Кодекс за притежателите на VW

Организация и провеждане на клубните сбирки!
kibo_tom_8440
Мнения: 588
Регистриран на: Пон 25 апр 2005 8:24
Автомобил: Passat B7
Двигател: CFFB -2 0 4motion
Местоположение: Велико Търново

Мнениеот kibo_tom_8440 » Сря 15 юни 2005 14:57


:lol: Зайо Баю - /пише се брдчет/, благодаря за развлекателната програма по интерфацето, но не е там въпроса кой ще те сапуниса или обръсне. Темата беше да се направи един вид указател и то ползван само от членовете на клуба за по важните неща във VW-клуб и от услугите които евентуално можеш да се възползващ. това е свързано и с издаването на членската карта. :fight:




Потребителски аватар
zaio_baio
Мнения: 607
Регистриран на: Сря 11 май 2005 15:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

:-)

Мнениеот zaio_baio » Сря 15 юни 2005 15:09


Що се нервиш? Какво не ти хареса на идеята? Не може ли да се направи такава услуга за членовете на клуба? ....... gruebel


kibo_tom_8440
Мнения: 588
Регистриран на: Пон 25 апр 2005 8:24
Автомобил: Passat B7
Двигател: CFFB -2 0 4motion
Местоположение: Велико Търново

Мнениеот kibo_tom_8440 » Сря 15 юни 2005 15:18


:lol: Това което пишеш "Не може ли да се направи такава услуга за членовете на клуба? ....... влиза в опцията по издаването на членската карта, какви привелегии ще има всеки член на VW-клуб. Но това е предмет на обсъждане доколкото знам за привилегиите и решение какви ползи ще има всеки от членството. Темата която поставих е за адреси на майсторите в страната, девиз на клуба, как се става член на клуба например и друго което се реши да съдържа. Всичко това е изписано по форумите, но не всеки има време да се ровичка по постовете. Drunk


Потребителски аватар
zaio_baio
Мнения: 607
Регистриран на: Сря 11 май 2005 15:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

:-)

Мнениеот zaio_baio » Сря 15 юни 2005 15:27


Е де, нали точно за адресите ми беше идеята - да се обажда на най-близкия майстор и да казва тук на близко един от наште е в беда с едикакъв си проблем...... :idea:


Drunk Drunk Drunk


Потребителски аватар
batmilko
Мнения: 8856
Регистриран на: Чет 22 юли 2004 10:19
Автомобил: Opel Zafira
Двигател: 1900 CDTI
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот batmilko » Сря 15 юни 2005 15:30


ша стигнете до съгласие май Drunk


Потребителски аватар
zaio_baio
Мнения: 607
Регистриран на: Сря 11 май 2005 15:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

:-)

Мнениеот zaio_baio » Сря 15 юни 2005 15:36


Може също така първо да прави справка към машина която държи базата с майсторите и после да рапортува на най-близкия ...... ей тоз моя болен мозък :banghead:


kibo_tom_8440
Мнения: 588
Регистриран на: Пон 25 апр 2005 8:24
Автомобил: Passat B7
Двигател: CFFB -2 0 4motion
Местоположение: Велико Търново

за кодекс

Мнениеот kibo_tom_8440 » Сря 15 юни 2005 15:38


Drunk Drunk Батмитко май позна, значи ЗайоБайо идеята ти допада общо взето, важното е да се развие и получи финален край, т.е. в края на краищата да имаме такава информация. Drunk


Потребителски аватар
imedarov
Мнения: 1721
Регистриран на: Чет 17 мар 2005 9:26
Автомобил: Passat B8
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот imedarov » Сря 15 юни 2005 15:42


Няма ли администратори да им спрат пиенето на тия пичове


Потребителски аватар
Lawyer
Мнения: 1769
Регистриран на: Пет 15 апр 2005 15:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Lawyer » Сря 15 юни 2005 16:39


Да, юрист съм или "нещо такова"... Интересен израз използваш. Пак попитай какво отношение виждам, ако искаш.


Потребителски аватар
zaio_baio
Мнения: 607
Регистриран на: Сря 11 май 2005 15:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Мнениеот zaio_baio » Сря 15 юни 2005 16:59


Lawyer написа:Да, юрист съм или "нещо такова"... Интересен израз използваш. Пак попитай какво отношение виждам, ако искаш.


:dontknow: :dontknow: :dontknow:

Да поясня (очевидно вече ще трябва да пиша и тълкувание на думите си за да няма недоразумения и обидени)
Използвал съм израза "нещо такова" - защото има много и различни юристи - адвокати, съдии, прокурори, следователи, дознатели .... съжалявам ако съм пропуснал някой - да не вземе да ми се обиди.
Все пак се извинявам ако си се почувствал засегнат.

ZB


Потребителски аватар
Lawyer
Мнения: 1769
Регистриран на: Пет 15 апр 2005 15:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Lawyer » Сря 15 юни 2005 17:39


Не съм се почувствал засегнат. Просто "юрист" е една професионална квалификация - една професия. И няма как да си "нещо такова". И от тълкуване няма нужда. Ти просто си избрал този израз, за да изкажеш мнението си за моя пост малко по-остро, което очевидно е част от твоя маниер на общуване - поне в електронното пространство. Нямам нищо против теб като личност - разбрах от колегите, че си точен пич, но поне за мен би било по-приятно да се изявяваш като такъв и тук. Няма нужда да се наостряме "задочно" един срещу друг - от един отбор сме.


Потребителски аватар
zaio_baio
Мнения: 607
Регистриран на: Сря 11 май 2005 15:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Мнениеот zaio_baio » Сря 15 юни 2005 17:43


Lawyer написа:..... Няма нужда да се наостряме "задочно" един срещу друг - от един отбор сме.


най-точно казано !!! имаш една бира Beer Drunk

ZB


Потребителски аватар
Lawyer
Мнения: 1769
Регистриран на: Пет 15 апр 2005 15:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Lawyer » Сря 15 юни 2005 18:23


Приемам го като сключен договор :lol:


kibo_tom_8440
Мнения: 588
Регистриран на: Пон 25 апр 2005 8:24
Автомобил: Passat B7
Двигател: CFFB -2 0 4motion
Местоположение: Велико Търново

за кодекс

Мнениеот kibo_tom_8440 » Чет 16 юни 2005 8:28


:roll: А бре хора вие го обърнахте на лични нападки и уреждане на лични срещи. Това е хубаво че има разбирателство между нас, но в края на краищата темата беше за издаване на кодекс, наръчник, правилник и т.н. наименованието няма значение, но той трябва да съдържа важна и полезна информация за притежателите на VW и членове на клубове. Най общо виждам следното съдържание - основатели на клуба, дата на основаване, седалище, устав /доколкото знам май че има/ правила за членство, членски внос /ако бъде уточнен размера/, участие във форума, сбирки /може и снимков материал/, адреси и телефони на всички майстори, разбирачи и др. на VW в страната. Давайте предложения и да се решава може ли да се направи и кога. :deal


Потребителски аватар
maverick
Мнения: 167
Регистриран на: Нед 26 дек 2004 14:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот maverick » Чет 16 юни 2005 9:02


kibo_tom_8440 написа::lol: Зайо Баю - /пише се брдчет/, благодаря за развлекателната програма по интерфацето, но не е там въпроса кой ще те сапуниса или обръсне. Темата беше да се направи един вид указател и то ползван само от членовете на клуба за по важните неща във VW-клуб и от услугите които евентуално можеш да се възползващ. това е свързано и с издаването на членската карта. :fight:

Зайо Баю - /пише се брдчет/, хаха ама май изобщо не си наясно как се пише обаче правиш забележки а?много е смешничко това!/пише се БРАТЧЕД- което е на диалект от БРАТОВЧЕД,а не БРАДЧЕТ



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта