Проблемче с едно поскръцване:)

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Ecar
Мнения: 10
Регистриран на: Нед 24 юни 2007 18:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Проблемче с едно поскръцване:)

Мнениеот Ecar » Пет 11 яну 2008 11:50


Здравейте, колеги.
Значи накратко.
Колата беше на диагностика в Юнитрейд преди 20дни.Констатацията: Няма няма никакви проблеми, освен предни спирачни накладки в края на своя живот.
Обаче от няколко дни, като се постопиха снеговете, дочувам едно скърцане от предните колела САМО при крайно навит волан.
На някой случвало ли му се е и от какво може да е? :)
Поздрави.




Потребителски аватар
dbanchev
Мнения: 358
Регистриран на: Чет 28 юни 2007 10:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот dbanchev » Пет 11 яну 2008 12:28


Имам същия проблем. При мен е от хидравликата! При крайно положение на волана скърца много неприятно! Според мен имаш същия проблем (ако колата ти е с хидравлика)! Избягвай крайните положения на волана! :wink:


Ecar
Мнения: 10
Регистриран на: Нед 24 юни 2007 18:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Ecar » Пет 11 яну 2008 14:29


Ако е хидравликата, това ми се струва много кофти.Ама все си мислех, че ако е такъв сериозен проблема ще го хванат на диагностиката.Не, че си мисля ,че нещо не могат да изтарват, ама това???
Иначе ако въртя волана на място открай до край няма нищо, но когато въртят колелата и се чува, мамка му.Пък и все ми се струва че се чува само от лявото колело, но това е субективно мнение.
Колата е голф 5+,гаранционна, но не искам да я пипат без категорично да науча какво може да е..:)


Потребителски аватар
Голф2
Мнения: 72
Регистриран на: Съб 24 фев 2007 21:45
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот Голф2 » Пет 11 яну 2008 15:41


Понеже е влажно времето ремъка на хидравликата в крайно положение е нормално да преплъзва и се чува понеже в крайно ляво или крайно дясно се товари най-много помпата моята го прави същото не е нищо за което да се притесняваш.



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта