проект + реставрация

Теми свързани с всякакви перформанс модификации и промени по двигател, ходовата част и купе
Потребителски аватар
Дашо
Пернишки бек
Мнения: 6104
Регистриран на: Чет 22 фев 2007 12:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Градът на мечтите - Перник, щата Мошингтън

Мнениеот Дашо » Чет 31 яну 2008 14:38


Успех с проекта!!!
Замислил си нещо ... уха :wink:




Bobby_
Мнения: 2260
Регистриран на: Пон 20 юни 2005 2:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Bobby_ » Пет 01 фев 2008 8:20


:) замислил съм полу-пистова полу-улична кола...... нищо особено....
всеки един от вас може с нужното време да си направи такава!


Потребителски аватар
Tibi.b
Мнения: 217
Регистриран на: Вто 26 сеп 2006 15:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Tibi.b » Пет 01 фев 2008 10:12


Bobby_ написа::) замислил съм полу-пистова полу-улична кола...... нищо особено....
всеки един от вас може с нужното време да си направи такава!


Абсолютно те подкрепям :!: :!: :!:

И успех :!: :!: :!: Един от малкото проекти които ще следя с интерес :!: :!: :!:


Потребителски аватар
Kingpin
Мнения: 2020
Регистриран на: Пет 30 сеп 2005 20:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София/Пловдив

Мнениеот Kingpin » Пет 01 фев 2008 12:38


Bobby_ написа::) замислил съм полу-пистова полу-улична кола...... нищо особено....
всеки един от вас може с нужното време да си направи такава!


Боби казвам ти го право баце - нема таков жиУотно :idea: Освен ако немаш 100,000 кинта за ЕВО или СТИ или да налееш безумно много пари в стар кофтор, друг вариант да се радваш дълго на бъраза стрийт/пистова кола няма. :roll: Все ще трябва да правиш компромиси и накрая ще ти писне :? Специално за Калояново си трябват по-къси скорости, много големи спирачки, хубав съединител и задължително яко оТкачване....Айде да кажеме, че с яките спирачки се свиква в града (говориме за високотемпературни спирачки), да кажеме, че ше свикнеш с оТкачването (освен ако не дадеш 1000+ пари за ХУБАВО регулеруемо (твърдост/височина)), ама ако сложиш керамика без демпфери си жив загинал в града (ти много добре го знаеш тва). Па да не говориме ако с тая кола тръгнеш на път некъде...леле. :? Мене ако питаш почни от ролбар и много разпънки, че т'ва кабрио.... Успех :!: :wink:


Потребителски аватар
lubo_g2
Мнения: 291
Регистриран на: Сря 24 яну 2007 16:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lubo_g2 » Пет 01 фев 2008 18:16


Ще чакам с нетърпение проекта !
Мноо съм ти фен бацка Успех :D


Потребителски аватар
fens_
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 465
Регистриран на: Нед 26 ное 2006 22:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот fens_ » Пет 01 фев 2008 19:28


аз ще хелпна с целостното пребоядивсане ако не си намерил др Бобка ,таман най-сетне и твоя голф да посети моя гараж няма само на Лубето голфа да влиза да му се прават скорстите ... :)

п.п мн успехи с проекта и ще помагам с каквото мога .. . :D


п.п.п. ама аз трябваше да го лупна корадото едно хубаво оная вечер та да имаш и още кво да правиш не да се чудиш с кво да се занимаваш :D :D :D :D


Потребителски аватар
Gigabyte
Мнения: 2857
Регистриран на: Нед 29 окт 2006 9:08
Автомобил: neko drugo
Двигател: vaprosche
Местоположение: Оряхово / Велико Търнуу

Мнениеот Gigabyte » Пет 01 фев 2008 20:34


fens_ написа:п.п.п. ама аз трябваше да го лупна корадото едно хубаво оная вечер та да имаш и още кво да правиш не да се чудиш с кво да се занимаваш :D :D :D :D


Мани ти ,че преди шампионата в темата се бъзикаха с него ,че ще му палят палатката и то кво... :lol:


Bobby_
Мнения: 2260
Регистриран на: Пон 20 юни 2005 2:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Bobby_ » Съб 02 фев 2008 1:24


КРИС ДА НЕ СЪМ ТЕ ЧУЛ!!!!!!!!!

Точно преди шампионата ме бъзикаха че ще ми палят палатката и тя взе че се самозапали :)

Сега ми остава да остана без кола и ще ти взема голфа да се возя докато оправя една от колите :twisted:

пп Искам да видя как пръскаш и тогава ще говорим! За боята имай в предвид че съм много капризен :) Покажи ми твое произведение и тогава.....

Боби казвам ти го право баце .... Успех Exclamation


Баце, идеята ми е малко по направена кола (като визия) от твоята!!! Каквото е нужно ще подобря и сменя но......

пп Кабриолета е тестов автомобил!!!!! при него това е последното издевателстване! след това ще стане нормален автомобил без нищо спортно по него :) а всички мои знания за 16В моторите ще ги причиня на съвсем друго купе.


Потребителски аватар
Kingpin
Мнения: 2020
Регистриран на: Пет 30 сеп 2005 20:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София/Пловдив

Мнениеот Kingpin » Съб 02 фев 2008 3:22


Bobby_ написа:
Боби казвам ти го право баце .... Успех Exclamation


Баце, идеята ми е малко по направена кола (като визия) от твоята!!! Каквото е нужно ще подобря и сменя но......


Мани ги ти тия визии, времената са важни :lol: :lol: mhihi Тая година ше ти трябва доста поВер за да си изпълниш заканите mhihi mhihi


Потребителски аватар
fens_
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 465
Регистриран на: Нед 26 ное 2006 22:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот fens_ » Съб 02 фев 2008 10:15


Bobby_ написа:КРИС ДА НЕ СЪМ ТЕ ЧУЛ!!!!!!!!!

Точно преди шампионата ме бъзикаха че ще ми палят палатката и тя взе че се самозапали :)

Сега ми остава да остана без кола и ще ти взема голфа да се возя докато оправя една от колите :twisted:

пп Искам да видя как пръскаш и тогава ще говорим! За боята имай в предвид че съм много капризен :) Покажи ми твое произведение и тогава.....

Боби казвам ти го право баце .... Успех Exclamation


Баце, идеята ми е малко по направена кола (като визия) от твоята!!! Каквото е нужно ще подобря и сменя но......

пп Кабриолета е тестов автомобил!!!!! при него това е последното издевателстване! след това ще стане нормален автомобил без нищо спортно по него :) а всички мои знания за 16В моторите ще ги причиня на съвсем друго купе.



:D Упсссссс ..... пепел ми на устата :D

п.п.са един пич като си докара бмв-то да го боядисвам , като го пръсна ще те викна да го видиш как е станало и ако ти хареса въпроса е приключен :)

п.п.п. как ще го блъсна корадото бе Бобка нали после ще ми се къса сърцето по него , аз толква му се кефа няма да му причиня никога такова нещо ..... :)


Потребителски аватар
fozy
Мнения: 4
Регистриран на: Съб 02 фев 2008 17:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Димитровград
Контакти:

Мнениеот fozy » Съб 02 фев 2008 19:19


1-та е класика,успех в ремонта :hahhihi:


Потребителски аватар
Volkov
Мнения: 1704
Регистриран на: Нед 19 ное 2006 16:53
Автомобил: Golf 3 20 Jahre
Двигател: 2.0 16V ABF
Местоположение: София

Мнениеот Volkov » Нед 03 фев 2008 18:44


Колега добре, че поне на теб нищо ти няма като гледам си е било стабилен пожар!!!

Видехго аз голфчето къде беше паркирано, дано се справите успех!!!! :)


Потребителски аватар
Gigabyte
Мнения: 2857
Регистриран на: Нед 29 окт 2006 9:08
Автомобил: neko drugo
Двигател: vaprosche
Местоположение: Оряхово / Велико Търнуу

Мнениеот Gigabyte » Нед 03 фев 2008 19:45


.::Volkov::. написа:Колега добре, че поне на теб нищо ти няма като гледам си е било стабилен пожар!!!

Видехго аз голфчето къде беше паркирано, дано се справите успех!!!! :)


На един клип го има дори в забавен кадър и се вижда оня хърбавия от Калояново как тича с пожарогасителя и го пусна още преди да стигне до колата :lol: :lol:


Потребителски аватар
Stefan
R.I.P Madcap
Мнения: 18394
Регистриран на: Пет 16 сеп 2005 8:50
Автомобил: VW mk1 Cabrio VW mk2 Black Betty
Двигател:
Местоположение: Чепеларе/Пампорово

Мнениеот Stefan » Нед 03 фев 2008 19:56


Боби, успех с проекта :beer


Bobby_
Мнения: 2260
Регистриран на: Пон 20 юни 2005 2:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Bobby_ » Пон 04 фев 2008 3:23


оххх днес разтворих маторя :) (не е лесно да си идиот)
сега ме чака поредното пазаруване на части и съм като болен.....
мотора е на 15000 след предишния ремонт и се кефя че е работил уникално! сега ще падне едно миене и полиране :).....

изправих се и пред въпроса дали да "оцветявам" блока в накъкъв цвят... или да го оставя черен мат или лак.... :dontknow:

коша ще си е бял и мисля да се заиграя да полирам някои елементи..... + оригиналния алуминиев цвят на главата .....

Предложения?



Върни се в “Силов тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 178 госта