Сгъваем ключ за Бора.Може ли ...

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
krumstoev
Мнения: 2
Регистриран на: Нед 29 авг 2010 10:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Сгъваем ключ за Бора.Може ли ...

Мнениеот krumstoev » Нед 21 ное 2010 15:57


Колеги,искам да знам става ли да се събере две в едно или иначе казано имам обикновен ключ за Бора от тези със светещия диод и дистанционно от оригиналната аларма и въпръса ми е Може ли да се съберат някакси в един сгъваем ключ и евентуално някой ако знае приблизителни цени.Предварително Благодаря.




Потребителски аватар
Vladko
Мнения: 2480
Регистриран на: Вто 07 дек 2004 16:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сгъваем ключ за Бора.Може ли ...

Мнениеот Vladko » Нед 21 ное 2010 17:37


Как изглежда:
krumstoev написа:... дистанционно от оригиналната аларма...
на Фолксваген Бора?Защото когато Фолксваген Бора има фабрична аларма и дистанционно централно заключване, то оригиналното дистанционно е сгъваем ключ :idea: Та в този ред на мисли ако ключа ти е обикновен,а имаш допълнителна аларма и искаш да се събере в едно потърси gsimania той ще ти свърши работа.


Потребителски аватар
mania
Мнения: 1749
Регистриран на: Съб 27 яну 2007 11:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Сгъваем ключ за Бора.Може ли ...

Мнениеот mania » Нед 21 ное 2010 19:52


До колкот ознам тези ключове се правят. Има готови ключове такива, вземаш такъв, прави прави се самият ключ и се обучав адистанционното. Един приятел май си направи такъв. Общо взето иди при алармаджии и г ипитай.


krumstoev
Мнения: 2
Регистриран на: Нед 29 авг 2010 10:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Сгъваем ключ за Бора.Може ли ...

Мнениеот krumstoev » Пет 26 ное 2010 17:55


мерси за отговорите.Поздрави


Puhi9386
Мнения: 1
Регистриран на: Пет 10 фев 2023 17:53
Автомобил:
Двигател:

Дистанционно на аларма бора

Мнениеот Puhi9386 » Пет 10 фев 2023 18:33


Здравейте. Малко не съм наясно как функционира сайта и дано не правя грешка, като пиша тук, но ми трябва малко помощ. Имам си ключ за боричката с две копчета - отключване и заключване. Обаче освен него си имам и още една джаджа, с 4 копчета - пускане на аларма, изключване на аларма и още две, които така и не са ми били нужни. С допълнителната джаджа можех да си заключвам и отключвам колата, като едновремено с това се включваше или съответно изключваше алармата, но преди известно време спря да заключва. Реших че е от батерията. Смених я. Оказа се, че не е от там. Смених батерийката и на ключа понеже реших че вероятно и е дошло времето - и от там не. Та въпроса е мога ли някак да си ги "синхронизирам" и да си работят по старо му или трябва да оставя тази работа на специалист? Предварително благодаря:))


apolon
Мнения: 856
Регистриран на: Пет 15 окт 2010 6:14
Автомобил: BORA 1.6 16V
Двигател: AUS 2000
Местоположение: Razgrad

Re: Сгъваем ключ за Бора.Може ли ...

Мнениеот apolon » Нед 12 фев 2023 14:55


Явно алармата ти е слагана допълнително и затова имаш
една джаджа, с 4 копчета
.Търси спец за да направи нещо, какво може той ще ти каже. :beer



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Bing [Bot], Google [Bot], Zdravkov94, КОРАТА и 271 госта