Още един Г3 - Vento look

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
megaturbo
Мнения: 123
Регистриран на: Пон 03 ное 2008 15:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София,Сухата река

Още един Г3 - Vento look

Мнениеот megaturbo » Нед 23 май 2010 10:17


Историята започна така. Това Изображение Изображение ми влезе в главата преди около година и половина. През септември миналата година (точна дата 15-ти) катастрофирах с едно бързо Съни. След допитване,пазарлъци взех въпросното комби на 1-ви октомври,баш 1 ден преди рожденния ми ден :) в този вид Изображение. Умувах за летите 17" и туба с усилвател ,ама леко не ми достигаха $$$ ,пък си казах джанти и музика има бол ;) :).Колата е с двигател 1.8 моно ( ABS ) с газчица. Когато е купувана от Германия са закупени спортни пружини Eibah , фарове In Pro и стопове тъмна Hella. Когато я взех се започна..... Събрах некой лев и си закупих туба ,говорител и едно 4 канално стъпало Изображение,все от колеги от форумите ....и Ето вече имам музика,която е сравнително не лоша. После ми влезоха в глъвътъ бели циферблати....и се почна ходене по мъките....молих този ,молих онзи да ми дадат файла за директен печат и никой и се принудих да купя табло да го разглобя и да сканирам плаките. И ето вече имам бели циферблати Изображение Изображение.Точно като сложих таблото реших да си направя моето табло различно и ето какво се получи Изображение.Като в момента се замисля пак бяло с червени фосфорисциращи стрелки,пак със синьо осветление. После пак от колега си закупих предна разпънка Изображение.После предната броня нещо не ме радваше вече и реших да я продам за да си закупя стокова броня и взех е тази + допълнително мигачи ,тесен нож и бленди Изображение. Дойдоха топлите дни и се почна търсене на джанти ,като не исках големи и си взех 15" BBS оргинални от Г3 GT модификаия Изображение обаче брат ми ми предложи да ми даде 15" от G60 mhihi ....ииииииии вече си имам по готини джантета . После пеших да посъбудя мотора и му взех вал от 2Е и испускателен колектор от PB .....еми сабуди се :mrgreen: . След обилно ровене по нета започна да ме радва венто предницата и се почна. Исках да си взема оргинални фарове ,ама нямах късмет.....докато се няканя един пич ги продаде. Наложи се закупуването на фарове DEPO. Като ги взех нещо не ме кефеха като са толкова бели :banghead: и започна разглобяване + черен мат и краен резултат Изображение. Седяха сумати време в шкафа докато не намерих и капак. Междувременно бронята си я карах 2 месеца синя mhihi mhihi ,докато най накрая един приятел ми предложи да ми ги пръсне някакво червено ( бронята и капака ) и е този пич е майстора :beer Изображение. След това си купих халогени от един приятел като и те се затъмниха леко Изображение. Купих и маска заедно с лайсната отдолу и ето краен за сега варянт на моето комби Изображение Изображение Изображение.

Като други промени замислям вежда на фаровете ,винтово окачване ,задни дискови спирачки, широк нож ,бели джанти ,цялостно пребоядисване с отстраняване на дребни забележки и други дреболий по време на каране и седене в интернет пространството :beer

Надявам се ви е харесала историята ми :)




Потребителски аватар
pepinoto
Мнения: 53
Регистриран на: Чет 08 май 2008 16:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Още един Г3 - Vento look

Мнениеот pepinoto » Нед 23 май 2010 10:34


Затъмняване на мигачите и блендите,широк нож и решетка в цвета на колата са моите препоръки,иначе добре е станало с новата визия.


Потребителски аватар
6669
Мнения: 3133
Регистриран на: Чет 21 юни 2007 20:35
Автомобил: VW Golf IV GTI TDI Exclusive
Двигател: AHF 1999
Местоположение: Асеновград

Re: Още един Г3 - Vento look

Мнениеот 6669 » Нед 23 май 2010 10:40


Според мен, преди си беше красив голфа, само трябваше да се заиграеш с бад луука :wink:


Потребителски аватар
Snoopy
Мнения: 263
Регистриран на: Чет 16 фев 2006 20:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Още един Г3 - Vento look

Мнениеот Snoopy » Нед 23 май 2010 11:25


MuTa4eTo написа:...

