Castrol / Motul / Total / Meyle HD - Внос от Германия

Потребителски аватар
stypkata
Автомобил: Golf 3 AEK+BMW 318i 143ps 2003
Двигател: AEK

Re: Castrol / Motul / Total / Meyle HD - Внос от Германия

Мнениеот stypkata » Пон 07 яну 2019 18:00

И аз да похваля колегата.От както имам Голфа - 2008г (вече 11-та година) съм изминал 120 000км с масла САМО от колегата .Не смея да налея друго масло.Колата си върви добре с това ,пробвал съм го в различни режими.Случвало се е в спешни случай да я държа на 5000об на магистралата в продължение на 300км.Докарвал съм го до към 130градуса според бордовия комп.Нито лампи светват ,нито двигателя дава сигнал за претоварване.До сега я карах с Castrol Magnatec 10w40 сменяно на 10-11 000км.Днес за 11-та смяна реших да поръчам Magnatec 5w-40 от любопитство.На сестра ми БМВ-то и на лодката си също наливам Magnatec 10w-40.Не знам дали маслото е оригинално или не ,но съм се убедил,че е качествено и че колите и лодката ми вървят без проблеми с него,а това е най-важното!

ipipbg
Автомобил: SEAT CORDOBA 6k2
Двигател: AGR

Мнениеот ipipbg » Съб 02 фев 2019 18:54

Преди един месец поръчах от колегата радиатор за парното на колата Golf Plus 2006-тa година + дясна задна брава . Вкарах колата за смяна на радиатора , но тъй като е доста трудоемко и майстора ми е приятел , та му казах да не бърза и когато има време да я разглобява (сглобява) тъй като трябва да се махне цялото табло и т.н. Колата стоя около 1 месец в сервиза и след тази процедура , майстора започна да прави задната бравата ,но се оказа че Влади ми е пратил лява вместо дясна. Обадих се и му казах че вместо дясна ми е пратили лява и без никакви допълнителни въпроси,момчето ми изпрати дясната и аз съответно му връщам лявата. Много хора да не кажа на 99% от търговците не биха се съгласили на замяната при положение че са минали повече от 30-40 дни. Така че евала Влади ! Благодарен съм ти много и искам колегите да знаят че си много точен, с хубави конкуретни цени и оригинални части ,а не китайски боклуци ! Продължавай все така ! :beer
Добавям само ,че от 6-7 години и 130 000км ползвам маслата му (Motul) ,качеството и цената са супер ! :th_up

mar4o
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот mar4o » Сря 20 фев 2019 15:32

В сайта не работи формата за поръчки за авточасти.
Не може да се избира марка автомобил и т.н. Ако е възможно да се коригира или друг начин за проверка на части, филтри и т.н.Поздрави! Иначе и аз съм доволен от всичко поръчано до тук!

Потребителски аватар
parno
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Мнениеот parno » Съб 02 мар 2019 16:56

цените в първото мнение на темата не са актуални.
може би не е лошо да ги промените с настоящите за тези които избират масло от темата

Потребителски аватар
godfadar
Автомобил: Golf mk4
Двигател: AHW

Мнениеот godfadar » Съб 09 ное 2019 20:11

Аз масло и филтри само от него купувам :th_up
Вчера взех ВАГ :love.vwclub

Върни се в “Авточасти и аксесоари”