VW Jetta StZ Project

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
sashobas
Щастлив голфаджия
Мнения: 2831
Регистриран на: Пет 01 сеп 2006 23:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Търговище
Контакти:

Мнениеот sashobas » Нед 31 авг 2008 20:29


Прегледах няколко пъти снимките и моя съвет е сложи нож от ГТИ на предната броня ,ще промени изцяло предницата.А като цяло колата има идея но действай напред :да:




Потребителски аватар
vladikk
Мнения: 240
Регистриран на: Съб 20 окт 2007 1:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София/Сливен

Мнениеот vladikk » Нед 31 авг 2008 22:33


колата определено е станала мн добре!!! Разбира се има си забележки...но никой не е перфектен!!! Цвета е страшен,само окачване и джанти...това си е истината


Потребителски аватар
Deo88
Мнения: 2673
Регистриран на: Пет 31 авг 2007 12:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Панагюрище

Мнениеот Deo88 » Нед 31 авг 2008 22:40


изглежда много хора в момента се занимаваме с колите си ( както и аз ) цвета за моя Голф мислех да е такъв син (Перла) но явно ще е друг ... на мен нещо самона неми допада ( всеки си има вкус ) и аз се чудя дали да пръскам предната решетка в цвета на колата , но явно ще си я оставя черна , все нещо трябва да се откроява . и така , ако може да ти ползвам темата и да попитам дали че стане хубаво ако предната решетка си я пръсна с черен мат , а предния капак черна перла (огледална , или там няква подобна) ... Успех за напред колега :да:


Потребителски аватар
alpine
wheels dealer
Мнения: 3020
Регистриран на: Пон 31 яну 2005 17:41
Автомобил: L-Es
Двигател: 1H-1H-PG-1V-1Z-AJL-Cosworth
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот alpine » Нед 31 авг 2008 22:53


Adriana написа:.......

Адриана пропуснал съм къде е написано че темата е само за похвали ... Това за ребрата си е лично мое мнение , но както виждам и на други им прави впечетление че главния цвят идва в повече :wink:
Идеята за дръжките предните да са ауди задните да ги няма е добра , но разположението на предните нещо куца просто :arrow: По твойта логика за да не се " копира" да я сложим посредата на вратата :lol: Както вече е ставало на въпрос повечето неща вече са измислени и всички копираме от чужбина защото там тези неща са се слъчват по отдавна :lol:


madcap написа:Теглича ще седи яко, ако колата лежи мнооо ама мноо ниско, и е в черен мат
Тва си мислим :wink:


Ей те тука е истината ..... ако има кво да дърпам няма да се замисля да сложа един луд теглич 8)

п.п. За джанти мога да ударя едно рамо :lol:


Потребителски аватар
skat3r
Мнения: 43
Регистриран на: Чет 04 яну 2007 19:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

.

Мнениеот skat3r » Нед 31 авг 2008 22:59


Та за джанти слушам някви оферти, но в разумни граници... Благодаря за онез които продаваш, уникални са,но ....


Потребителски аватар
Deo88
Мнения: 2673
Регистриран на: Пет 31 авг 2007 12:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Панагюрище

Re: .

Мнениеот Deo88 » Пон 01 сеп 2008 7:25


skat3r написа:Та за джанти слушам някви оферти, но в разумни граници... Благодаря за онез които продаваш, уникални са,но ....


но малко скъпички ... :wink:

п.п. и аз си търся джанти ... незнам как да сложа снимка такаче да я виждат всички но мога да ги опиша : петолъчки със широк борд и центъра им изпъкнал на вънка ... обеден съм че някои от вас е виждал такива ( а можеби всички) 8)


Потребителски аватар
neon
Мнения: 1796
Регистриран на: Вто 04 апр 2006 21:38
Автомобил: S3
Двигател: BAM
Местоположение: София

Мнениеот neon » Пон 01 сеп 2008 8:59


alpine написа: :arrow: ...................
:arrow: на едната снимка има нещо като капачка за газово на калника :shock Не ми казвай че сте я оставили :(
:arrow: Постоянен теглич и проект в едно изречение :roll:

Ще следим развитието на колата :да: :closed: :headbang

Не само че са я оставили, ми явно и не се гордеят мноо с нея, щото са се постарали да не се вижда на снимките! А даже и лентата, която предпазва лапачката от изгубване си е там! :shock


Потребителски аватар
skat3r
Мнения: 43
Регистриран на: Чет 04 яну 2007 19:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

..

