ПОЛО тунинг

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
Vextor
Мнения: 1221
Регистриран на: Нед 04 мар 2007 14:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: с.Нови хан ,обл.Софийска

Re: ПОЛО тунинг

Мнениеот Vextor » Вто 11 авг 2009 3:07


:banghead:




Потребителски аватар
radi_nrj
Мнения: 9331
Регистриран на: Вто 20 ное 2007 16:06
Автомобил: Audi A6 C4 Quattro Golf 4 TDI
Двигател: AEL ALH
Местоположение: София

Re: ПОЛО тунинг

Мнениеот radi_nrj » Вто 11 авг 2009 8:48


Номера под левия фар няма ли да седи по-добре? Че така както е малко прее*ава визията на решетко-емблемата.


Потребителски аватар
bodil4o
Мнения: 434
Регистриран на: Вто 01 юли 2008 13:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Разград

Re: ПОЛО тунинг

Мнениеот bodil4o » Вто 11 авг 2009 9:24


Първо като я видях реакцията ми беше такава :horror: :drinking: :Mr Green Fun ,а сега боядисана :twisted: mhihi


Потребителски аватар
LORD_OF_PAIN
Мнения: 134
Регистриран на: Вто 26 дек 2006 22:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ПОЛО тунинг

Мнениеот LORD_OF_PAIN » Вто 11 авг 2009 18:23


radi_nrj написа:Номера под левия фар няма ли да седи по-добре? Че така както е малко прее*ава визията на решетко-емблемата.



Зман че прее*ава визията,не малко доста, ама... много стърчи като я слагам отстрани. Ко да правиш БДС. Направо спъва тунинга :banghead: :banghead: :banghead: Що нямаме като италианските номерца 3 пъти по - малки.


Потребителски аватар
radi_nrj
Мнения: 9331
Регистриран на: Вто 20 ное 2007 16:06
Автомобил: Audi A6 C4 Quattro Golf 4 TDI
Двигател: AEL ALH
Местоположение: София

Re: ПОЛО тунинг

Мнениеот radi_nrj » Вто 11 авг 2009 21:04


LORD_OF_PAIN написа:ама... много стърчи като я слагам отстрани.


То аз знам, че стърчи ама нямали вариант да го огънеш по бронята :hmmmm


Потребителски аватар
ZeroCool
Мнения: 1840
Регистриран на: Сря 26 апр 2006 23:23
Автомобил: ImamDa
Двигател: sVatreshnoGorene
Местоположение: Горна Оряховица
Контакти:

Re: ПОЛО тунинг

Мнениеот ZeroCool » Вто 11 авг 2009 21:43


LORD_OF_PAIN написа:
radi_nrj написа:Номера под левия фар няма ли да седи по-добре? Че така както е малко прее*ава визията на решетко-емблемата.



Зман че прее*ава визията,не малко доста, ама... много стърчи като я слагам отстрани. Ко да правиш БДС. Направо спъва тунинга :banghead: :banghead: :banghead: Що нямаме като италианските номерца 3 пъти по - малки.


Или като в някои американски щати, където номер отпред въобще не се изисква.....не вярвам да е кой знае какъв проблем е


Потребителски аватар
Golf_Diesel_
Мнения: 2923
Регистриран на: Вто 02 дек 2008 22:08
Автомобил: Mercedes W210
Двигател: 290TD
Местоположение: Силистра

Re: ПОЛО тунинг

Мнениеот Golf_Diesel_ » Вто 11 авг 2009 22:44


Ооо те нашите полицаи само това чакат-да не ти се вижда номера отпред или пък изобщо да го нямаш :D Рязват ти главата! death


Потребителски аватар
my heart iS iCe
Мнения: 5418
Регистриран на: Сря 11 мар 2009 20:29
Автомобил:
Двигател:

Re: ПОЛО тунинг

Мнениеот my heart iS iCe » Вто 11 авг 2009 22:50


LORD_OF_PAIN Колега защо не пробваш да смъкнеш номера още малко по надоло да го хванеш само за горната част.. и да махнеш пластмасата за него и ще се отличава повече визията.. само трябва да внимаваш да не го смачкаш от някои тротоар иначе Полото е жестоко само джанти с борд ти трябват и визията е уникат! :bowdown


diavolovam
Мнения: 28
Регистриран на: Съб 09 авг 2008 15:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ПОЛО тунинг

Мнениеот diavolovam » Вто 11 авг 2009 22:57


Ти си пре*бал поло-то!!! От къде пък го измисли тоя вариянт??!? Има тема за тунинг на поло с 4343243242 снимки и повечето са добри, да беше взел от там некоя идея!!


Потребителски аватар
Weezy
Мнения: 1352
Регистриран на: Съб 14 мар 2009 23:08
Автомобил: VW Golf mk2 1987
Двигател: JP
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: ПОЛО тунинг

Мнениеот Weezy » Вто 11 авг 2009 23:00


diavolovam написа:Ти си пре*бал поло-то!!! От къде пък го измисли тоя вариянт??!? Има тема за тунинг на поло с 4343243242 снимки и повечето са добри, да беше взел от там некоя идея!!

Всеки с вкуса си колега. :да: :да: :да:


Потребителски аватар
Vextor
Мнения: 1221
Регистриран на: Нед 04 мар 2007 14:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: с.Нови хан ,обл.Софийска

Re: ПОЛО тунинг

Мнениеот Vextor » Вто 11 авг 2009 23:06


Vextor написа::banghead:

понеже ме предупредиха 4е това е спам .. ще си кажа цялото мнение ..... НЕ ми хересва ама хи4.... Високо ,отпред направо не знам какво трябва да кажа ... общо взето доста боя и кит без успех .А пък за хлавините няма да говоря грам :deal предната решетка е яко крива , което под4ертава и капака . Преразгледаи си наново концепцията за колата и обмисли какво ще и правиш за напред.. ли4но мнение не ангажирам никои с него ..

Последна промяна от vaskoto1 на Сря 12 авг 2009 8:39, променено общо 1 път.
Причина: защо беше нужно да се сдобиеш с предупреждение, за да напишеш това? не можа ли веднага да го напишеш?


Потребителски аватар
Gigabyte
Мнения: 2857
Регистриран на: Нед 29 окт 2006 9:08
Автомобил: neko drugo
Двигател: vaprosche
Местоположение: Оряхово / Велико Търнуу

Re: ПОЛО тунинг

Мнениеот Gigabyte » Сря 12 авг 2009 0:18


Кораба майка идва :lol: :lol: Хората ги махат емблемите ,ти ги слагаш в уголемен мащаб mhihi Мен лично хич не ми харесва и трябва да съм много сърдит на колата ми ,та да и го причиня :screwy mhihi mhihi


Потребителски аватар
alleksander
Мнения: 86
Регистриран на: Пон 18 май 2009 11:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ПОЛО тунинг

Мнениеот alleksander » Сря 12 авг 2009 0:29


Евала за ентусиазма, колега, но някакси изобщо не ми харесва :banghead:
Според мен по-скоро щеше да стане добре ако и отпред беше гонил изчистения профил на задната броня...


Потребителски аватар
LORD_OF_PAIN
Мнения: 134
Регистриран на: Вто 26 дек 2006 22:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ПОЛО тунинг

Мнениеот LORD_OF_PAIN » Сря 12 авг 2009 7:29


Vextor написа:Високо ,отпред направо не знам какво трябва да кажа ... общо взето доста боя и кит без успех .А пък за хлавините няма да говоря грам :deal предната решетка е яко крива , което под4ертава и капака . Преразгледаи си наново концепцията за колата и обмисли какво ще и правиш за напред.. ли4но мнение не ангажирам никои с него ..


високо е знам тези брони са направени високи колкото оригиналните, да са на едно ниво на праговете. Ако ги бях пуснал надолу, по "идеалните български пътища нямаше да имам брони още първия месец. А и като голям разбирач можеш да си редставиш как и изглеждало с по - ниски брони (като увиснало) за буквата знам че не услях да й направя идеални те форми, но като за пръв път мисля че се справих добре


Потребителски аватар
vaskoto1
майстор Падна ли ми!
Мнения: 11995
Регистриран на: Пон 12 юли 2004 16:34
Автомобил: Passat B35i
Двигател: AGG
Местоположение: София
Контакти:

Re: ПОЛО тунинг

Мнениеот vaskoto1 » Сря 12 авг 2009 8:36


тунинга, особено оптичния е тънка материя.
всеки има свой собствен вкус и усещане за хубаво и никой няма право да налага своя пред този на друг човек.
едно обосновано мнение защо на мене не ми харесва казва нещо, което може да доведе тунинговащия до собствени изводи и собствен коректур на гледната точка и критерия.
затова всички, които си позволяват безпочвена критика и празнословни мнения ще се окажат с предупреждения. не че не го написах и в началото на темата...
хвърлен е труд. много. и пари. това е причина да уважаваш поне малко този, който се е захванал-харесва ти или не...
има тунинг специалисти по света които хвърлят тонове лев за неща, които харесват само на тях...
пак ще призова всички пишещи-давайте обосновани мнения!
не е задължително да харесвате нещо-напишете точно защо не ви харесва.



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 121 госта