Парно на голф3-проблем

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
ktamen
Мнения: 6173
Регистриран на: Вто 23 мар 2010 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Ямбол

Re: Парно на голф3-проблем

Мнениеот ktamen » Нед 07 апр 2013 19:27


Всъщност не монтирам радиаторчета всеки ден. Купих сегашния си голф с такова фалшиво радиаторче и първата зима мръзнах като постоянно си базиках парното в напразни опити да го оправя. Проблема се реши като пробвах с 16 годишното радиаторче от стария си голф, оттогава имам супер парно. За истинска проба освен циркулираща топла вода е нужен и вентилатор. И в крайна сметка се оказва, че най-лесната проба е да се монтира на място. Това сигурно е 10тата тема, в която става въпрос за такова радиаторче - ти си прави сметка каква е вероятността да попаднеш отново на същия боклук.
Ако пак имам проблем с радиаторчето ще си купя оригинално втора употреба от този форум - цената му е 10 - 20лв и ще съм сигурен, че ако не тече значи ще топли отлично :exclaim
Това, че в магазина на някой му предлагат "оригинално" за 100тина лв не значи, че наистина е оригинално. Оригиналното е над 300лв, но не вярвам някой наистина да даде толкова пари за ремонт на кола, която струва 1000лв.




Потребителски аватар
dxd
Мнения: 1174
Регистриран на: Съб 11 фев 2006 11:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Парно на голф3-проблем

Мнениеот dxd » Нед 07 апр 2013 20:14


Имам едно перфектно на 5 години е,но сега като си правих клапите го смених пак,за по-сигурно така и така разглобявам,а това работи 5г.без проблем и не течеше,та подарявам го на някой ако го иска и ако го намеря в мазето де.


ivelin78
Мнения: 23
Регистриран на: Нед 06 яну 2008 22:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Търговище

Re: Парно на голф3-проблем

Мнениеот ivelin78 » Пон 08 апр 2013 2:13


Моето го смених сам преди две години ,разбира се с помоща на описанията от форума ,марка Интернационал към 28 лева струваше и грее перфектно.



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Alexspade и 70 госта