Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
ZeroCool
Мнения: 1840
Регистриран на: Сря 26 апр 2006 23:23
Автомобил: ImamDa
Двигател: sVatreshnoGorene
Местоположение: Горна Оряховица
Контакти:

Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот ZeroCool » Пон 02 сеп 2013 0:38


Не мога да се сдържа и ми е интересно как са прекарали хората с които не съм могъл да си поговоря по една или друга причина (едната е че ме е мързяло другата е, че не ги харесвам ахах).
Тази година мислихме в зелено, аз на моменти мислех в кафяво направо да си призная ама както и да е.
Аз не съм важен.

Вие сте!




Потребителски аватар
Gigabyte
Мнения: 2857
Регистриран на: Нед 29 окт 2006 9:08
Автомобил: neko drugo
Двигател: vaprosche
Местоположение: Оряхово / Велико Търнуу

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот Gigabyte » Пон 02 сеп 2013 0:46


Мислихме ,мислихме ама какво ли измислихме... дали в зелено, дали не... не знам :smile
Компанията както винаги беше на ниво(тя е половината от събора) ,но имаше доста "издънки" и неща ,които не само аз бях забелязал ,а и хората с които си говорехме за събори (през годините и тн). През тези години ,от както съм във форума почти не съм пропускал събор (стига да съм имал възможност съм бил там).

Дори и с не толкова на брой коли ,поляната се чувстваше малка и претъпкана. Нали това беше една от "причините" да не се подкрепи Крушуна ,доколкото си спомням? Ами мога да споделя ,че на Крушуна поляната е доста по-голяма ,а и РАВНА.

Другата издънка ,която ми изпъкна на преден план бяха платените стикери... За първи път на събор ми поискват пари за стикер на събитието. Нима са толкова скъпи тези стикери или работата е друга? Нито сме за единия лев ,нито ще обеднеем ,нито нищо - въпрос на принципи. Зададохме си въпроса ,защо е така.. отговори ни се да има за гайдари и трансперанта. Ами АЗ ,компанията ми и ,хората с които си говорих ,НЕ ИДВАМЕ за гайдарите или трансперанта ,нито за зарята и тн. Ние идваме заради самите нас ,колите ни ,страстта към тях... неща ,които явно вече са чужди на някои от хората ,които мислят тези "програми".

Ако мога като страничен наблюдател да сравня двете годишни BBQ срещи нареждам Крушуна доста по-напред от Узана ,колкото и хвалене от хората във форума да беше преди и колко плюене съответно по водопадите. То не бяха чалги ,то прекъсвачи... ами чалга имаше и тука... а без прекъсвачи... някак е празна картинката :c020


Потребителски аватар
enigma79
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 3268
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот enigma79 » Пон 02 сеп 2013 6:27


Каквото и да се каже и хубаво и лошо едва ли ще има смисъл,но едно е факт а именно че Узана не може да достигне това което ставаше и като настроение,кеф във всяко едно отношение един друг събор.Имено този друг събор ме запали да присъствам на съборите на марката,там имам много хубави моменти.Не искам да засягам никой и това си е лично мое мнение и последно да кажа моля линчувайте диджея :newsm66 и миналата година и тази с тези скоци в различните стилове песни,орязаните на половина песни,с една дума ако пусна баба ми по добре ще се справи от този музикален инвалид :gruebel


Потребителски аватар
Vag_activator
Мнения: 941
Регистриран на: Пет 27 юли 2012 17:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ruse

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот Vag_activator » Пон 02 сеп 2013 6:43


На мен ми беше за първи път тази година,и определено очаквах повече.
Но все пак се разходих,бях сред природа (беше си нещо по различно от ежедневие)!
:smile


Потребителски аватар
ShoGo_GTI
Мнения: 1059
Регистриран на: Вто 27 фев 2007 9:41
Автомобил: 18Т 2002 VW GOLF GTI EXCLUSIVE
Двигател: AUQ 180
Местоположение: Добрич
Контакти:

