Проблем с налягането AHF

Теми свързани с всякакви перформанс модификации и промени по двигател, ходовата част и купе
Потребителски аватар
Black-White
Мнения: 592
Регистриран на: Съб 21 фев 2009 0:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Проблем с налягането AHF

Мнениеот Black-White » Сря 29 юни 2016 9:04


Здравейте колеги, имам няколко питания към вас и се надявам да ми помогнете. Колата е 1,9 AFH. Настроена на 1,4бар,след смяната на турбината с по-голяма би трябвало отново да прави 1,4 налягане нали? Сега карах с включен ваг-ком на канали 3,10,11. При 3-ти канал дебитомера изисква 850mg/str, а аз на всичката газ стигам до ~670. Сменял съм дебитомер преди време и знам какво става като когато той е заминал. Тук работи, но не ми достига въздуха. На 11 канал при пълна газ Duty Cycle трябва да е ~70-80% доколкото знам, аз едва стигам 47-50%. Интересното е ,че на място при форсиране стига 57%. Това значи, че актуатора трябва да се донастрой нали? Може ли от липсата на въздух да не работи както трябва актуатора? Може ли от спукан маркуч да не ми достига въздуха(да знам дали да го сменям всичките) и изобщо от какво може да идват проблемите. При първото вързване имаше грешка 575. Турбото е отваряно и чистено докато не стана като ново вътре, което ме кара да елиминирам зацапването, понеже се кара от под 1000 км., а проблема е от първите дни след качването.
Поздрави и дано някой успее да помогне със съвет.




Върни се в “Силов тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 166 госта