


ПОМОЩ Г3 СЛЕД КРАЖБА!!!
- s5501na
- Мнения: 856
- Регистриран на: Чет 20 юли 2006 19:46
- Автомобил:
- Двигател:
- Местоположение: София
ПОМОЩ Г3 СЛЕД КРАЖБА!!!
Колеги на един приятел му гепиха г3-то.После си го откупи ,но казва че не пали на стартер,според него крадците са използвали "меча лапа" и с нея са прецакали контактния ключ/поне така мисли/.Симптомите са следните ключа влиза въртисе дава контакт не завърта.Ако знаете каква е причината кажете.
- s5501na
- Мнения: 856
- Регистриран на: Чет 20 юли 2006 19:46
- Автомобил:
- Двигател:
- Местоположение: София
evgbg написа:И аз мисля, че е той. Ако дадеш на контакт и не светва нищо май трябва да се дерзае по претпазителите отдолу. Един въпро извън темата??? Каско, аларма или нещо подобно имаше ли колата?
Колега ако искаш се смей ама нямаше нищо.То момчето си я купи за нова година с последните пари и...нататък е ясно.
- evgbg
- Мнения: 158
- Регистриран на: Вто 01 авг 2006 9:22
- Автомобил:
- Двигател:
- Местоположение: София - Бургас
- Контакти:
Който има кола и си я купил със собствени пари въобще няма да му е смешно
Гадна работа... на никого не го пожелавам... Бих предложил да отидете да и сложите една аларма задължително с имобилайзер ама някъде по далече от мястото където живее.. Те ще му оправят и паленето. И задължително махнете сервизния бутон, че с него е много лесно да запалиш колата дори и да обезвредиш алармата. И да се надяваме че няма да проеви интерес някой крадец по напред с матеряла за алармените системи, че и те не помагат вече.

- Stivi
- Мнения: 8371
- Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
- Автомобил:
- Двигател:
- Местоположение: Правец-Поморие
Да аларма трябва да се сложи задължително.......за да може да си направи каско и да си заключва дистанционно иначе няма файда от нея:) Ако и след този случай кара без каско значи е екстремист-рецидивист:) А иначе за паленето почти е сигурно че са му изкъртили ключа при кражбата и ще трябва ремонт или нов!
- Glove
- Мнения: 2045
- Регистриран на: Сря 03 май 2006 23:35
- Автомобил: VW Golf MK2 GTI
- Двигател: AUM
- Местоположение: Варна
За стартера
Погледнете на самия стартер дали е включен кабела за електромагнита за стартиране, ако е включен проверетер като даде старт от контактен ключ дали има ли ток на него. Ако има значи е поовреден магнита, ако няма значи е от трасето или от контактниа ключ.


Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 54 госта