помогнете да си избера голфче

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
mitakathvp
Мнения: 866
Регистриран на: Пет 12 окт 2007 1:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: помогнете да си избера голфче

Мнениеот mitakathvp » Пон 25 май 2009 7:21


Взимай по читавата!Иначе с 1.8 абс ще ти е по евтино!Сметни само един данък който е с 100++ лева по малък! :banghead: не гори кой знае колко и си върви!С моя права на 400 метра 150 километра и си е сток отвсякъде :Mr Green Fun




Потребителски аватар
doaiena
Мнения: 1500
Регистриран на: Чет 05 фев 2009 17:51
Автомобил: Audi A3
Двигател:
Местоположение: София, Зоната на здрача
Контакти:

Re: помогнете да си избера голфче

Мнениеот doaiena » Пон 25 май 2009 7:42


mitakathvp написа:Взимай по читавата!Иначе с 1.8 абс ще ти е по евтино!Сметни само един данък който е с 100++ лева по малък! :banghead: не гори кой знае колко и си върви!С моя права на 400 метра 150 километра и си е сток отвсякъде :Mr Green Fun


Малиии...
Щом това прави така брато!
ABF, 150ph трябва да излети като самолет от пътя.
Я малко по-сериозно с изказванията и ние караме Golf 3 /верно, че е най-бързата кола/ ама пише че, си от Пловдив не от гр.Перник/
Както и де е, може да си лепнал някоя лепенка, която дава минимум 100ph отгоре :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=D37-gE9WayI


Потребителски аватар
golf_III_2e
Мнения: 965
Регистриран на: Вто 13 май 2008 20:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re: помогнете да си избера голфче

Мнениеот golf_III_2e » Пон 25 май 2009 21:12


аз от една година карам ГТИ... наистина 4астите са му малко по скъпи но разликата между ГТИ-то и обикноженния голф е голяма.на климатик градско сас обикнова газова уредба ми гори 12... при нормално каране :) това 4е обикновенна газова уредба нестава на пълната инжекция е пълна глупост за сега сам мунал 20 000км на гас и не е гармяля :)


Iliqn4o0o
Мнения: 82
Регистриран на: Пет 27 мар 2009 21:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia,Dianabad

Re: помогнете да си избера голфче

Мнениеот Iliqn4o0o » Чет 28 май 2009 3:53


ем колега незнам дали харесва6 дизелите или дали си се замислял но аз съм с 1.9 tdi 110ps 97г и искам да ти кажа 4е съм много доволен върви много хар4и малко :) поинтересуваи се успех :drunk


Потребителски аватар
mitakathvp
Мнения: 866
Регистриран на: Пет 12 окт 2007 1:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: помогнете да си избера голфче

Мнениеот mitakathvp » Чет 28 май 2009 7:03


Колега няма гаранция с какво ще ти е по евтино!Всичко си е късмет!Кой може да знае тоя преди теб как я е карал!На твое място бих погледнал обявите в форума аз бих избрал следваща кола от тук не от автокъща mhihi


Потребителски аватар
iurimil
Мнения: 244
Регистриран на: Пет 20 окт 2006 22:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен
Контакти:

Re: помогнете да си избера голфче

Мнениеот iurimil » Чет 28 май 2009 11:44


Провери VIN-a дали е наистина 1997г. ,ако е възможните двигатели с които може да е са АGG и AKR.
2E Просто няма как да е защото се влага от 1991 - 1994.
Предвиди и въпроса за данъка на автомобила - преференцията (50% отстъпка)в действащото законодателство за монтиран катализатор е до 74 КВ или 101 к.с., нищо че GTI-то е доста по ново - просто държавна политика.

Като цяло аз съм за GTI-то карам малко по старо 1995г. и съм доволен.Правя и ремонти - защото отдавна и е изтекла гаранцията това е в реда на нещата :).

Успех.


Потребителски аватар
my heart iS iCe
Мнения: 5418
Регистриран на: Сря 11 мар 2009 20:29
Автомобил:
Двигател:

Re: помогнете да си избера голфче

Мнениеот my heart iS iCe » Чет 28 май 2009 17:06


Колега по-добре сам си избери колата за да може да решиш какво търсиш иначе няма човек който не си хвали колата (и кароцарите казват че каруцата е по хубава от трабанчето). Просто си погледни финансите (поне така направих аз) и тогава реши как ще караш колата че в България всеки ден излизат нови цени нови закони .. когато видях че данъка за кола 101 коня е около 100 лева направо :banghead: Така че желая ти късмет при избора! Аз си карам сопнатия кон 1.4 ,моно изцездачка mhihi



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 80 госта