Голф 4 вече с кожено рекаро, черен таван етц. - снимки 14ст.

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
Aprilia
Мнения: 1300
Регистриран на: Съб 15 мар 2008 0:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Торино, Италия

Голф 4 вече с кожено рекаро, черен таван етц. - снимки 14ст.

Мнениеот Aprilia » Чет 24 фев 2011 20:50


Здравейте колеги, от доста време се чудех кога да постна темата като си завърша оптичните подобрения (или загрозения зависи от гледната точка :mrgreen: ) или по време на промяната, реших да сондирам мнения за някой елементи за които се колебая, така че ето я и нея mhihi
Малко предистория, доста време търсих читава кола, не държах толкова на екстри колкото на състояние и най-вече сервизна история, на месец през ръцете ми минават десетки коли, но така и не се намираше "моята", докато един ден не се съзряхме с моя хайлайнчо :Mr Green Fun любов от пръв поглед си беше, един такъв очукан и одърпан, на колосланите 90 000км с пълна сервизна история при един от представителите на Фолксваген за Торино. Та по същество че мн се отплеснах
Както се разбира от заглавието на "Проекта" колата се ползва ежедневно така че драстични промени няма да се правят (поне за сега са такива намерията mhihi ).
До тук съм направил: решетка без емблема, лип на бронята от голф в6, черната хела стопове, педали и фуутрест от ТТ, малко огледало от Ароса, джанти РС6 реплика. Тези дни ще му поставя и Р32 спойлерчето на 5-тата врата

Това което съм замислил е: черен таван и огледала, тъмни стъкла всички вкл и предното, вътре: духалки от Бора, МФД с двд модул, както и кожен салон и евентуално таван алакантара mhihi
Чуденките ми са следните, предната броня с липа съм малко 50/50 :roll: и се чудя колкото и да е комерсиално дали не е по-удачно от р32 да сложа :roll:

За сега събирам части да мога на лято като се прибера в БГ освен нужното пребоядсиване малко и да я позасиля от към мотор mhihi

Ето снимки на клата като я взех и след модификациите, приемам на драго сърце всякакви мнения от положителни до крайно негативни, казвайте каквото мислите без проблем :wink:

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

След :Mr Green Fun

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Последна промяна от Aprilia на Чет 19 юни 2014 19:48, променено общо 4 пъти.




Потребителски аватар
rabotnika
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 1427
Регистриран на: Вто 03 окт 2006 21:15
Автомобил: VW Golf MK3
Двигател: AJM++
Местоположение: Разград

Re: Голф 4 на въглища- приятната ежедневка

Мнениеот rabotnika » Чет 24 фев 2011 21:02


На твое място никога не бих сменил сегашния фейс на колата с такъв от Р32 само я тръшни на земята и заспива


Потребителски аватар
vinixxx
Мнения: 1813
Регистриран на: Пет 31 юли 2009 11:52
Автомобил: Seat Altea
Двигател: BJB
Местоположение: Смолян

Re: Голф 4 на въглища- приятната ежедневка

Мнениеот vinixxx » Чет 24 фев 2011 21:03


Като за начало не е зле,само трява да поосвежиш малко предната броня и прага


Потребителски аватар
Aprilia
Мнения: 1300
Регистриран на: Съб 15 мар 2008 0:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Торино, Италия

Re: Голф 4 на въглища- приятната ежедневка

Мнениеот Aprilia » Чет 24 фев 2011 21:13


Тръшкането е уредено, чакам до 10-на дни приятел да ми домъкне едни та-техникс от ДЕ, не било връх на сладоледа ама като за 120 евро койлове ми се чини добра оферта :roll: А за прага и бронята, то цялата кола ще пръскаме, ама на лято че сега пролетта е съм си само 10-на дни в БГ и бояджията каза че за 10дни феноменално боядисване не можело да стане mhihi Тъкмо ще имам повече време да измисля тавана дали да го боядисвам черен или да го wrap-вам. Ще постна снимки като сложа и р32 спойлерчето (не е това което звучи, от тия по-дискртените е) mhihi