+1
Даже според мен и капака си беше ОК.
Само трябваше да й смениш барабаните с дискове отзад и да си я караш.
Защо си слезнал от тая храсива 17-ка? :shock


Потребителски аватар
megaturbo
Мнения: 123
Регистриран на: Пон 03 ное 2008 15:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София,Сухата река

Re: Още един Г3 - Vento look

Мнениеот megaturbo » Нед 23 май 2010 11:28


Защото за съжаление нямах още 600лв :roll:


Потребителски аватар
kriso_g
Мнения: 1636
Регистриран на: Вто 09 юни 2009 13:03
Автомобил: MK4 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: Рудозем

Re: Още един Г3 - Vento look

Мнениеот kriso_g » Нед 23 май 2010 15:11


преди повече ми харесваше :oops:


dido0o```
Мнения: 27
Регистриран на: Съб 24 яну 2009 22:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Още един Г3 - Vento look

Мнениеот dido0o``` » Пон 24 май 2010 19:16


megaturbo написа:Защото за съжаление нямах още 600лв :roll:

И си я купил без джантите ли? Според мене първо трябваше пари за джанти да събереш :) и аз съм на мнение че комбито от първите снимки ми харесва много повече от това на последните. Все пак успех с проекта :wink:


Потребителски аватар
megaturbo
Мнения: 123
Регистриран на: Пон 03 ное 2008 15:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София,Сухата река

Re: Още един Г3 - Vento look

Мнениеот megaturbo » Пон 24 май 2010 19:19


На практиха решението което ме подведе е на базата нещо различно ;)


Потребителски аватар
tupalka
Мнения: 292
Регистриран на: Чет 06 мар 2008 16:53
Автомобил: Passat B6
Двигател: BMR
Местоположение: София

Re: Още един Г3 - Vento look

Мнениеот tupalka » Пон 24 май 2010 20:37


за vento-look добре му стои, но аз не бих сменил бронята. Много изчистена и много му отиваше, а и този червен мат е страхотен. Честно казано и на мен първоначално повече ми харесваше, но ми е интересно да го видя и с белите джанти (поне 16-ки) :wink:


Потребителски аватар
my heart iS iCe
Мнения: 5418
Регистриран на: Сря 11 мар 2009 20:29
Автомобил:
Двигател:

Re: Още един Г3 - Vento look

Мнениеот my heart iS iCe » Пон 24 май 2010 20:40


Колега нищо лично, разбирам че си маняк, но преди колата повече радваше окото :bowdown


Потребителски аватар
enigma79
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 3268
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: Още един Г3 - Vento look

Мнениеот enigma79 » Пон 24 май 2010 20:48


Определено,1-та снимка,колата изглежда доста добре,различаваща се от останалите,от там нататък с промените,броня,фарове,изглежда някак шаблоно,или една от многото,колега,моето мнение,че си развалил добре изглеждащата кола,тя имаше собствена визия,сега я няма,.Това си е мое мнение,успех с начинанието :012:


Потребителски аватар
Weezy
Мнения: 1352
Регистриран на: Съб 14 мар 2009 23:08
Автомобил: VW Golf mk2 1987
Двигател: JP
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Още един Г3 - Vento look

Мнениеот Weezy » Пон 24 май 2010 21:09


Колеги, човека е взел колата във вида в, който е на третата снимка, а не на първата ! Според мен развитието е положително.


Потребителски аватар
enigma79
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 3268
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: Още един Г3 - Vento look

Мнениеот enigma79 » Пон 24 май 2010 22:46


Weezy написа:Колеги, човека е взел колата във вида в, който е на третата снимка, а не на първата ! Според мен развитието е положително.

Колега,прочети отново темата,1те 3 снимки са когато е взел колегата колата,само на третата е с стоменени джанти mhihi


Потребителски аватар
megaturbo
Мнения: 123
Регистриран на: Пон 03 ное 2008 15:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София,Сухата река

Re: Още един Г3 - Vento look

Мнениеот megaturbo » Вто 25 май 2010 7:41


първите 2 снимки са на колата от преди....третата е на колата във вида в който я взех. В момента мата не е във вида на първите 2 снимки :D

Колегата Weezy позна :D


Потребителски аватар
enigma79
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 3268
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: Още един Г3 - Vento look

Мнениеот enigma79 » Вто 25 май 2010 15:46


megaturbo написа:първите 2 снимки са на колата от преди....третата е на колата във вида в който я взех. В момента мата не е във вида на първите 2 снимки :D

Колегата Weezy позна :D

Извинявай за тъпия въпрос,освен в джантите и боядисването на няколко елемента,а имено решетка и огледалата в червено,какви други видими разлики има между 1те 2ве снимки и третата? :screwy



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта