Отзиви за Фолксваген Клуб Фест 2020

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Отзиви за Фолксваген Клуб Фест 2020

Мнениеот Spas » Чет 12 мар 2020 10:38


Bai Sando написа:Всички коли имаха поставени на стъклата "табели" с това,какво и как е правено по колата и как е изглеждала в началото.
Който иска,може да попита собственика кое как е сътворил и т.н.Аз лично на всеки обяснявах на дълго и широко как съм достигнал до сегашното й състояние.Имаше хора,само гледаха или просто снимаха.
Феста го посещавам от 10 години,за пръв път бях от другата страна (като участник) и ми беше готино. :beer


Малко бяха собствениците, които бяха постоянно до автомобилите си, като теб. Адмирации :th_up




Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви за Фолксваген Клуб Фест 2020

Мнениеот dobrin » Чет 12 мар 2020 12:03


Как беше избран Автомобилът на Фолксваген Клуб Фест 2020?

Winner.VCF2020.jpg
Winner.VCF2020.jpg (77.04 KиБ) Видяна 60389 пъти


Автомобилът на Фолксваген Клуб Фест 2020 беше избран чрез събиране на гласуването от три източника - жури на организатора (клуба), жури на участниците във феста (с един независим член) и гласовете на публиката. Първите две журита излъчиха по 5 автомобила съответно от първо до пето място. Всяко място при всеки от източниците дава съответния брой точки - първо място пет точки, второ - четири, трето - три, четвърто - две и пето - една точка. След това се събират резултатите от трите източника и се изготвя ново класиране, като първите най-големи сборове дават съответно първо, второ и трето място. Автомобилът с най-много точки печели и приза Автомобил на Фолксваген Клуб Фест 2020.

По-долу можете да видите събраните точки от трите източника:

Жури на собствениците на автомобили в залата (с един независим член) в състав - Nikola Petrovic (Сърбия, Golf 4 GTI 25 jahre edition Yellow), Andrei Flueraru (Румъния, Volkswagen Golf 2 GL, Green), Aleksandar Jovanovski (Северна Македония, Vw Beetle Orange), Станислав Статев (България, Ауди а3, Син), Димитър Татаров (България, независим). Ето резултатите:

1. VW Golf MK2 GTI Black с № 43 на Тодор Тодоров - toshara - 5 точки;
2. VW Golf MK4 GTI 25 Jahre edition Yellow с № 8 на Nikola Petrovic - 4 точки;
3. VW Corrado White № 47 на Моско Минков - Moskovw - 3 точки;
4. VW Golf MK2 GL Green с № 31 на Andrei Flueraru - geee - 2 точки;
5. VW Beetle Orange с № 53 на Aleksandar Jovanovski - 6666 - 1 точка.

Жури на организатора (Клуб на привържениците на Фолксваген в България) в състав - Ивайло Коларов - brabus, Спас Якмаджиев - Spas, Илиян Коцов - iliankocov, Пламен Колев - Bliznak, Добрин Балчев - dobrin. Ето и резултатите:

1. VW Golf MK2 GTI Black с № 20 на Добрин Балчев - dobrin - 5 точки;
2. VW Scirocco Black с № 22 на Fota Marian - LIFEPHORM - 4 точки;
3. VW Golf MK4 GTI 25 Jahre edition Yellow с № 8 на Nikola Petrovic - 3 точки;
4. VW Corrado White № 47 на Моско Минков - Moskovw - 2 точки;
5. VW Golf MK2 Тъмно зелен мат с № 13 на Александър Точев - Bai Sando - 1 точка.

Вот на публиката посредством онлайн гласуване на vote.vwclub.bg (общо гласували 671 души, ето и пълният списък с разпределението на гласовете):

1. Audi S3 Черен с № 32 на Боян Каров - Audi s3 - 5 точки;
2. VW Golf MK5 Червен мат с № 25 на Станислав Енев - Enev_ss - 4 точки;
3. VW Corrado White № 47 на Моско Минков - Moskovw - 3 точки;
4. VW Golf MK4 GTI Светло сив с № 36 на Венцислав Христов - Vencigti - 2 точки;
5. VW Golf MK5 GTI Черен с № 48 на Любомир Димитров - Lubo_9222 - 1 точка;

Крайно класиране (първите три места, като на трето място има три автомобила):

1. Победител и Автомобил на Фолксваген Клуб Фест 2020 - VW Corrado White № 47 на Моско Минков - Moskovw - 8 точки;
2. VW Golf MK4 GTI 25 Jahre edition Yellow с № 8 на Nikola Petrovic - 7 точки;
3. VW Golf MK2 GTI Black с № 43 на Тодор Тодоров - toshara - 5 точки;
3. VW Golf MK2 GTI Black с № 20 на Добрин Балчев - dobrin - 5 точки;
3. Audi S3 Черен с № 32 на Боян Каров - Audi s3 - 5 точки;


Enev_ss
Мнения: 2
Регистриран на: Съб 25 май 2013 13:46
Автомобил: VW Golf MK5
Двигател:

Re: Отзиви за Фолксваген Клуб Фест 2020

Мнениеот Enev_ss » Чет 12 мар 2020 17:51


Цялото мероприятие беше супер. Успях да се срещна с фенове, с които до сега само сме си писали, запознах се с нови. Благодаря на организаторите за чудесното преживяване. За първи път съм на феста като участник и тръпката беше наистина голяма. Знам колко е трудно създаването на цялата организация за подобен тип мероприятие затова евала. Като забележка искам да отправя факта, че нямаше точна програма за провеждането на целия фест както има примерно на Калояново. Имаше доста игри и въпроси за раздаване на награди, но нямаше индивидуално представяне на автомобилите от техните собственици. Информацията, която беше написана за автомобилите бе доста обобщена и непълна(поне при моя автомобил беше така). Исках да споделя (а съм сигурен, че и другите участници) цялата история за превръщането на автомобила в това което е в момента как, кое, кога и защо съм направил. Можеше също да се организират различни състезания между участниците (например за музика, за най-нисък, най-висок автомобил, за най-стречната гума, за най-много цветове върху един автомобил и много много други. Надявам се мнението ми да се зачете и следващата година бъде още по-интересно. Поздрави на всички!


Потребителски аватар
bbboiko2004
Мнения: 4186
Регистриран на: Пон 20 фев 2006 21:19
Автомобил: VW Polo 2f
Двигател: 3f - 1993

Re: Отзиви за Фолксваген Клуб Фест 2020

Мнениеот bbboiko2004 » Чет 12 мар 2020 22:27


Ограничената информация на табелките беше най-вече, защото собствениците, не бяха попълнили много информация в заявлението. Не знам при теб дали е точно така или е свършило мястото за писане. Но по принцип идеята е собствениците да разказват за автомобилите си на посетителите.


Потребителски аватар
YavorNatara
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 01 апр 2020 23:21
Автомобил: Golf 6
Двигател:

Re: Отзиви за Фолксваген Клуб Фест 2020

Мнениеот YavorNatara » Сря 01 апр 2020 23:29


Чудесна организация. Догoдина съм на линия също, стига да няма коронавирус :biggrin



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта