за PB мотор

Теми свързани с всякакви перформанс модификации и промени по двигател, ходовата част и купе
Потребителски аватар
turbogti
Мнения: 132
Регистриран на: Нед 12 мар 2006 1:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: България

Мнениеот turbogti » Пет 11 авг 2006 20:23


Братле, опъни си моторчето по конец и това си е! Този мотор е супер и не виждам защо искаш да го правиш нещо. Сложи си му филтърче (ама да е К&Н) и това ди е! Ако ти дойде нещо музата по-нататък може да батнеш нещо генерацийката и това е.

ПС: Това на блока е KNOCK сензор, но вие това вече сте го установили :lol: И другото, което е, че ламбда няма (и аз бях много учуден) и въпреки това при мене ауспухът е сух и при извънградско каране става с керемиден цвят :wink: Това го кара да върви чудно и на газ между другото.
Иначе, ако сменяш компа не е проблемно да набучиш една ламбда сонда и ще си бръмка новото ЕКУ с нея. :) Аз мисля да си сложа сонда и ламбда контрол към газовата и на практика Диджифанта няма да знае за нея :wink: УСПЕХ!!!




Потребителски аватар
NovobranecGT
Мнения: 2831
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 15:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Мнениеот NovobranecGT » Пет 11 авг 2006 21:36


Пичове, май KILLER_GTI се отказа да пише в темата....... :wink:


Потребителски аватар
asskoGTI
Мнения: 778
Регистриран на: Нед 05 юни 2005 18:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот asskoGTI » Пет 11 авг 2006 23:51


NovobranecGT написа:Пичове, май KILLER_GTI се отказа да пише в темата....... :wink:

защото не се говори за турбини и компресии :lol: а за съвсем обикновенни РВ моторчета-които са си смешни сравнение с турбините колега :wink:


Потребителски аватар
KILLER GTI
Мнения: 847
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 23:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот KILLER GTI » Съб 12 авг 2006 13:48


asskoGTI написа:
NovobranecGT написа:Пичове, май KILLER_GTI се отказа да пише в темата....... :wink:

защото не се говори за турбини и компресии :lol: а за съвсем обикновенни РВ моторчета-които са си смешни сравнение с турбините колега :wink:

не съм се отказъл ве,
и аз всепак имах преди 6години имах ПБ :D ,
на момчето си пиша на лс и му помагам с кавото мога , а те вариянтите не много за атмосверниа вариянт на тоз мотор! а тои остана да избира и като направи нещо с мотора ще пише в темата!
имаче за турбо конверсия има много добър и евтин вариянт!!



Върни се в “Силов тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта