Отзиви за Pepino racing team?

Теми свързани с всякакви перформанс модификации и промени по двигател, ходовата част и купе
Потребителски аватар
ahhi
Мнения: 486
Регистриран на: Сря 06 фев 2008 14:32
Автомобил:
Двигател:

Re: Отзиви за Pepino racing team?

Мнениеот ahhi » Пон 19 ное 2018 12:41


Ами търсих го, миналата седмица 5 пъти за 3дена му звънях. Всеки път беше завънни ми утре, утре звънни ми на обяд, на обяд звънни ми след 1час, че съм на път. След 1ч - абе още съм на път аз ще ти звънна. Еми извинявай, не съм на 5г да му се моля 300 пъти за нещо, което вече съм платил !! Отделно ме съмнява дали може да се справи, ако може защо се крие ? Човешко е да се греши, и в момента който ми се обади и остана доволен ще го отразя в темата.




Mishonti
Мнения: 1834
Регистриран на: Пон 21 ное 2011 15:14
Автомобил: C220
Двигател: CDI 2007
Местоположение: Бургассс

Re: Отзиви за Pepino racing team?

Мнениеот Mishonti » Пон 19 ное 2018 13:33


ahhi написа: Към колегата с претенциите за невюрвния мотор.. Защото с новия софтуер имам два варианта на ускорение 1 кикдаун, 2 почти кикдаун. Т.е. колата има прекалено голям въртящ момент без да го искаш и да има нужда. Доколкото се запознах това трябва да се оправи и в зависимост от позицията на десния крак трябва да вкарва различно гориво. Давам ти жив пример от вчера вечерта Петрохан сняг колкото искаш аз съм с "великия софтуер" еми няма вариант ЕСП-то да не тръгне - никакъв !!! Ти знаеш ли как се кара такава кола в такова време ??? .....


Честно да ти кажа, нищо лично, но ми е трудно да те разбера.
Искаш да ми кажеш, че натискаш педала на 10% и ускорява все едно си на кик даун??? Това сериозно ли?
Все пак колко да е трудно да се карат 150 коня на предно с хубави гуми на сняг?


Потребителски аватар
ahhi
Мнения: 486
Регистриран на: Сря 06 фев 2008 14:32
Автомобил:
Двигател:

Re: Отзиви за Pepino racing team?

Мнениеот ahhi » Пон 19 ное 2018 16:34


Искаш ли да ти снимам Conti-то TS-860 205/55/16 дот 2018та взех ги м.Януари по спомен... И да, ако нстаилката не е идеално суха, не можеш да караш без ЕСП-то да свети. Искам да натисна Throttle до 15-20% и колата да ускорява както преди или съвсем малко по-добре, а вече като подам над 20% примерно да тръгне повече и на 3та фаза примерно кикдауна...


Mishonti
Мнения: 1834
Регистриран на: Пон 21 ное 2011 15:14
Автомобил: C220
Двигател: CDI 2007
Местоположение: Бургассс

Re: Отзиви за Pepino racing team?

Мнениеот Mishonti » Пон 19 ное 2018 17:47


И какво като свети ESP-то? На много сняг естествено, че ще сработва, без значение колко газ си дал.
Според мен имаш някакви грешни разбирания и желания, които не знам кой би могъл да изпълни.


Потребителски аватар
ahhi
Мнения: 486
Регистриран на: Сря 06 фев 2008 14:32
Автомобил:
Двигател:

Re: Отзиви за Pepino racing team?

Мнениеот ahhi » Сря 12 дек 2018 14:37


Колега, глупости пишеш без да си видял или разбрал проблема. Човека се обади миналата седмица(по-добре късно..) и направи корекциите, който исках. В момента колата се кара много по-приятно и разхода поне извънграда е същия или с много малко отгоре. Пушенето също има положителна промяна - като цяло съм ок вече. Ако и колата не се разпадне ще е супер ;)


Lubomir98765
Мнения: 23
Регистриран на: Чет 20 дек 2018 13:56
Автомобил:
Двигател:

Re: Отзиви за Pepino racing team?

Мнениеот Lubomir98765 » Нед 20 яну 2019 20:22


Някой колега с 2.0TDI CR DSG да е слагал чип,при Пепино да изкаже мнение как е колата?


mtm_golf
Мнения: 271
Регистриран на: Нед 20 апр 2008 18:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Отзиви за Pepino racing team?

Мнениеот mtm_golf » Съб 21 май 2022 12:44


Мен също ме интересува: "Някой колега с 2.0TDI CR DSG да е слагал чип,при Пепино да изкаже мнение как е колата?"



Върни се в “Силов тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта