Golf 4 1.8T powerbox ?

Теми свързани с всякакви перформанс модификации и промени по двигател, ходовата част и купе
Потребителски аватар
feniksgod
Мнения: 751
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 19:33
Автомобил: VW Golf 4
Двигател: AGU 1999
Местоположение: София

Golf 4 1.8T powerbox ?

Мнениеот feniksgod » Нед 15 апр 2012 14:50


Питах в Техническия форум, но няма отговор затова се обръщам и тук за помощ.
______________________________________________________________________________________________________________
Преди да сте ми се нахвърлили да кажа, че не съм го слагал аз това нещо. Така купувам колата просто.
За да не пиша за нея, ето я:
viewtopic.php?f=83&t=322908
Смятам, че съм направил добър избор като цяло с нея, но разбрах, че колата вместо чип/ремап има powerbox, заради което дава доста висок разход scare , за този разход и този вървеж не мисля, че е целесъобразно просто.
Порових в google като цяло за да разбера какво е това powerbox,поправете ме ако греша, но разбрах, че като цяло лъже компютъра, датчиците, впръсква повече гориво като цяло, в повечето случаи се ползва на дизелите и не било много полезно за мотора като цяло.
Вярни ли са твърденията като цяло за всичко това горе и мога ли да очаквам проблеми с мотора след махането на powerbox ?
Въпроса ми е, може ли да се махне безпроблемно powerbox-а и колко ще струва цялата процедура ?
Вторият ми въпрос е, не се знае колата колко е стокова и колко е пипана, и ако след махане на powerbox-а възможно ли е да има проблеми(малко като първият въпрос, но все пак) ?

Като цяло мисля да и дигна кончетата, но след време. Първо обръщането и салона, после като четох по форума, за да направя нещо качествено трябва да заделя поне минимум 2000лв.




Върни се в “Силов тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта