Спрях , пипнах долния маркуч на радиатора беше хладен, пипнах горния беше доста горещ.Вентилатора не се беше включил. Пипнах темостата- топъл, пипнах изпарителя / колата е с АГУ/ изпарителя беше горещ.Маркучите си се бяха надули нормално имаше налягане. Леко се притесних , отворих капачката на течността- изсъска нормално , имаше си течност. Оставяих я така отворена 10 тина минути. Затворих , запалих и тръгнах следващите около 100 км стрелката си беше с около 2 мм в ляво от стредната черта на уреда- демек нормално. Парното си беше нормално - всичко точно. Пристигам в Монтана - пипам , долния маркуч пак хладък!!!
Сега вечерта не я бях палил от около 4 -5 часа за около 3 км градско вдигна нормална температура и нормално парно...
Нормално ли е да загрява толкова бързо? Да не би самия показател на таблото да не отчита вярно...Обяснението което си дадох за Витиня е , че беше доста студено и като я бие отпред студен въздух да е затворила единия кръг и затова да е загряла по бързо ...ама после не ми се струва нормално да загрее за около 10 мин до средната черта/ нормално положение/.
Оставих да я да работи на място около 15-20 мин мин- стрелката си стоеше на средата - не мръдна.Перка не се включи , обаче долния маркуч започна да се затопля. Кажете има ли място за притеснение , може ли да я прегрея , че утре /т.е днес/ ми предстой обратно Мнт-Сф
