H2O USA Ocean City - 28 Sep 2008 the best

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
golf777
Мнения: 1439
Регистриран на: Пон 27 дек 2004 18:10
Автомобил: mk4 gti 1999
Двигател: 1.8T AGU
Местоположение: Харманли
Контакти:

Re: H2O USA OCEAN CITY -28 SEP 2008 THE BEST

Мнениеот golf777 » Вто 20 яну 2009 21:47


madcap написа:Не съм палил, оправя другите екстри, тая Неделя мое да палим, ако остане време

тишо това да не е твоята кола ве

ЦЪК

Изображение

красе ти пък кога пак успя :063: снайпера му казват




shopaza
Мнения: 126
Регистриран на: Чет 15 май 2008 12:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: H2O USA OCEAN CITY -28 SEP 2008 THE BEST

Мнениеот shopaza » Вто 20 яну 2009 21:48


golf777 написа:
madcap написа:Не съм палил, оправя другите екстри, тая Неделя мое да палим, ако остане време

тишо това да не е твоята кола ве

ЦЪК

Изображение

красе ти пък кога пак успя :063: снайпера му казват

:lol: Аз я мернах и му я дадох като го запитах дали не е неговия :Mr Green Fun :roll: :D


Потребителски аватар
VwCorradoVRT
Мнения: 158
Регистриран на: Съб 24 май 2008 11:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково-Washington

Re: H2O USA OCEAN CITY -28 SEP 2008 THE BEST

Мнениеот VwCorradoVRT » Съб 31 яну 2009 17:54


Къде ви са снимките,нещо не ги визждам!
Кафето си го пия всеки ден ей в тази чаша!
Изображение
Един ден шефа вика: Аре да ми смениш маслото на джипа на жената и да му направиш първа проверка на 5000 мили! VW TOUREG V8. Супер са откъсани на моменти тия Хамериканци!Шашка се шефа и идва 3-4 пъти да ме гледа кво му правя!В един момент видях ей тва кабелче и му викам!: Ела,ела малко тука ти кокажа нещо и друг път не ми казвай че идвам от Европа и съм нямал опит тук и все и едно ние не знаем как да правим коли!Ей, господ си знае работа, как пък точно на шефа на двжипа го видях!Обърнете внимание къде е произведен кабела и не само той е от БГ в колата Изображение
ЕЙ много са люхи на моменти,прябва да мине време и постепенно да се докажеш и за да можеш да им спечелиш доверието защото съм нямал Хамерикански лицензи за механик!Ти им казваш че си се блъскал с VW почти 10 години в БГ а те,: ми нас тва не ни интересува! А пък после, ми тука клиента му загрявала колата виж можеш ли да казеш от кво е? Е ми не му отваряше термостата, големият кръг на водата и за тва!Ама за да му го сменя ще е най-добре да му сменя и водната помпа и ремъка и всичко!Ама дали съм можел да го направя!ЕЙ ХИЧ ГИ НЯМА! И като смених всичко което трябваше и вкарах ремъка, му викам на шефа викни ако искаш някой от баш майсторите тука да го провери за всеки случай!Шефа ама нили сложи новият ремъка а не стария,нали знаеш че се слага ремъка когато мотора е в зентрован по белези!НАПРАВО МИ ИДВАШЕ ДА МУ ВРЪТНА ЕДНА! :smackbum А, и вика: нали затегна болтовте на зъбните колела на газоразпределителните валове?!! И аз: Че защо да ги затягам, та аз не съм ги и разхлабвал! И вика: ама как така и викна един от механиците дето са по-така да види за кво става въпрос! Мом4ето дейде огледа работата и каза че за него всичко изглежда както трябва и каза че те са развъртали болтовете на Г.Р.В. за да свалят зъбното колело за да могат да вкарат новият ремък! А това че аз съм го бил вкарал новият без да го правя това, майсторчето вика : чучдно ми е как си го вкарал ремъка, без да ги сваляш зъбните колела! И им викам: Българска магия, как! ЕЙ МНОГО СА ТЪПИ НА МОМЕНТИ,ЕЙ! ПЪК ИМ СА ГОЛЕМИ ПРЕТЕНЦИЙТЕ!ЗА ЕДИН ЕЛЕМЕНТАРЕН РЕМОНТ,ТОЛКОВА ШАШКАНЕ ДАЛИ ЩЕ СЕ СПРАВЯ!

Изображение
Чак като я тествах и дадох на клиента колата, взеха да се обеждават че разбирам малко от коли! :screwy


Потребителски аватар
VwCorradoVRT
Мнения: 158
Регистриран на: Съб 24 май 2008 11:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково-Washington

Re: H2O USA OCEAN CITY -28 SEP 2008 THE BEST

Мнениеот VwCorradoVRT » Съб 31 яну 2009 18:27


ААА, да ви покажа пък те кви коли правят!!! Ей, не трябваше VW да си дава името за да напраят кази кола от CHRYSLER!Кой нормален човек ще си купи чисто нова кола с ръждясали колектори!!! :screwy
Изображение
Изображение


Потребителски аватар
dessident
Мнения: 346
Регистриран на: Чет 12 юни 2008 0:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: H2O USA OCEAN CITY -28 SEP 2008 THE BEST

Мнениеот dessident » Съб 31 яну 2009 18:42


:applause: :applause: :applause:

Точно така... Направо искам да ги удряш в земята с знания и примери за VW. Да им докажеш че не само техните механици разбират от коли. Поздравления още един път... А според мен ако си мислиш че един Американец ще отвори капака на колата... и да го отвори дали ше му направи впечетление че колектора е раждясъл... (Казват му че е нова и той приема че нова)

П.С Мн готина чашка за кафенце ... :beer

Последна промяна от dessident на Нед 01 фев 2009 22:50, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
VwCorradoVRT
Мнения: 158
Регистриран на: Съб 24 май 2008 11:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково-Washington

Re: H2O USA OCEAN CITY -28 SEP 2008 THE BEST

Мнениеот VwCorradoVRT » Нед 01 фев 2009 16:00


Мерси, гледам да не се излагаме, даже напротив!Не само аз съм Българин в компанията! Крум е другото момче къде работи в компанията,но той е към отдела на бояджиите в фирмата и се занимава с обработка на документите,оценка на щетите по ударените автомобили, с една дума като дойде една катострофирала кола той се занимава с всичко без боядисване и ремомтиране на автомобила и определено е най- добрите в фирмата за тази работа, но той е и от 7-8 години тук! bishop Стараем се колко можем и гледаме да не се излагаме и нас и това че сме Българи!!!
Честно да ти каза гледаде под капака, въпреки че има има и такива които не гледат!Не че виждат нещо като го погледнат мотора ама виждат ръжда, което им прави впечатление и се замислят кво сте стане с тази кола ако още от сега е ръжда по нея! Което в интерес на изстината едни колектори дори и да са ръздави отвън, нищо не им пречи да си работят нормално и 20 години,та и повече!Тях основно ги интересува как изглежда на външен вид колата, така де как ще им се стори: готина или тъпа! Колко ще им струва и колко време ще им е техническата гаранция!!!Това е за основната част от Хамериканците!

Ей този комплет брони идва заводски ама ти струва екстра 3000$, ще ме извиняват от завода ама трябва да съм луд толкова много пари допълнително за това!!!
Изображение
Изображение


Потребителски аватар
dessident
Мнения: 346
Регистриран на: Чет 12 юни 2008 0:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: H2O USA OCEAN CITY -28 SEP 2008 THE BEST

Мнениеот dessident » Нед 01 фев 2009 22:54


Е определено 3000$ си е доста голяма сума за брони ама нали знаеш човека си плаща и ти му ги слагаш :)

П.С. Свали ми крайното гърне на 5-та Аз на лични ще ти кажа адрес да ми го изпратиш :lol: :lol: :mrgreen:


Калоян Крумов
Мнения: 2492
Регистриран на: Нед 13 апр 2008 22:18
Автомобил: vw mk2 Candy Blue
Двигател:

Re: H2O USA OCEAN CITY -28 SEP 2008 THE BEST

Мнениеот Калоян Крумов » Съб 07 фев 2009 21:33


колега интересува меамерикански сайт за авто аксесоари за МК2, ако знаеш някой такъв моля те прати ми го на ЛС ще съм ти благодарен


Потребителски аватар
MaDNesS
Мнения: 188
Регистриран на: Чет 17 авг 2006 22:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: H2O USA OCEAN CITY -28 SEP 2008 THE BEST

Мнениеот MaDNesS » Нед 08 фев 2009 14:12


Тишо да не Ги поБъркащ ептен тез Хамериканци Бре !!! :twisted: :twisted: :D Лут Си.... :screwy :012: :да: mhihi


Uneek
Мнения: 1606
Регистриран на: Пон 15 май 2006 16:14
Автомобил: 1998 VW Polo Variant
Двигател: APQ
Местоположение: Благоевград

Re: H2O USA OCEAN CITY -28 SEP 2008 THE BEST

Мнениеот Uneek » Пон 09 фев 2009 3:24


Това ръждивото Рутан ли е? И наистина ли Крайслер го прави :shock Дай повече инфо :)


Потребителски аватар
madcap
Кенанския лъв
Мнения: 6685
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 11:56
Автомобил: 1990 VW Golf 2
Двигател: APP turbo
Местоположение: Хасково
Контакти:

Re: H2O USA OCEAN CITY -28 SEP 2008 THE BEST

Мнениеот madcap » Сря 11 фев 2009 1:17


Тихомире, искам чаша ве, не ми върви кафето

Ко става с вашите VW там


Потребителски аватар
VwCorradoVRT
Мнения: 158
Регистриран на: Съб 24 май 2008 11:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково-Washington

Re: H2O USA OCEAN CITY -28 SEP 2008 THE BEST

Мнениеот VwCorradoVRT » Сря 11 фев 2009 1:20


Ми да, само окачването и емблемите са на VW!За сайтове за МК2 не е много лесно,виж в GOOGLE, а пък ние обикновенно си намираме части в vwvortex.com или craigslist.com Ми тоследната седмица бях на Автомобилното изложение в Washington!Ще кача снимки като ми остане малко свободно време!
Това е вече оправената част от бронята, подброня или не знам как е точно на български и е от JETTA GLI които им са по- яки от на GTI-20TH UNIVERSERY ама се налага да я удължавам малко за да стане!
Изображение
Сигурен ли си за чашата!


Потребителски аватар
golf777
Мнения: 1439
Регистриран на: Пон 27 дек 2004 18:10
Автомобил: mk4 gti 1999
Двигател: 1.8T AGU
Местоположение: Харманли
Контакти:

Re: H2O USA OCEAN CITY -28 SEP 2008 THE BEST

Мнениеот golf777 » Сря 11 фев 2009 1:45


искам и аз такава за моето г4 :bowdown


Потребителски аватар
PeshoVW
Мнения: 2035
Регистриран на: Сря 25 юни 2008 12:26
Автомобил: VW Golf II
Двигател: EZ
Местоположение: Карнобат/Бургас/Варна
Контакти:

Re: H2O USA OCEAN CITY -28 SEP 2008 THE BEST

Мнениеот PeshoVW » Сря 11 фев 2009 10:27


Супер е браво колега. :beer С нетърпение очаквам снимките от изложението на което си ходил. :bowdown


Потребителски аватар
madcap
Кенанския лъв
Мнения: 6685
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 11:56
Автомобил: 1990 VW Golf 2
Двигател: APP turbo
Местоположение: Хасково
Контакти:

Re: H2O USA OCEAN CITY -28 SEP 2008 THE BEST

Мнениеот madcap » Сря 11 фев 2009 17:51


Тихомире, аз искам мноо работи, ма и с една чаша моа да мина

ножа който си сложил е с малко по различен цвят ми се струва, или е от светкавицата

А бре ти кога ще се прибираш, че имам да те черпя тебе аз

И давай тия снимки, не си стистнат човек :да:



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 138 госта