Техническа информация.

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
rudoni
Мнения: 2091
Регистриран на: Пет 01 юни 2007 8:51
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Re: Техническа информация.

Мнениеот rudoni » Пон 03 май 2010 10:18


vaskoto1 написа:рудони, пак се изказваш меганеподготвен... какво пък-да ти е сефте-разбирам... :banghead: mhihi
казал го бил даскала. да ти ***** на педагогическите похвати, ако са същите!
как може да питаш за конструктивна особеност на чарк от сложен механизъм, без да запознаеш с механизма като цяло?
ако имаш пред очите мотора-да кажеш за какво е този зарез :idea: :!:
ако го нямаш-може да гадаеме до зори.
ако ти покажа пилешки задник-ще ми кажеш ли каква е на цвят човката?
ако особеноста е характерна за буталата като цяло-ОК, учиме се на инженерна мисъл, но ако (както е в случая) е особеност на конкретен мотор и нямаме мотора да го разгледаме-на какво се учиме?
инспектор стрезов? :dummy:

за съжаление съм подготвен ,но май ти не знаеш какво става в българските училища?!за това не ги хулете!колегите правилно са му отговорили ,и аз му се радвам на момчето ,че е потърсило помощ ,защото мнозинството ученици и това не правят.поздравления младеж!продължавай така!




Потребителски аватар
Pavlikenski_92
Мнения: 168
Регистриран на: Нед 08 юни 2008 20:16
Автомобил: Audi A3
Двигател: ABS 1993
Местоположение: Павликени

Re: Техническа информация.

Мнениеот Pavlikenski_92 » Пет 04 юни 2010 21:22


S BeNziN v KruVtA написа:колеги, това бутало е изпразнено в полата по този начин защото всяко TDI има охлаждане на буталата с масло което се пръска под налагане от разпръскавачи ,които се монтират под долня ръб на цилиндъра. Общо взето това бутало е "ръфнато" така ,че като слезе буталото в ДМТ да не помете с полата си въпросните разпръсквачи.
:beer

Този отговор му казах и каза,че не било това друго било.Каза ми че разпръсквачите стоели на друго място :shock :shock :shock
Еми търсенето продължава.......


Потребителски аватар
traficanta
Мнения: 81
Регистриран на: Сря 28 мар 2007 7:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе;Видин

Re: Техническа информация.

Мнениеот traficanta » Пет 04 юни 2010 23:56


Според мен се прави с цел да позволи изместването при температурното разширение на метала попринцип , но и колегата vaskoto1 е прав не можем да говорим за нещо ей така без да знаем точно за какъв дизелов мотор става на въпрос може да е нещо специфично



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 67 госта