как да си регулирам вратите на голф 2?

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
MapTo``
Мнения: 273
Регистриран на: Нед 12 мар 2006 22:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: как да си регулирам вратите на голф 2?

Мнениеот MapTo`` » Нед 20 фев 2011 20:39


здравеите колеги днес си смених чоповете на колонките с нови и ги регулурах ,както един колега каза нагоре-надоло ,навътре-навънка, сега вратите се затварят много леко,исках да попитам само от тези чопове може ли врата да щръкне по навънка в долния краи кадето съм оградил на снимките с червено,да кажа само че новите чопове съм ги сложил на същото място като на старите просто си личеше каде са били старите,но ми се струва че долният краи на врата леко стърчи може и преди да е било така незнам :roll: просто питам дали те пребират вратата по навътре или не?навсякаде си ляга добре само отдоло ми се струва че е по щръкнала незнам може и аз да си въобразявам :screwy замерих с една кутиия от цигари като я наложих вурху предната врата и задния панел и наситина има леко разтояние врата е по навънка затова питам?ако се бутне чопа навътре няма да се затваря като хората ще иска бая блъскане :)а чоповете несъм ги мърдал нито навънка нито навътре на същото място като на старите кадето са били.мерси ако някои има съвет и опит да каже
Прикачени файлове
1.jpg
6.jpg




Потребителски аватар
kris11
VW експерт
VW експерт
Мнения: 13448
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 23:04
Автомобил: VW Sharan 7M8
Двигател: ADY_DBU_LPG LANDIRENZO OMEGAS
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: как да си регулирам вратите на голф 2?

Мнениеот kris11 » Пон 21 фев 2011 15:22


За сведение на Варненци и "MapTo`` "
Преди малко мернах 1 пикап на "Атохит" и записах тел. ном.
тел. 052 / 602 784 факс: 052 608 423 ;
ул.Халил Ефенди 4 откъм ул. Козлодуй


Потребителски аватар
MapTo``
Мнения: 273
Регистриран на: Нед 12 мар 2006 22:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: как да си регулирам вратите на голф 2?

Мнениеот MapTo`` » Пон 21 фев 2011 20:55


kris11 благодаря колега :)


bat sandy
Мнения: 35
Регистриран на: Нед 29 мар 2009 11:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: как да си регулирам вратите на голф 2?

Мнениеот bat sandy » Вто 22 фев 2011 11:43


МарТо,първо бележи после леко разхлаби двата болта на пантите(17 или 19 мм бяха-не помня).След това леко вкарай САМО долната част на вратата(долната панта)няколко мм навътре.Стягаш и пробваш,ако трябва няколко пъти!Може да се наложи пак да регулираш от чопа!Успех!! :D


Потребителски аватар
MapTo``
Мнения: 273
Регистриран на: Нед 12 мар 2006 22:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: как да си регулирам вратите на голф 2?

Мнениеот MapTo`` » Вто 22 фев 2011 12:59


bat sandy тези панти имаш впредвид ,от там ако рахлабя несе ли разцентрова цялата врата и то там има ли мегдан за регулиране,маи не ми се бутат пантите защото незнам дали няма да увисне или изпъкне навънка вратата и пoслe да немога да я наместя,а иначе това пребиране да не стърчи от там ли става ?ако реша да бутам пантите даи съвет как да ги бележа?:roll:



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 69 госта