Golf MK3 SDI 1.9 - проектът "Miku Miku"

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18723
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: VW Golf MK3 SDI 1.9 "Miku Miku" project

Мнениеот hooligans » Съб 26 ное 2011 1:49


Интересен проект се заформя, ще следя с интерес :beer




Потребителски аватар
Luciano
Мнения: 8472
Регистриран на: Чет 31 авг 2006 22:16
Автомобил: Golf IV
Двигател: 1.9TDI AHF
Местоположение: София
Контакти:

Re: VW Golf MK3 SDI 1.9 "Miku Miku" project

Мнениеот Luciano » Съб 26 ное 2011 1:55


многу яку ще стене scare

Изображение

Успех! :D


Потребителски аватар
VipeR_GTI
Мнения: 28
Регистриран на: Нед 23 яну 2011 14:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Gotham city

Re: VW Golf MK3 SDI 1.9 "Miku Miku" project

Мнениеот VipeR_GTI » Съб 26 ное 2011 6:54


Luciano написа:многу яку ще стене scare

Изображение

Успех! :D

Поне ще има някакъв тунинг за разлика от твойта!Все пак раздела е "оптичен тунинг" а не "часът на мама" та да пишем кой с какво детско столче е! :012:

Последна промяна от VipeR_GTI на Пон 28 ное 2011 12:01, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
bobodobo89
Мнения: 23
Регистриран на: Пон 20 сеп 2010 15:25
Автомобил:
Двигател:

Re: VW Golf MK3 SDI 1.9 "Miku Miku" project

Мнениеот bobodobo89 » Съб 26 ное 2011 15:02


Хахахаха , мерси за коментарите , аз набързо нахвърлях идеите за момента колеги , и аз предпочитам нещо по-изчистено но стилно , разбирам ви напълно но все пак това за светлините под колата - защо не ?
не съм виждал кой знае колко коли с подобно нещо но тези които съм виждал - е , определено ме кефят ... всичко опира до това как е направено ... а многото кич винаги съм го мислил за цигания

не че ще тръгна сега да слагам каквото видя от магазините за "тунинг" и автоаксесоари , исках малко мнения за начало (това за диодите на задната кора и infinite mirror-a на тавана отпаднаха след консултация с бащата ... а с него сме пуснали не една тунингована кола на пътя и не бих казал че за тях можеш да кажеш че са прекалено накичени

ще гледам все пак и да зарадвам и другите колеги които обичат многото екстри , все пак съм завършил електроника и ще я направя с какво ли не вътре ... но - това по-нататък , нека сега направя нещо по силите си ... като например да си платя фиша за 20 лева :lol:


Потребителски аватар
kiko_pl
Мнения: 54
Регистриран на: Нед 13 юли 2008 10:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен

Re: VW Golf MK3 SDI 1.9 "Miku Miku" project

Мнениеот kiko_pl » Съб 26 ное 2011 16:57


Наслушал съм се на такива като теб: "Ще направя това и това ама по-нататък; ще купя това и това ама след време". Тва е като във филма: "Татко ще ми купи колело, ама друг път". Вземете направете нещо по тия коли и пускайте теми, а не 10страници да гледам как си си сменил накладките и кво си мечтаеш да правиш по колата. Има достатачно теми с прекрасни проекти, има хиляди снимки, така че гледай, харесай, направи и тогава се похвали. В Оптичен тунинг има 24 страници, но надали могат да се съберат и 2страници със смислени теми които да четеш с интерес. Нищо лично към теб, просто вече аман от "тунинг" проекти!


Потребителски аватар
bobodobo89
Мнения: 23
Регистриран на: Пон 20 сеп 2010 15:25
Автомобил:
Двигател:

Re: VW Golf MK3 SDI 1.9 "Miku Miku" project

Мнениеот bobodobo89 » Съб 26 ное 2011 19:08


За да не спамя по темата да добавя първо - пласмасите са готови ... станаха дроп , не че не ме кефят ама ефекта "портокалова кора" хич не ме радва ... лятото като я съблека за смяна на тапицерията ще ги пребоядисам отново
снимки ще кача утре че стана късно и до сега съм играл със зарядното за акомулатора ... някакъв ТЕС ли де да го знам , че му слагах импровизиран бушон "made by me"

иначе като отговор на колегата kiko_pl ... знам знам , може да има много които говорят но не действат ... аз не съм от тези , спокойно - питай колегите ни от сеат форума дали не държа на думата си ако не ми вярваш
а и аз не смятам че моето е "tuning" а по скоро "customising" но просто такъв раздел не видях
надявам се не съм засегнал някой с отговорите си , ако е така - извинявам се

утре се захващам с подготвянето на капака , калниците и колонките че те пък са толкова зле ... като българските пътища :D


Потребителски аватар
DefX
Мнения: 22
Регистриран на: Съб 18 сеп 2010 10:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: България, София

Re: VW Golf MK3 SDI 1.9 "Miku Miku" project

Мнениеот DefX » Нед 27 ное 2011 1:18


scare http://seat-bg.com/viewtopic.php?t=9500 ... bobodobo89 maikomila

http://seat-bg.com/mobile.php?view=5&personal_id=5411

0-100 - 6 сек ...

Колега , нищо лично , но ти препоръчвам да се върнеш в Сеат форума , тук няма да намериш разбиране ми се струва. death


Потребителски аватар
bagera
Мнения: 690
Регистриран на: Вто 27 мар 2007 0:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: VW Golf MK3 SDI 1.9 "Miku Miku" project

Мнениеот bagera » Нед 27 ное 2011 1:45




по-добре да не беше споменавал сеат-форума mhihi


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18723
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: VW Golf MK3 SDI 1.9 "Miku Miku" project

Мнениеот hooligans » Нед 27 ное 2011 2:10


bobodobo89 написа: и аз предпочитам нещо по-изчистено но стилно , разбирам ви напълно но все пак това за светлините под колата - защо не ?