Мнениеот skat3r » Пон 01 сеп 2008 12:37


Та рекаро може и да вкл с времето, а за теглича ако го махна трябва да си търся друга кола та да си върша работата...,а относно до капачката за газта не се гордея въобще, но това са изисквания.. като я пръсна в цвета може и да се пооправи(в началото капачката си беше на едно ексцентрично място отзад запуших всичко) и после трябва да изкарам някъде, защото е неудобство да е в багажника(минавах преглед на газовата)..


Потребителски аватар
skat3r
Мнения: 43
Регистриран на: Чет 04 яну 2007 19:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

.

Мнениеот skat3r » Пон 01 сеп 2008 12:39


Селения не селения мен си ме зарибява камуфлажа. Предпочитам тва пред синио черните намиращи се на всяка втора жигулка примерно...така че мерси за акЪла


Потребителски аватар
Winner25
Мнения: 7339
Регистриран на: Пон 14 мар 2005 15:33
Автомобил: VW Passat B4 B6
Двигател: ABS BKC
Местоположение: Казанлък

Мнениеот Winner25 » Пон 01 сеп 2008 13:25


Тая капачка за газта ми се струва доста издадена на вън. Има капачки които се показват съвсем малко, може да се замислиш за такава :wink:
Иначе е можело да се измисли нещо да не е там, но вече е късно :cry:
А за "калъфите" - въпроз на вкус. Мен по-принцип не ми харесват без значение какви са затова не съм си сложил :)
Иначе колата добре е станала, предполагам и още по добре ще стане. Важното е на теб да ти харесва. Успех!


Потребителски аватар
lucky7o
Мнения: 960
Регистриран на: Чет 22 май 2008 23:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот lucky7o » Пон 01 сеп 2008 14:34


Хаиде и аз да се включа :twisted: Цветът ми харесва,решетката също,дръжките по принцип не ми допадат (не как си ги направил,а че ги има) Теглича както и да е щом го ползваш...
Според мен ; джанти,ако нямаш пари сега посъбери и тогава :wink: Обаче "намери" от някъде 100 лв и вземи поне едни пружини на първо време :D Капачката за газта не и е там мястото,едвали като отидеш на преглед ще те върнат заради нея :evil:
П.С
Отивам да правя преглед на бащами на колата... Нямате преглед на газовата,и паспорт нямате "това","онова" все ги нямам... Ок съжалявам,че ви изгубих времето днес няма да минавам на преглед,като си набавя "липсите" ще се върна... Ееее няма проблем то не е кой знае какво и така ще минеш :)

И последно,гледам тези калъфки са чисто нови :evil: дал си сигурно поне 40лв ? Да беше дал още толко и щеше да сложиш едно рекаро от мк2 :evil: Лично мое мнение,вложил си доста труд (ти,маистор или който и да е) обаче тези калъфки НЕ са за тази кола !
Успех с начинанието напред !


Потребителски аватар
FreeSoul
Мнения: 2751
Регистриран на: Съб 15 яну 2005 15:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот FreeSoul » Пон 01 сеп 2008 16:01


lucky7o написа:...дал си сигурно поне 40лв ? Да беше дал още толко и щеше да сложиш едно рекаро от мк2 :evil:


Що говориш кво да е? Къде е това Рекаро за 80лв? Да не говорим,че за 2-ка са доста редки.

Ето един вариант от мен за газта, която май е трън в очите на доста хора и наистина струва 40лв.


Изображение

Изображение

Камуфлажа според мен не се връзва на цвета на колата. Иначе ако беше някаква кафява, супер ниска и както е с теглич, щеше да е брутална/това си е мое мнение де/ -
Ето за какво говоря....

Изображение


Потребителски аватар
zaro
Мнения: 2035
Регистриран на: Сря 19 яну 2005 10:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот zaro » Пон 01 сеп 2008 16:11


Това полседното е ебати дрипата mhihi mhihi
иначе
човека си е потегнал колата и му е станала много хубава, браво.


Потребителски аватар
didkoltd
Мнения: 1410
Регистриран на: Нед 29 яну 2006 22:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Казанлък/Ст.Загора

Мнениеот didkoltd » Пон 01 сеп 2008 17:12


За окачването и джантите си знеш вече,мен лично си ме кефят лайсните по вратите,веждите по калниците и праговете,иначе без тях широките брони стоят като подарени.Имам една единствена забележка ,че всичко е в цвета на колата,като махнем това колата е придобила индивидуално излъчване което и всъщност е целта!Браво и продължавай да я развиваш! :wink:


Потребителски аватар
mr_bush
Мнения: 3523
Регистриран на: Съб 05 май 2007 19:59
Автомобил: Vw Transporter T6
Двигател: 2016
Местоположение: Bg

Мнениеот mr_bush » Пон 01 сеп 2008 17:32


Много добре е станала Джетата!



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта