...

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот °niksi° » Нед 03 окт 2004 14:36


Връзката за въздуховодите към предното стъкло от централната част е хартиена /картонена/. Ако някога е правено и не е направено както трябва няма да се плашиш няма оправяне. А само на стъклото ли духа слабо. От другите отвори горещо ли духа. Щото аз имах същия проблем и се оказа че са едни такива като лопатки дето отклоняват въздуха да минава през радиатора или не. При мене на тия неща се беше откъснало уплътнението и като трябваше да духа топло, то духаше хладен въздух. Леле колко пъти съм употребил "духа".....




Потребителски аватар
vw_golf_2_Memphis
Мнения: 3836
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот vw_golf_2_Memphis » Нед 03 окт 2004 15:12


...

Последна промяна от vw_golf_2_Memphis на Чет 20 яну 2011 15:06, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
NovobranecGT
Мнения: 2831
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 15:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Мнениеот NovobranecGT » Нед 03 окт 2004 17:52


Реотаните се гледат от вътрешната страна срещу слънцето и с просто око се виждат прекъснатите участъци.Колкото до лепилото,трябва да е специално за интегрални схеми и платки, на Бизон-а викат течен метал,а в него няма нищо метално и не провежда ток.
Въпросното лепило, за което говоря, е бая скъпо и мисля, че беше на Локтайд.В главата ми се върти цена от рода на 15-20лв. за 5гр. :shock: :shock: :shock: Аз мисля да пробвам първо другия вариант, ще купя подходящо лепило и ще го объркам хубаво с графитен прах или с метален прах, на теория трябва да се получи, като задълйително металния/графитения прах трябва да е към 2/3 от сместа :D
Хайде със здраве!


Потребителски аватар
lowrider
Мнения: 2300
Регистриран на: Пет 13 авг 2004 11:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен/София/Berlin
Контакти:

Мнениеот lowrider » Нед 03 окт 2004 21:37


vw_golf_2_Memphis,относно обдухването провери си и нивото на антифриза,съмнява ме да нямаш теч :?



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 58 госта