Съединител на Голф3???

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
jimmy_23
Мнения: 32
Регистриран на: Чет 07 юни 2007 15:49
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Съединител на Голф3???

Мнениеот jimmy_23 » Пет 28 мар 2008 10:03


Колеги проблема ми е следния преди извесно време смених съединителя на колата (не че беше толкова за смяна ама аиде) но веднага след това се появи едно трудно включване на първа и трета скорост а някои път и на втора това не го прави винаги но е изнервящо на светофар да ръчкаш първа и да не влиза а когато отпусна съединителя малко влиза но някои път се чува пукане когато влезе.Някои може ли да ми каже от какво се е получило това точно след смяната???




Потребителски аватар
newidimiq
Мнения: 12
Регистриран на: Пет 30 ное 2007 16:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот newidimiq » Пет 28 мар 2008 10:10


Имам подобен проблем.Съединител на 10 000км.Най личи на включване на задна.Вчера ми казаха за проблем на жилото (саморегулиращо) на съединитела може и ти да си от това


cceeccoo
Мнения: 182
Регистриран на: Сря 15 авг 2007 21:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот cceeccoo » Пет 28 мар 2008 10:11


Не съм чак толкова компетентен,но мисля че при смяната му не са напаснали скоростите!


Потребителски аватар
jimmy_23
Мнения: 32
Регистриран на: Чет 07 юни 2007 15:49
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот jimmy_23 » Пет 28 мар 2008 11:07


newidimiq написа:Имам подобен проблем.Съединител на 10 000км.Най личи на включване на задна.Вчера ми казаха за проблем на жилото (саморегулиращо) на съединитела може и ти да си от това
То и моито е такова жило но него неса го сменяли много е кофти така.Ако знам че е от жилото ще го сменя :roll:


Потребителски аватар
jagler
Мнения: 1203
Регистриран на: Нед 15 юли 2007 14:08
Автомобил: PASSAT B-5.5
Двигател: ALZ 2002
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот jagler » Пет 28 мар 2008 16:02


Отивай да ти регулират лостовата с-ма на скоростите там ти е проблема... :wink:


i3v3a3n
Мнения: 519
Регистриран на: Вто 18 мар 2008 23:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот i3v3a3n » Вто 01 апр 2008 23:13


drun drun glyposti .... pi4 hi4 ne pipai skorosnata kytiq 6toto 6te bere6 qdove ne e tam problema ...osven ako nqkoi maistor ne ti q e pipal.... suedinitelq e 100% ... probvai da smeni6 jiloto moje i ot nego da e moje da e i ot " originalni 4asti" kato pri mene nabytali sa ti mentaci po to4no pritiskatelen disk i aksialen lager moje da ne sa bili to4no kato starite ti pri men pritiskatelniqt disk noviq koito mi prodadoha za originalen na luk i na koito nikude nqma6e nadpis be6e s 5 mm po tunuk ot stariq mi na koito ima6e nadpis luk.... pravi si smetka ima6 li doverie na maistorite koito sa ti pravili suedinitelq


Потребителски аватар
jimmy_23
Мнения: 32
Регистриран на: Чет 07 юни 2007 15:49
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот jimmy_23 » Сря 02 апр 2008 9:46


i3v3a3n написа:drun drun glyposti .... pi4 hi4 ne pipai skorosnata kytiq 6toto 6te bere6 qdove ne e tam problema ...osven ako nqkoi maistor ne ti q e pipal.... suedinitelq e 100% ... probvai da smeni6 jiloto moje i ot nego da e moje da e i ot " originalni 4asti" kato pri mene nabytali sa ti mentaci po to4no pritiskatelen disk i aksialen lager moje da ne sa bili to4no kato starite ti pri men pritiskatelniqt disk noviq koito mi prodadoha za originalen na luk i na koito nikude nqma6e nadpis be6e s 5 mm po tunuk ot stariq mi na koito ima6e nadpis luk.... pravi si smetka ima6 li doverie na maistorite koito sa ti pravili suedinitelq

Маисторите са ми уш познати в доста голям сервиз и си разбират от работата попринцип ама сега какво са направили незнам.Като имам повече време ше взема ново жило да го сменят пък да видим дали ще се нормализира.



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: pekakata и 64 госта