Jetta седан 2007 1.9TDI BXE - подгряване на странични огледала не работи

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
go6o_l4
Мнения: 1
Регистриран на: Вто 03 ное 2015 9:45
Автомобил:
Двигател:

Jetta седан 2007 1.9TDI BXE - подгряване на странични огледала не работи

Мнениеот go6o_l4 » Чет 04 юни 2020 9:50


Здравейте! Наложи се да сменя странично огледало откъм шофьорската страна. Огледалата са с подгрев/отиват кабели до него/, реших да проверя преди да сложа новото дали отива напрежение до клемите на огледалото. Запалих колата, натиснах бутона на таблото който е за задното стъкло, зъвъртях и копчето на вратата което е за регулиране на огледалата в положение за подгрев. Но напрежение до огледалото няма. Машинките за регулиране на посоките и на двете огледала работят. Прегладах наличните предпазителите в купето и при мотара, всички са здрави. Чувал съм че има и термодатчик за тяхното включване т.е. включвали само при ниски температири, но дали е така ? Ако някой се е сблъсквал с такъв проблем моля за съвет. Дали има някви релета допълнителни, през кой точно предпазители минава веригата/ да не ми липсва някой/.




DRAGSTER
Мнения: 87
Регистриран на: Вто 09 дек 2008 18:26
Автомобил: Jetta
Двигател: CABD
Местоположение: София

Re: Jetta седан 2007 1.9TDI BXE - подгряване на странични огледала не работи

Мнениеот DRAGSTER » Съб 06 юни 2020 17:25


Здравей колега, имам джета от този модел. Не знам, какво общо има задното стъкло, с подгрева на огледалата? Възможно е да не загрява, защото е топло времето?


apolon
Мнения: 856
Регистриран на: Пет 15 окт 2010 6:14
Автомобил: BORA 1.6 16V
Двигател: AUS 2000
Местоположение: Razgrad

Re: Jetta седан 2007 1.9TDI BXE - подгряване на странични огледала не работи

Мнениеот apolon » Съб 06 юни 2020 18:46


Не знам, какво общо има задното стъкло, с подгрева на огледалата?

Общото е копчето за включване.Също така имат "реотан"",кабели и предпазител.Различното-едното е прозрачно стъкло,другото-не(за да е огледало).



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Serto0 и 70 госта