Какви са тези нещица (халки)на капака на колата???

Теми свързани с всякакви перформанс модификации и промени по двигател, ходовата част и купе
Потребителски аватар
Kolqnov_Kalnik
Мнения: 30
Регистриран на: Чет 08 мар 2007 0:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Мнениеот Kolqnov_Kalnik » Чет 24 май 2007 23:55


B_O_S_S_S написа:
r_tuning написа:представете си...как пламва огън4е под капака и след тва се къса жилото за отваряне...и вси4ко изгаря,след като не може да се изгаси.....примерна при4ина давам само:))))


Странно, колко време е нужно за да разбереш, че нещо се е запалило под капака , и колко време е нужно за да изгори жилото до толкова, че да вземе д асе чупи стоманено жило ??? Слагат се на олекотените капаци с цел както каза колегата по-горе, че при отваряне има голямо напрежение ако е с брава и с цел по-бързо отваряне и олекотяване се слагат такива щифтове, като такива щифтове доста хора си ги "лепят" на капаците с цел "гъзария"
ха колко време ли ште ти кажа от ли4ен опит по време на састезание ми е ставало 3 обиколки оганя си гори под капака движеики се ваздушния поток бута оганя под колата няма как да го видиш вав момента вав които спреш става страшно от всякаде гори така наре4ените закоп4алки се монтират сас цел по голяма безопастнос и по лесно обслужване на автомобила вав екстремни ситуации доста бега4ки по света ги карат на метанол или имат доста метанол вав горивото а метанола гори без пламак тоест гори но не виждаш 4е гори разбираш 4е си пламнал 4ак като ти стане доста горешти4ко и е ве4е доста касно така 4е ..................




Потребителски аватар
Kolqnov_Kalnik
Мнения: 30
Регистриран на: Чет 08 мар 2007 0:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Мнениеот Kolqnov_Kalnik » Пет 25 май 2007 0:02


fens_ написа:тези щипки се слагат когато си с капак от стъклопласт , от там на татак др е чиста гъзария....
ха ха ха тези штипки ходи ги даи на баба ти да ти простира насраните гашти и първо помисли другия път преди плиткия ти мозак да е сатворил поредната тъпа мисал сладур
mod edit: niki7878

:evil:


Потребителски аватар
Asen_D
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет 19 яну 2006 0:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Asen_D » Пет 25 май 2007 2:52


Kolqnov_Kalnik написа:
fens_ написа:тези щипки се слагат когато си с капак от стъклопласт , от там на татак др е чиста гъзария....
ха ха ха тези штипки ходи ги даи на баба ти да ти простира насраните гашти и първо помисли другия път преди плиткия ти мозак да е сатворил поредната тъпа мисал сладур

Много агресивно колега,
я кротни нервата малко :twisted:


Потребителски аватар
Kolqnov_Kalnik
Мнения: 30
Регистриран на: Чет 08 мар 2007 0:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Мнениеот Kolqnov_Kalnik » Пет 25 май 2007 23:46


Asen_D написа:
Kolqnov_Kalnik написа:
fens_ написа:тези щипки се слагат когато си с капак от стъклопласт , от там на татак др е чиста гъзария....
ха ха ха тези штипки ходи ги даи на баба ти да ти простира насраните гашти и първо помисли другия път преди плиткия ти мозак да е сатворил поредната тъпа мисал сладур

Много агресивно колега,
я кротни нервата малко :twisted:
кои е нервен аз ли грешиш мнооо даже ми е смешно


Потребителски аватар
POLO GTI
Мнения: 1155
Регистриран на: Вто 29 авг 2006 20:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Мнениеот POLO GTI » Пет 25 май 2007 23:56


Kolqnov_Kalnik написа:... ште ти кажа от ли4ен опит по време на састезание ми е ставало 3 обиколки оганя си гори под капака ...


На тебе и скоростния лост ти е оставал в ръката.....а ако знаеш колко исках да видя резултата тогава...

ПП. нали се сети за кога говоря :wink:


Потребителски аватар
Kolqnov_Kalnik
Мнения: 30
Регистриран на: Чет 08 мар 2007 0:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Мнениеот Kolqnov_Kalnik » Съб 26 май 2007 0:19


POLO_SPORT написа:
Kolqnov_Kalnik написа:... ште ти кажа от ли4ен опит по време на састезание ми е ставало 3 обиколки оганя си гори под капака ...


На тебе и скоростния лост ти е оставал в ръката.....а ако знаеш колко исках да видя резултата тогава...

ПП. нали се сети за кога говоря :wink:
ха ха ха сетих се е то от тогава минаха по4ти 5 год но все пак имаше резултат намразих ладите две години подред на рали стари столици се 4упише все на едно и сашто място сас разлика от един метар някои бая ме беше прокалнал но каквото и да е ладата си остава наи неблагодарната кола ставаш луд сас тоа животно а сега си каркам фаувето и сам мнооо доволен макар 4е и то понякога ми образува нерви но няма как в спорта е така трябва да умееш да губиш



Върни се в “Силов тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта