Чип тунинг за вашият автомобил, FAP & DPF премахване

Потребителски аватар
dani_94
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Re: Чип тунинг за вашият автомобил, FAP & DPF премахване

Мнениеот dani_94 » Чет 07 мар 2019 6:20

Нямам оригинален файл, обърнете се към дилъра на автомобила...

Хубав ден

mka85
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот mka85 » Пет 08 мар 2019 15:31

Здравейте, интересуваме Remap на Голф 5 2005г. 1.9 тди 90 к.с. BRU с ръчна скоростна кутия. Каква мощност и въртящ момент може да се изкара ,без да се претоварват скоростна кутия,съединител,турбина . Ако може да ми дадете отделни цени :
-само за направата на файл - ?
-цялостна услуга с качването на файла в ECU - то на колата – ?

Благодаря !!!

Потребителски аватар
dani_94
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Мнениеот dani_94 » Вто 25 юни 2019 5:31

До 115 коня мога да напиша софт. безопасен за двигател, турбо и скоростна кутия.

300 лв ако отидеш при мой представител.
200 лв ако ти си го изчетеш и запишеш.

Хубав ден

tyremaster
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот tyremaster » Вто 25 юни 2019 12:25

Здравей, колега! Дай данни за представителя в Казанлък.

Потребителски аватар
dani_94
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Мнениеот dani_94 » Пет 28 юни 2019 6:16

Имаш лично съобщение...

panayot_84
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот panayot_84 » Пет 28 юни 2019 15:14

Здравейте и аз искам инфо на представителя за гр.Казанлък

Потребителски аватар
dani_94
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Мнениеот dani_94 » Чет 25 юли 2019 5:39

Имаш лично съобщение...

ВенциславИванов
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот ВенциславИванов » Пет 26 юли 2019 10:56

Данни за представителя в Кърджали?

Потребителски аватар
dani_94
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Мнениеот dani_94 » Нед 06 окт 2019 6:29

Имаш лично съобщение...

kolko
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот kolko » Нед 06 окт 2019 12:26

Колеги здравейте!
Искам да споделя, негативните си впечатления от въпросния псевдо майстор dani_94.
Имам голф 4 кабрио, 2000 г. 1.9 tdi- 90 к. с.
Количката сега направи 90 000 км. Гледам си я доста. Общо взето ми е като талисманче...
Реших да я позасилят малко. Попаднах на обявата на въпросния Дани, за ремап. 20 годишен голф, на вярвах , че ще има човек с толкова, уж опит, за който да е проблем да я ремапни. Звъннах му, обясних му какво искам, направи ми цена с 20 лв отстъпка, понеже съм колега. Аз съм от Бургас. Свърза ме с неговия представител тук- Иван Монтанския. Така е известен тук, занимава се с диагностики, електроники по коли.... много кадърно и разбрано момче. Отидох при него, човека свали компютъра, сложи новите файлове. До тук ОК. Това стана вечерта късно. Честно казано, не усетих някаква разлика, реших на другия ден да я покарам. Резултат никакъв . Колата си е същата. Звъня на Ванката, той ми каза да се разбера с мапера от Монтана. Както и е редно. Обадих му се , обясних му... а той започна да ми говори как ги прави от 20 години, как аз не съм можел да карам и съм сменял предавки на 1500 оборота, как колата щяла да тръгне след 1000 км...... изслушах му глупостите, запазих дипломатичен тон( въпреки, че ако беше срещу мен, сигурно щях да го шамаря) и се разбрахме да сложим нов софтуеар.
Пак на ново... ало Ванка, да ела , човека е адски зает и нещата се случиха пак по нощите. Хиляди благодарности на Иван за отделеното време. С този втори софтуеар, нещата станаха трагични. Съжелявам , че изобщо го потърсих пак. Паля колата - вече върви усезаемо повече. Но прекъсва, придърпва... все едно един цилиндър не работи. А Ванката, чака пред блока да се върна и да споделя резултата. Обясних му и звъня пак на Монтанския, велик мапер. Той ми се сърди, защо съм му звъннал в 21:30. Пак ми се прави на велик.... а като взе парите, друг беше тона. Както и да е, сутринта паля колата- ужас ... тресе , минии обороти , имам и клип как работи, който пратих на Dani_94. по вайбър. Написах му с два реда какво е положението. Видя нещата и реакция никаква. След 3 часа му звания . Какво правим? Той казва, ще местим плочката на помпата ГНП. А сега де, как помпата си беше наред, сега ще я местим.
Пак Ванката го отнесе , три пъти регулира помпата, докато колата почти спря да тресе и съответно вече не върви. Все едно няма чип. Този Дани беше разцентровал помпата доста. Заводско е 3.8 мг. Той я беше бутнал софтуерно 1.6. Ванката я нагласи. Колата още придърпва, вече ми е неудобно да занимавам Иван. Той стана луд с мен и един лев не ми взема. БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧЕ ОТ dani_ 94. Това е човек, който грам не се зайнтирусува какво се случва. После порових във форума.... мале, мале.... ама като не го проучих. А и не съм вярвал, че има човек, който се занимава уж професионално с това- така да се ОСЕРЕ с този масов мотор-1.9 tdi Golf . И последно, дайте съвет! Какво да направя?

Последна промяна от kolko на Пон 07 окт 2019 13:11, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
dani_94
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Мнениеот dani_94 » Пон 07 окт 2019 6:23

И това всичкото го написа в 12 и 30 през ноща на пияна глава, с 100 правописни грешки - Управител на авто сервиз, а не знае как работи двигателя с вътрешно горене и не може да пише без правиписни грешки - ужас :( ... Знаеш ли какво да правиш - върви се прегледай при психолог, ще те освидетелства... А може и преди това да дойдеш да ме ушамариш...

kolko
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот kolko » Пон 07 окт 2019 6:51

Да написах го в 12:10, но на обяд !!! Вечерта е 00:30 . Явно елементарни неща не знаем, часовника се изучава 3 -ти клас. Пиян явно си бил ти като четеш. Защо се хвана за моите правописни грешки, защото няма какво да кажеш по съществената част на написаното от мен. Явно и ти си знаеш, че нищо не си свършил..Да управител съм на сервиз и добре че нямам такива претенции като теб за велик разбирач ....Като гледам какво направи с колата ми... по добре смени професията, не за друго, а просто някой от тези като мен, на който си взел парите и не си свършил нищо, ще запали колата, ще дойде до Монтана и ще ти обясни за психиатъра...

Потребителски аватар
dani_94
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Мнениеот dani_94 » Пон 07 окт 2019 8:59

Предполагам, че Управител на автосервиз се става с виСше, а ти пишеш като за трети клас. Много лошо за работодателя ти, а още по лошо за клиентите ти...

Последна промяна от Spas на Пон 09 дек 2019 9:17, променено общо 3 пъти.
Причина: Не го нападай за правописа, и ти имаше 4 грешки в този пост, разберете се нормално!

kolko
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот kolko » Пон 07 окт 2019 13:02

Падаш прекалено ниско! Вместо да предложиш как да разрешим проблема, който създаде, продължаваш със заяждането! Може би, това е причината целия форум да те плюе! А и господин грамотен “ мапер “ , защо не си измисли сам съдържанието на текста във сайта ти, а го копира от Berzel ? Целия форум ти се смее . Прочети малко какво пишат за тебе другите колеги и тогава осъждай мен и всички останали. Хората сами ще преценят какво представляваш!!!
За сведения, съм Магистър по икономика на транспорта!

kolko
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот kolko » Пон 07 окт 2019 13:19

И понеже, човек като греши, ако е наистина преди всичко Човек с главно “Ч” , е редно да си поправи грешката. Поради тази причина,съм си редактирал грешките в първия пост. Които на 90 процента бяха създадени от редактора на смартфона ми и толкова много те дразнеха.
Хайде сега да видим ще направиш ли нещо по същество, примерно да си оправиш софтуера, или да върнеш парите за “добре”свършената работа, или пак ще се занимаваме с правопис?
Като удавник за сламка !!!

Върни се в “Кар Аудио/Видео/Навигация/Диагностика (авто електроника)”