Голф 5 1.8 Турбо ?

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
LeakingOil
Мнения: 1
Регистриран на: Пет 22 апр 2022 0:18
Автомобил:
Двигател:

Голф 5 1.8 Турбо ?

Мнениеот LeakingOil » Пет 22 апр 2022 0:59


Здравейте на всички нов съм във форума и не можах да намеря тема по този въпрос за това пиша нова ако вече има такава тема се извинявам но както и да е.

Така значи реших да си купя голф 1.8Т но четворката вече е доста старичка макар и много хубава пак си е старичка и ми хрумна Голф 5 със 1.8Т 20v по запознат съм със този мотор и голямо предимство за мен е че може на газ а пък и се е доказал че е доста здрав и идиото устойчив мотор и въпросът ми е някой занимавал ли се е да прави такава трансплантация защото освен едно клипче във тубата на почти завършена кола и един английски форум във който казаха че е по добре да си купиш 2.0 Турбо друга информация не намерих та ако някой се е занимавал да прави или е виждал такова нещо нека сподели как е окабеляването таблото на 5 става ли си и въобще всякаква възможна информация ще ми е от полза също така ще ми е от полза и вашето мнение дали въобще си заслужава да се прави този проект или ще е по добре да си купя голф 4 и да не се занимавам благодаря за отделеното време :)




cecoa1
VW експерт
VW експерт
Мнения: 1838
Регистриран на: Пет 22 апр 2011 20:21
Автомобил: Passat 4motion[откраднат вече]
Двигател: AVF

Re: Голф 5 1.8 Турбо ?

Мнениеот cecoa1 » Пет 22 апр 2022 8:20


Ако си заслужаваше, щеше да намериш малко повече информация в интернет. Т.е. не си заслужава. Особено пък с цел икономия от каране на газ.



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 179 госта