Потребителски аватар
Aprilia
Мнения: 1300
Регистриран на: Съб 15 мар 2008 0:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Торино, Италия

Re: Голф 4 на въглища- приятната ежедневка

Мнениеот Aprilia » Съб 26 фев 2011 16:09


Въпреки че нямам много свободно време, намерих 1 час да сложа р32 спойлерчето, просто не се стърпях до другата седмица :mrgreen:

Ето една бърза фотосесия със спойлерчето, другата седмица да дойдат новите стелки и да взема да я изчистя най-после вътре, ще направя едни снимки и вътре :Mr Green Fun Дано до тогава ме огрее и с еди Бора духалки че ми писна да ги търся, имам чувството че търся динозаври а не духалки :shock mhihi

Нямам търпение вече да се прибера в БГ и да си направя тъмни прозорците че така е като аквариум :beat_butt2 а как ужасно напича слънцето просто не е истина death

Ето и снимките, нещо не може да постигне очакванията и това е :talk: кажете си и вие мнението :да:

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Последна промяна от Aprilia на Съб 03 сеп 2011 19:04, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
golf777
Мнения: 1439
Регистриран на: Пон 27 дек 2004 18:10
Автомобил: mk4 gti 1999
Двигател: 1.8T AGU
Местоположение: Харманли
Контакти:

Re: Голф 4 на въглища- приятната ежедневка

Мнениеот golf777 » Съб 26 фев 2011 17:38


това свалена ли е,и с 17ки?ако да добре е,че ако падне още ще ти убягне приятната ежедневна возия
http://media.snimka.bg/6966/020187215-big.jpg
на тази височина от снимката возията е доста стегната


Потребителски аватар
Aprilia
Мнения: 1300
Регистриран на: Съб 15 мар 2008 0:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Торино, Италия

Re: Голф 4 на въглища- приятната ежедневка

Мнениеот Aprilia » Съб 26 фев 2011 18:08


golf777 написа:това свалена ли е,и с 17ки?ако да добре е,че ако падне още ще ти убягне приятната ежедневна возия
http://media.snimka.bg/6966/020187215-big.jpg
на тази височина от снимката возията е доста стегната

Не колега, оригиналното окачване нищо не пипано, на 18-ки джанти е, дори за 19 съм замислил, но не пада добра оферта. А за возията, обожавам да вози като картинг, даже в момента ми е много мека, определено би ми харесало да вози доста по-твърдо :Mr Green Fun


Потребителски аватар
Aprilia
Мнения: 1300
Регистриран на: Съб 15 мар 2008 0:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Торино, Италия

Re: Голф 4 на въглища- приятната ежедневка

Мнениеот Aprilia » Чет 05 май 2011 21:37


Не съм писал отдавна, защото развитие кой знае какво няма, Затъмних стъклата, върнах решетката с емблема, само дето пръснах емблемата черна и смених стрелките на таблото от Пасат б5.5 :)
Решетката не мога да преценя как повече ми харесва и май ше ги сменям периодично, да не ми омръзва :Mr Green Fun :Mr Green Fun
Чакам да ми пристигнат някои нещица от Германия и като ги сложа ще има нови снимки.
Снимки с решетката и затъмнените стъкла :Mr Green Fun
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Последна промяна от Aprilia на Нед 15 яну 2012 21:20, променено общо 2 пъти.


Потребителски аватар
chiki-riki
Мнения: 748
Регистриран на: Сря 09 мар 2011 21:35
Автомобил: Golf 2
Двигател: 1.8
Местоположение: Пловдив

Re: Голф 4 на въглища- приятната ежедневка

Мнениеот chiki-riki » Чет 05 май 2011 21:57


доста познато ми изглежда голфчето, май съм те засичал из Пловдив(или се бъркам). Като клекне ще стане супер


Потребителски аватар
Aprilia
Мнения: 1300
Регистриран на: Съб 15 мар 2008 0:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Торино, Италия

Re: Голф 4 на въглища- приятната ежедневка

Мнениеот Aprilia » Чет 05 май 2011 22:28


chiki-riki написа:доста познато ми изглежда голфчето, май съм те засичал из Пловдив(или се бъркам). Като клекне ще стане супер

Възможно е, баща ми е от Пловдив и прекарвам там известно време като съм си в БГ :)


Потребителски аватар
Supawiza
Мнения: 996
Регистриран на: Съб 17 юни 2006 8:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re: Голф 4 на въглища- приятната ежедневка

Мнениеот Supawiza » Чет 05 май 2011 22:39


Колега какво ще рече стрелки от Пасат Б 5,5?
С какво са по различни,че нещо не вдявам?


Потребителски аватар
Aprilia
Мнения: 1300
Регистриран на: Съб 15 мар 2008 0:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Торино, Италия

Re: Голф 4 на въглища- приятната ежедневка

Мнениеот Aprilia » Чет 05 май 2011 22:47


Стрелките са същия модел като на таблото Бора Спорт/Р32, просто съм ги свалил от Пасат понеже такова табло имах. А разлика има

Оригинал мк4
http://www.dragtimes.com/images-classif ... 819998.jpg

пасат 5.5
http://img520.imageshack.us/img520/4563/dscn6480zc1.jpg

въпрос на вкус кое повече ти харесва, много хора казват че оригиналните на 4-ката са по-хубави, мен р32-ковите (пасатовите) повече ми харесват.


Потребителски аватар
Presian
Мнения: 490
Регистриран на: Съб 17 юли 2010 17:30
Автомобил: VW Golf
Двигател: BAG
Местоположение: Пловдив

Re: Голф 4 на въглища- приятната ежедневка

Мнениеот Presian » Пет 06 май 2011 10:31


Aprilia написа: тъмни стъкла всички вкл и предното

Ако те сбарат чичковците със слънчогледите и светлоотразителните жилетки със затъмнени всички стъкла ще падне голямо "черпене" :012:


Потребителски аватар
Aprilia
Мнения: 1300
Регистриран на: Съб 15 мар 2008 0:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Торино, Италия

Re: Голф 4 на въглища- приятната ежедневка

Мнениеот Aprilia » Пет 06 май 2011 10:50


Presian написа:
Aprilia написа: тъмни стъкла всички вкл и предното

Ако те сбарат чичковците със слънчогледите и светлоотразителните жилетки със затъмнени всички стъкла ще падне голямо "черпене" :012:

Да ти кажа честно, аз тая кола я карам 10 месеца в Италия и няма и 2 в БГ и на 2-те места е забранено затъмняване отпред :Mr Green Fun В италия обаче като видят БГ номера и не им се занимава, защото казвам че стъклата са с омолгация, а в БГ до сега съм черпил само веднъж заради стъклата и то на предишната ми кола където бяха по-тъмни и от тези. Предното нямахме време да го направим и него че трябваше да пътувам, ама като се прибера за лятната почивка ще си го напарвя и него :mrgreen:

Днеска ще се позанимавам да сложа диоди които да светят в краката като се отвори вратата, видях го на еидн Леон в комбинация с S3 педалите и е нещо :shock ИзображениеИзображениеИзображение


Потребителски аватар
Presian
Мнения: 490
Регистриран на: Съб 17 юли 2010 17:30
Автомобил: VW Golf
Двигател: BAG
Местоположение: Пловдив

Re: Голф 4 на въглища- приятната ежедневка

Мнениеот Presian » Пет 06 май 2011 11:30


Aprilia написа: омолгация

Те тако'а животно нема! Думата е хомологация, подобно на хомо сапиенс, хомеопатия или хомосексуалист!



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 108 госта