

ако някой знае къде е тоя филтър да помага аааа,и лесно ли се сменя



а да те питам филтъра на климатроника и този поленовия филтър ,тва два различни ли са или е едно и също нещоbadjo-vw написа:gomez написа:Супер лесно......вдигаш капака(предния) под чистачката вляво има 4 винтчета, развиваш ги и махаш пластмасата и отдолу е филтъра.......цената около 15-17 лева!!!
мерси колега
badjo-vw написа:а да те питам филтъра на климатроника и този поленовия филтър ,тва два различни ли са или е едно и също нещоbadjo-vw написа:gomez написа:Супер лесно......вдигаш капака(предния) под чистачката вляво има 4 винтчета, развиваш ги и махаш пластмасата и отдолу е филтъра.......цената около 15-17 лева!!!
мерси колега
ще те черпа и теб както и колегата гомес като се видим----само да направим някоя стабилна среща на клуба в пловдивchefito написа:badjo-vw написа:а да те питам филтъра на климатроника и този поленовия филтър ,тва два различни ли са или е едно и също нещоbadjo-vw написа:gomez написа:Супер лесно......вдигаш капака(предния) под чистачката вляво има 4 винтчета, развиваш ги и махаш пластмасата и отдолу е филтъра.......цената около 15-17 лева!!!
мерси колега
Едно и също...имаш 4 филтъра:
маслен
поленов /филтър купе, климатик..../
въздушен
горивен
Тва са ти основните филтри за смяна...тва е за твойта кола иначе някои имат и други лиготии...
Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”
Потребители, разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 39 госта