Проблем с хидравликата
- shveda_
- Мнения: 370
- Регистриран на: Пон 22 сеп 2008 14:54
- Автомобил:
- Двигател:
- Местоположение: Пловдив
- Контакти:
Проблем с хидравликата
Здравите колеги.значо тарсих тема с сащия проблем но не намерих.проблема е следния.днеска се появи зна4и като вартя волана се чува нещо като виене.преди 5000км са сменявани масла ролки ремаци.маслото в казанчето на хидравликата е на MAX.Говорих с че приятел и ми каза че може да са някакви лагери на хидравликата.Някои имал ли е същия проблем?
- shveda_
- Мнения: 370
- Регистриран на: Пон 22 сеп 2008 14:54
- Автомобил:
- Двигател:
- Местоположение: Пловдив
- Контакти:
Значи преди ми се струва че се чуваше само в краино положение на волана.Преди 2 дена се появи като вартиш волана няма значение в коя посока.странното е 4е вчера този шум изчена.един приятел ми вика не се бой пак ще се появи
.Посаветва ме да отида по скоро на маистор защото хидравликата и водната помпа били на един ремак и да не вземе да стане някоя по голяма беля ако блокира този лагер(ако ваобще е от него)

-
- Мнения: 5
- Регистриран на: Сря 05 ное 2008 15:08
- Автомобил:
- Двигател:
- Местоположение: Кривина
Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 58 госта