:shock :lool
По-изчистено от това, здраве му кажи!



bobodobo89 написа:Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Потребителски аватар
bobodobo89
Мнения: 23
Регистриран на: Пон 20 сеп 2010 15:25
Автомобил:
Двигател:

Re: VW Golf MK3 SDI 1.9 "Miku Miku" project

Мнениеот bobodobo89 » Нед 27 ное 2011 8:58


@ DefX - тази тема беше на майтап ... биха ли ме сложили там иначе
а тая глупост - 0-100 - 6 сек ... го тръснах понеже един ме издразни там и забравих да го махна

@ hooligans ... facepalm човек , не можеш ми хвана замисъла нещо

и ако се продължава така моля хейтъри да не пишат в темата че започвам да се дразня вече :не:

аз по принцип и там не бях кой знае колко разбран от останалите но там поне ме третираха като равен и беше много приятно , пък и длъжността - отговорник за стара загора си беше доста добре за мен но няма как , сеата не е мой , имам си vw и трябваше да се преместя понеже си харесвам голфа повече от толедото и се надявах тук да срещна същите отношения но уви ... :x


Потребителски аватар
Petrolhead
Мнения: 2127
Регистриран на: Сря 02 сеп 2009 9:52
Автомобил:
Двигател:

Re: VW Golf MK3 SDI 1.9 "Miku Miku" project

Мнениеот Petrolhead » Нед 27 ное 2011 9:42


Не ги слушай троловете, завиждат ти за ентусиазма и идеите. Ако имаха пари и те щяха да си направят колите стилни като твоята


Потребителски аватар
T.C.T.
Мнения: 1234
Регистриран на: Пет 31 авг 2007 22:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: СофиЯ

Re: VW Golf MK3 SDI 1.9 "Miku Miku" project

Мнениеот T.C.T. » Нед 27 ное 2011 12:00


bobodobo89 най-добре за всички ще е да помолиш модерацията да ти изтрият темата и тихичко да се изнижеш от форума.Ако не си усетил според колегите още не си дорасъл,че да правиш тема в раздел оптичен тунинг.Дори хората които се правят че те разбират и подкрепят се гаврят завоалирано с теб!Да не говорим за заклетите фау ве фенове за които твоя т.нар. тунинг е anal penetration с голфа и с марката като цяло.


Потребителски аватар
enigma79
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 3268
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: VW Golf MK3 SDI 1.9 "Miku Miku" project

Мнениеот enigma79 » Нед 27 ное 2011 12:48


Колега,прави каквото си решил по колата но обмисли хубаво вариантите и последвалите ефекти от това.Всеки има право да прави това което сметне най добре за него си и съответно за неговите вещи,но имай на предвид че живеем в такова общество което вместо да те подкрепи,въпреки че не им харесва това което си направил(замислил)то те гледат да те закопаят.Аз се въздържам от коментар за проекта ти,ще го дам едва като видя финала и мога дати пожелая успех и умната с слагането на различни диоди и не е важно колко диода или неона ще сложиш,а как ще ги вградиш така че да бъде и стилно(красиво),но и практично :да:
Другото не забравяй че границата между лошо,хубаво,изчанчено и т.н е много тънка,гледай винаги да си най близко до хубавата част :lol:


Потребителски аватар
bobodobo89
Мнения: 23
Регистриран на: Пон 20 сеп 2010 15:25
Автомобил:
Двигател:

Re: VW Golf MK3 SDI 1.9 "Miku Miku" project

Мнениеот bobodobo89 » Нед 27 ное 2011 12:58


Такааа , мерси за подкрепата на колегите 8)

и ето обещаните от вчера снимки на таблото на пук на критикуващите ме :screwy

Изображение

тези двете станаха малко размазани за което се извинявам

Изображение

Изображение

Изображение

сега остава да дооправя колонките на тавана че са като швейцарско сирене , незнам как не е протекло при мене до сега и после боята

имам и малка изненада с предната решетка (макар че емблемата много ме издразни бащата как я направи ...

________ ПРОДЪЛЖАВА НА СТР.4 ______

Последна промяна от bobodobo89 на Пон 28 ное 2011 19:19, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
enigma79
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 3268
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: VW Golf MK3 SDI 1.9 "Miku Miku" project

Мнениеот enigma79 » Нед 27 ное 2011 14:34


bobodobo89 написа:Такааа , мерси за подкрепата на колегите 8)

и ето обещаните от вчера снимки на таблото на пук на критикуващите ме :screwy

Изображение

сега остава да дооправя колонките на тавана че са като швейцарско сирене , незнам как не е протекло при мене до сега и после боята

имам и малка изненада с предната решетка (макар че емблемата много ме издразни бащата как я направи ...

продължавам напред :twisted:

Така определено ми харесва,но имам една забележка,а именно на последната снимка съвсем ясно се вижда че не си ''затворил''
и се получава една дупка от към жабката.Нещо трябва да се направи за да затвориш(завършиш)таблото.Има доста снимки на табла в два цвята на голф3,разгледай и прецени как ще е най удачно да поправиш тази грешка.След това може да се замислиш и за корите и те в два цвята,така ще се получи от към интериор много добре,но спазвай линията за да не се получават дупки,или разминавания между два детайла :да:



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта