Golf MK2 83г. дръжки на врати проблем?

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
Beco_
Мнения: 191
Регистриран на: Нед 27 апр 2008 18:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Golf MK2 83г. дръжки на врати проблем?

Мнениеот Beco_ » Сря 03 дек 2014 18:09


коелги купих дръжки за вратите на голфа- мк2 - 83-та година. купих от тези дръжки на които отварянето е като при голф3, обаче имам проблем при монтажа. някой може ли да ми каже как да ги закрепя така, че като дръпна дръжката, да не се измушва дръжката от вратата?
в задния край на ширкоата част на дръжките отвътре има две зъбчета, които явно трябва да се захванат някъде за ламарината на вратата. при мен няма къде явно отвора за дръжката на вратата ми е по -голям (явно това е и за 4ерите врати де ) и тези дръжки един вид остават "хвърчащи" определено са направени да се захващат на 3 опорни точки по вратата. в задния край влизат в тънкия процеп. -добре
в предния край на широката част с болтчето . но в задния край на широката част тези малки зъбчета никаде не са добират. някой слагал ли си е такива дръжки да ми обясни какво точно се прави?
поздрави
Прикачени файлове
d97dc98e573d6f6d9c0521d02b4feaa2.jpg




Потребителски аватар
Glove
Мнения: 2044
Регистриран на: Сря 03 май 2006 23:35
Автомобил: VW Golf MK2 GTI
Двигател: AUM
Местоположение: Варна

Re: Golf MK2 83г. дръжки на врати проблем?

Мнениеот Glove » Пет 26 дек 2014 19:43


Принципно самите дръжки са закрепвас за ламарината на вратата с малки жлебове който влизат на ламарината и по този начин се закрепва задната част да не мърда, след това е винта и така. Ако ти е крива ламарината и неможе да се закачи, ще се езваждат като ги дръпнеш.



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта