MKIII Black "MG"

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
bulr1dr
Мнения: 397
Регистриран на: Пет 07 апр 2006 14:45
Автомобил: Mk1 Cab 1987 + MkV R32 2008
Двигател: от 1600 до 3200
Местоположение: София

Re: MKIII Black "MG"

Мнениеот bulr1dr » Сря 14 май 2014 10:42


уникална кола с обърнато внимание към всеки детайл, поздравления :th_up За стойката и напасването на джанти, гуми ... без коментар :bowdown Колкото до ножа от Венто, според мен си е точно на място :smile




Потребителски аватар
Огито Ангелов
Мнения: 1130
Регистриран на: Пет 28 авг 2009 17:35
Автомобил: VW Golf III
Двигател: AFT
Местоположение: Варна

Re: MKIII Black "MG"

Мнениеот Огито Ангелов » Сря 14 май 2014 16:07


Благодаря за откровените мнения. За волана съм измислил вариант да се карира като салона, но не давам зор на човека който ще го прави за да стане хубаво! От седмица вече имам и подгрев за седалките както и ел. огледала с подгрев със абсолютно всичко за инсталирането им, но също не бързам да ги сложа. За джантите тъй като пропуснах да обясня точно какво се направи по тях, което на снимките не се вижда. Оригинално джантите са 8J ЕТ20(офсет) предни и 9J ET14 задни 5х112, последва разпробиването им на 5х100. Предните бяха ясни че ще застанат добре, защото предните ми джанти бяха с подобно ЕТ и не беше проблем. Задните обаче с това ЕТ14 излизаха сериозно извън веждата около 3 пръста, затова се взе кардинално решение като се разглоби джантата средата да се сглоби над липа тоест задна предна част се събират и най отгоре слагам средата. Така губя малко от борда, но пък спечелих офсет и от ЕТ14 вече бях на ЕТ39 и от там вече коригирах с желания фланец, къде да застане точно джантата.

Изображение


Потребителски аватар
PeshoVW
Мнения: 2035
Регистриран на: Сря 25 юни 2008 12:26
Автомобил: VW Golf II
Двигател: EZ
Местоположение: Карнобат/Бургас/Варна
Контакти:

Re: MKIII Black "MG"

Мнениеот PeshoVW » Вто 15 юли 2014 12:21


Колега днес преди 1 час някъде те видях до Пикадили 24, веднага те познах... много красива кола, голяма стойка плъзгашесе бавничко по асфалта... красота! Бях зад теб на около 30метра. ама карах един пикап Great Wall... :mhihi
За тва нямаше как да се обадя. Видях и колата на още един колага..малко след това. :love.vwclub


Потребителски аватар
Огито Ангелов
Мнения: 1130
Регистриран на: Пет 28 авг 2009 17:35
Автомобил: VW Golf III
Двигател: AFT
Местоположение: Варна

Re: MKIII Black "MG"

Мнениеот Огито Ангелов » Чет 24 юли 2014 18:57


Мерси колега, колата се кара и товари всеки ден... дано да изкара по дълго :mhihi
Ето и два кадъра от VW Relax RR

Изображение

Изображение


Потребителски аватар
jelevbg
Мнения: 497
Регистриран на: Чет 19 фев 2009 17:42
Автомобил: Golf III
Двигател: AHU 1997
Местоположение: Карнобат
Контакти:

Re: MKIII Black "MG"

Мнениеот jelevbg » Сря 24 сеп 2014 19:00


Понеделник май мина през Карнобат едвам те познахме с тея джанти с един приятел разминахме се на една улица с много отвратителни легнали полицаи ние бяхме с тъмно синьо Венто със стълба отгоре :D
Колата ти е хубава, а какво направи със другите джанти?


Потребителски аватар
Огито Ангелов
Мнения: 1130
Регистриран на: Пет 28 авг 2009 17:35
Автомобил: VW Golf III
Двигател: AFT
Местоположение: Варна

Re: MKIII Black "MG"

Мнениеот Огито Ангелов » Чет 25 сеп 2014 18:04


Да колега аз бях, но не съм ви познал малко бях отегчен от пробега от 400км. :biggrin Колата е с обикновено окачване и джанти 15-ки и е повече от грозна и снимки нямам :D Другите джанти са прибрани, ще се освежат, а окачването ще се възстанови както следва - нови гайки, прахоуловители, пребоядисване на пружините и пак на колата на Пролет.


Потребителски аватар
VWEzioAuditore
Мнения: 21
Регистриран на: Пон 01 дек 2014 9:30
Автомобил: VW GOLFIII
Двигател: 1.6 1997

Re: MKIII Black "MG"

Мнениеот VWEzioAuditore » Вто 02 дек 2014 16:10


Колега как се отварят задните врати?Добре се е получил голфа.:beer Успех.



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 179 госта