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот ShoGo_GTI » Пон 02 сеп 2013 8:16


Айде да си кажа и аз- на мене това ми беше първата Узана, като цяло си прекарах доста добре в компанията,която бяхме се сбутали в ъгълчето. Не е като да няма забележки или да си правя някакви сравнения със крушуна, но и от тук немога да се оплача и даже и ми хареса :)

И не на последно място да благодаря на колегите Русе, Велико търново и другите градове, които се включиха в бутането на кабриолетчето ми до средата на поляната за да се доизложа както си му е реда пред всички :mhihi :mhihi :mhihi :bowdown :bowdown :bowdown :beer


Потребителски аватар
RoadRunner
Мнения: 4117
Регистриран на: Сря 26 ное 2008 19:32
Автомобил: VW Golf
Двигател: ASZ 2003
Местоположение: София

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот RoadRunner » Пон 02 сеп 2013 8:24


Gigabyte написа:Дори и с не толкова на брой коли ,поляната се чувстваше малка и претъпкана. Нали това беше една от "причините" да не се подкрепи Крушуна ,доколкото си спомням? Ами мога да споделя ,че на Крушуна поляната е доста по-голяма ,а и РАВНА.


По снимките които се качваха преди събора очаквах поляна която да събере поне 1000 коли...

Попитах защо бусовете са пратени на майната с, отговора от страна на организатор беше, защото поляната била МАЛКА и нямало да стигне мястото, а там било неравно и на бусовете не им пречело да минат понеже били високи...

Другото нещо, което видях и ми направи ужасно лошо впечатление беше как един от основните организатори се опита да хвърли огромна талпа във огъня над главите на поне 5 човека. Добре, че не уцели някой, щото щеше да го потоши с тва дърво, както се досещате не уцели и огъня. Самия той падна по - близко до огъня отколкото дървото.


Потребителски аватар
Благовест
Мнения: 2117
Регистриран на: Нед 02 яну 2011 22:38
Автомобил: Passat B5
Двигател: AFN
Местоположение: Пловдив

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот Благовест » Пон 02 сеп 2013 8:26


Събор като събор!Хапване,пийване,добро настроение!
Диджея беше тотално неадекватен!Адски изнервяше с това прескачане в стиловете,или пък пускаше две,три поредни хорА,усещане за компанията-ЙОК!Другото е(може би не е виновен той),доста до късно продължи "репертоара" му.Музиката думкаше доста до късно,при положение,че 80% от шатрите бяха тъмни и нормално.Хората след няколко часа имаха между 200 и 400 км за шофиране!
Другото срещу,което сме безсилни е природата! :mhihi Но тук грешката е в моя телевизор,изразяваща се в недостатъчен брой завивки! :no :a045


ЕДИТ:Състоянието на поляната беше доста по-добро от миналата година!Не знам какво беше минало през 2012 година,но тогава беше кратер до кратер!


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот Vlad777 » Пон 02 сеп 2013 10:09


Благодаря на всички присъствали, с които се видяхме, казахме по някоя и друга приказка и по едно наздраве! :icon_lol

На мен ми хареса събора, колите и уикенда сред природата.

Беше предвидено отново да дойдат дечицата, които играха народни танци миналата година, но за съжаление в четвъртъка ми съобщиха, че не могат да се организират, защото голяма част от децата са на детски лагер.

Също така и нестинари бяха предвидени за събота вечерта, но на сутринта същия ден ми се обадиха, че са били на участие миналата вечер и на пирон в огъня нестинарят се е опарил и не може да играе.

Сега да адресирам и критиките. :mhihi :mhihi :mhihi Не случайно на място минах по всички шатри и питах кой какви забележки има, но там единствено се чу: "Студено е" :icon_lol

Бусовете имаха желание да им се намери място, където да си обособят бус кът и да опънат най-дългата софра на събора - затова отидоха в този край на поляната. И при тях бях и проблем не видях - забавлявахме се много. Единствено за колегата RoadRunner това явно е създало проблем, но не смятам, че са били "на майната си". Просто имаше много коли на поляната и от единия до другия край наистина си беше разстояние, но няма как всички да спрат един върху друг.

Размерът на поляната - това беше един доста посещаван събор и място имаше за всички. Аз поне не съм чул или видял някой да е дошъл и за него да не е имало място, което е най-важното. icon_idea Бяхме подготвени за още много коли да дойдат да има къде да ги настаним. Няма как всички коли да са паркирани в центъра на събитието около огъня, но това няма нищо общо с размера на поляната. Просто колкото и да е голяма една поляна, няма как всички да паркират по средата. Мисля, че който е имал желание се е разходил от край до край и си е поговорил с другите фенове.

DJ-я не беше професионален DJ, а Данко, който пускаше това, което му поръчват и това, което има налично. Така че не му се сърдете - има какво да се желае, но все пак един човек се зае с озвучаването и според мен се справи - имаше доста хора на дансинга, които по лични впечатления си прекараха добре :mhihi

Човекът с дънера бях аз. Извинявам се, че го хвърлих и се подхлъзнах и паднах, но не мога да се съглася, че не съм уцелил огъня. За щастие нямаше пострадали, аз включително. Благодаря и на всички, които помагаха да пренесем дървата.

Който е нямал настроение на този събор му пожелавам да мисли повече позитивно и да се отпусне малко! Аз видях много и хубави фолксвагени, гайди, ядене, пиене, народни хора, музика, огън, заря, но в крайна сметка настроението идва от приятелите и срещите с други фенове!

Догодина ще се видим пак!


Потребителски аватар
bbboiko2004
Мнения: 4186
Регистриран на: Пон 20 фев 2006 21:19
Автомобил: VW Polo 2f
Двигател: 3f - 1993

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот bbboiko2004 » Пон 02 сеп 2013 11:38


За 1 ви път бях не есенният събор, определено ми хареса. Имаше много приятни хора и настроение, какво повече се иска. Бат Бойко беше обещал да асфалтира поляната, но падна от власт и затова се наложи да празнуваме на трева... айде стига била с дупки. Единствената ми забележка е за музиката рано сутринта и това е :)


Потребителски аватар
sashobas
Щастлив голфаджия
Мнения: 2831
Регистриран на: Пет 01 сеп 2006 23:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Търговище
Контакти:

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот sashobas » Пон 02 сеп 2013 11:40


Един събор го правят хубав хората и колите за съжаление доста от тях не дойдоха.Поляната е с много лош подход трябва да се мисли върху това.Пътеките бяха много тесни и маневрите и разминаванията бяха много трудни.С тази силна музика до почти сутринта малките дечица дали са успели да се наспат.


Потребителски аватар
kokobul
Мнения: 470
Регистриран на: Пет 09 сеп 2005 20:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот kokobul » Пон 02 сеп 2013 12:53


като почнете да се дърляте кой какво и защо ...
-вие не разбрахте ли че сред природата музика не се пуска !!
-на рожен гилзи са падали на моя таван от (човека с дънера) нищо лично факти !!
-пак там съм виждал как със лек автомобил и въже се кърти цял дървен балкон от бунгало (организаторите нямаха нищо общо)
-зрелището не прави качеството на събора а хората и колите както писа Сашо
-одавна комерсиалността на този форум ми идва в повече
не ми се спори с никой и няма да отговарям казах каквото исках да кажа ...Хау :Mr Green Fun

Последна промяна от kokobul на Пон 02 сеп 2013 13:36, променено общо 5 пъти.


Потребителски аватар
-=Man-F8-Fahrer=-
Мнения: 55
Регистриран на: Пет 28 яну 2011 21:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: SOFIA

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот -=Man-F8-Fahrer=- » Пон 02 сеп 2013 12:55


RoadRunner написа:
Другото нещо, което видях и ми направи ужасно лошо впечатление беше как един от основните организатори се опита да хвърли огромна талпа във огъня над главите на поне 5 човека. Добре, че не уцели някой, щото щеше да го потоши с тва дърво, както се досещате не уцели и огъня. Самия той падна по - близко до огъня отколкото дървото.


Да същото нещо и аз видях помислете върху това доста е грозно ! :)


Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот Kuncavia » Пон 02 сеп 2013 12:58


Този събор го поставям на първо място по простотия в класацията ми. Като започна от самото тръгване, до самото прибиране :bowdown Толкова не съм простял, лудял и забавлявал евър, от както ходя по събори. Дори хубавите 3 градуса в 5 сутринта не ми пречеха и успявах да спя незнайно как само с една завивка. Видях се с доста познати муцуни, приятели, запознах се с нови герой, кефих се на чалга (а аз не слушам), на рок на бок, определено съм доволен. Не е много далеч от София, пътя след Габрво до самата поляна е уникално красив. Това за мен е първа Узана и със сигурност, ако има догодина ще потретя. Имам само една забележка или по-скоро препоръка. Не е зле да се продават някакви цигари, освен фафли, коли и т.н., не за друго, но някой хора не си преценяват възможностите и някои хора се превръщаме в малките кибритопродавачки (или по-скоро цигарораздавачки). Това може да се погледне и като съвет към хората посещаващи мероприятието (купувайте си 1 кутия повече, от колкото сте предвидили, така или иначе и да остане, ще си я изпушите и след това :deal )

Edit:

Забравих гдайдите бе :bowdown И организаторите :bowdown И най-вече @ABSOLUT, който се наложи да го будя през нощите :bowdown :bowdown :bowdown .


Потребителски аватар
MaUsA
Мнения: 11
Регистриран на: Чет 14 яну 2010 14:50
Автомобил: Golf mk2
Двигател: 1.8 RH 1988g
Местоположение: Бургас

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот MaUsA » Пон 02 сеп 2013 13:14


И аз да изкажа мнение за първи път идвам на Узана то изобщо за първи път идвам на събор нямам лоши впечатления но не обръщах и толкова внимание върху тези неща :gruebel то като си в голяма и весела компания и си изкарвате весело какво ще му е на човек :drunk единственото нещо е че беше доста хладничко наложи се да минавам към план Б -в колата и на парно :mhihi но общо взето изкарах си добре пиинахме хапнахме видях хубави коли казахме си по някоя др приказка и така :beer мога да кажа само живот и здраве догодина пак ще се видим :th_up :love.vw


Потребителски аватар
Gigabyte
Мнения: 2857
Регистриран на: Нед 29 окт 2006 9:08
Автомобил: neko drugo
Двигател: vaprosche
Местоположение: Оряхово / Велико Търнуу

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот Gigabyte » Пон 02 сеп 2013 13:48


От организаторите ,пак не получихме отговор... Кое е по-важно - лошото впечатление ,което бяха направили "платените" стикери или гайдарите ,които вече след 1вия час всеки от моята компания и от моите познати се молеха да спират вече.... :mhihi Мисля ,че точно малкото стикерче и спомените от хората,колите и преживяванията ти остават занапред. Не ме интересуват нито дали ще играят дечица ,нито гайдари ,нито нищо - за мен важни са хората и колите им. Но явно само аз имсля така ,другите мислят в една ПРАВА линия ,без даже и да погледнат и помислят за нещо ново и различно ,свързано с КОЛИТЕ НИ и самите НАС.

ПС: Към другият пролетен събор тръгнах с резерви ,че ще е не както трябва организиран и после ще имам доста забележки (както признах и на организаторите му) ,но уви... такива нямах. Тук тръгнах с точно обратната нагласа - все пак се организира от хора с доста по-големи възможности ,но...



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта