mk1 VR6 TURBO
Двигател: AAA
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Мнениеот leonardo_vd » Пон 08 юни 2015 10:06


Vento написа:

П.П. И нещо съвсем се омаза драгът, не разбрах защо АУДИтата не участваха и как точно Корадото стана трето, при положение, че го сцепвам отвсякъде... :gruebel :no


Бате и аз от това останах учуден, но сигурно е грешка на хората с техниката, даже не помня кой Добри ли беше или Влад попита,,,, Какво прави корадото на пистата... Точно на елиминациите, Нооо Важното е че си прекарахме добре и въпреки тези 800 километра които извървях за да съм там, не съжелявам дори и за 1км. от тях. С нетърпение чакаме времената от драга в неделя. Мисля в събота се представиха по-добре с измерването..


Потребителски аватар
НарКол
Мнения: 888
Регистриран на: Чет 31 мар 2011 8:00
Автомобил: Polo Classic
Двигател: AFT
Местоположение: София

Re: Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Мнениеот НарКол » Пон 08 юни 2015 10:33


За мен истинския ВАГ събор е тук, във форума. :flag_bulgaria Все пак, събрали сме се да си помагаме с колите, нали?
Като обикновен шофьор съм леко против да се асоциира ВАГ с драгове и рацерство. Последното е по-скоро частен случай. Щото излезе ли ни веднъж име, че ВАГените са "голфаджии", иди после разправяй, че не си. :dummy
Мисълта ми е, че има и кротки хора, които карат VW. :mhihi


myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Re: Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Мнениеот myrshavija » Пон 08 юни 2015 10:37


Ъъъъъ, коречи? Нещо за събора ли беше?


Потребителски аватар
курвата
Мнения: 221
Регистриран на: Съб 21 мар 2015 20:22
Автомобил: Polo + A3
Двигател: ABF + AGU
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Мнениеот курвата » Пон 08 юни 2015 10:40


НарКол написа:За мен истинския ВАГ събор е тук, във форума. :flag_bulgaria Все пак, събрали сме се да си помагаме с колите, нали?
Като обикновен шофьор съм леко против да се асоциира ВАГ с драгове и рацерство. Последното е по-скоро частен случай. Щото излезе ли ни веднъж име, че ВАГените са "голфаджии", иди после разправяй, че не си. :dummy
Мисълта ми е, че има и кротки хора, които карат VW. :mhihi


Нищо не каза честно :screwy


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18718
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Мнениеот hooligans » Пон 08 юни 2015 10:44


Хайде по темата, подобни мнения няма да се толерират!


Потребителски аватар
daywalker
Мнения: 425
Регистриран на: Нед 22 ное 2009 15:32
Автомобил: VW Passat
Двигател: DS
Местоположение: Сервиза до нас

Re: Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Мнениеот daywalker » Пон 08 юни 2015 10:49


Аз съм доволен. Като организация беше добре направено,покарах добре,жалко,че беше само 2 дни :))) Благодаря на организаторите :love.vwclub


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19698
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Мнениеот Vlad777 » Пон 08 юни 2015 14:54


Аз съм доволен от събора - между ангажиментите все пак успях да покарам голф двойката ми, която не бях карал от близо 10 години и ми достави огромно удоволствие да повъртя малко гума на пистата. :icon_lol

Искам да благодаря на всички от VW Club Team, които помагаха в организацията и направиха това възможно! :bowdown

Благодарности и на VW Racing Team, които помагаха за събора, а също ми помогнаха в дните преди това да си подготвя колата! Благодаря и на ivostefanov, с който по спешност в четвъртък срещу петък през нощта свалихме скоростите от единия голф и ги сложихме на двойката, за да може да отиде на събора! :bowdown

Относно времеизмерването на драга - тази година беше организирано по съвсем различен начин от миналата. На старта имаше клетка, която отчита, че автомобилът е навлязъл в трасето, а на финала друга клетка, която отчита, че автомобилът е финиширал. По този начин за всеки участник се засичаше абсолютно точно времето за преминаване по трасето. Светофарът беше само за да може да е по-интересно, когато свама човека се пускат един срещу друг. Реално времето не започва да тече когато светофарът светне, а когато колата пресече старт линията. Така че фал старт или забавена реакция нямат значение за времеизмерването - ако някой тръгне по-рано, просто времето му започва да тече по-рано, ако тръгне по-късно - тече от момента, в който тръгне.

Техниката беше абсолютно професионална, такава каквато се използва във всички състезания от календара на БФАС.
leonardo_vd написа:
Vento написа: П.П. И нещо съвсем се омаза драгът, не разбрах защо АУДИтата не участваха и как точно Корадото стана трето, при положение, че го сцепвам отвсякъде... :gruebel :no

Бате и аз от това останах учуден, но сигурно е грешка на хората с техниката, даже не помня кой Добри ли беше или Влад попита,,,, Какво прави корадото на пистата...
Тук грешката беше моя - обърках се, че всичките 4 коли, на които прочетох номерата, вече са на пистата и корадото се явява пета кола, а то просто си беше единият от 4-те автомобила с най-добро време, така че няма драма. Времената от драга ще бъдат публикувани скоро - всичките ги има прехвърлени в таблица в ексел формат.


Потребителски аватар
zografski
Мнения: 2589
Регистриран на: Сря 25 мар 2009 18:10
Автомобил: Golf IV V6 4Motion
Двигател: AUE 2001
Местоположение: Sofia

Re: Отзиви от VAG събора на писта Дракон 2015

Мнениеот zografski » Пон 08 юни 2015 15:07


...

Последна промяна от zografski на Вто 09 юни 2015 21:26, променено общо 1 път.



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 55 госта